Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 1994. gada 22. novembra rīkojums Nr. 509-r "Par Latvijas Republikas Drošības dienesta turpmāko pakļautību un Iekšlietu ministrijas Valsts apsardzes dienesta izveidošanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 29.11.1994., Nr. 139 https://www.vestnesis.lv/ta/id/197518-par-latvijas-republikas-drosibas-dienesta-turpmako-paklautibu-

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par Līgumu par brīvo tirdzniecību un ar tirdzniecību saistītajiem jautājumiem starp Eiropas kopienu, Eiropas atomenerģētikas kopienu un Eiropas ogļu un tērauda kopienu no vienas puses un Latvijas Republiku no otras puses

Vēl šajā numurā

29.11.1994., Nr. 139

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: rīkojums

Numurs: 509-r

Pieņemts: 22.11.1994.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta rīkojums Nr.509

Rīgā 1994.gada 22.novembrī (prot. nr.59 11.§)

Par Latvijas Republikas Drošības dienesta turpmāko pakļautību

1. Noteikt, ka Latvijas Republikas Drošības dienests atrodas Aizsardzības ministrijas pakļautībā un tā jaunais nosaukums ir Latvijas Republikas Valsts prezidenta un Saeimas Drošības dienests.

2. Aizsardzības ministram līdz 1994.gada 1.decembrim:

2.1.iesniegt Ministru kabinetam apstiprināšanai Latvijas Republikas Valsts prezidenta un Saeimas Drošības dienesta nolikumu;

2.2.apstiprināt minētā dienesta materiāltehniskā nodrošinājuma un štatu sarakstu.

3. Aizsardzības ministrijai līdz 1994.gada 22.decembrim nodot Iekšlietu ministrijai bijušā Latvijas Republikas Drošības dienesta ārvalstu vēstniecību un to rezidenču apsardzes nodaļu štata vienības un materiāltehnisko un finansiālo nodrošinājumu, kas nepieciešams ārvalstu vēstniecību un to rezidenču, kā arī citu ārvalstu pārstāvniecību apsardzes funkciju veikšanai.

4. Iekšlietu ministram līdz 1994.gada 30. decembrim:

4.1. uz bijušā Latvijas Republikas Drošības dienesta ārvalstu vēstniecību un to rezidenču apsardzes nodaļu bāzes izveidot Valsts apsardzes dienestu;

4.2. iecelt Valsts apsardzes dienesta priekšnieku, apstiprināt Valsts apsardzes dienesta nolikumu, kā arī materiāltehniskā nodrošinājuma un štatu sarakstu.

5. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 1994.gada 10.maija rīkojumu nr.192-r "Par Latvijas Republikas Drošības dienesta pakļautības realizāciju" (Latvijas Vēstnesis, 1994, 63.nr.).

6. Izdarīt Ministru kabineta 1994.gada 28.jūnija rīkojumā nr.301-r "Par Iekšlietu ministrijas struktūrvienību reorganizāciju" šādus grozījumus:

6.1. svītrot rīkojuma 1.punktā vārdus "un Valsts apsardzes dienestu";

6.2. svītrot rīkojuma 2.punktā vārdus "un Valsts apsardzes dienests";

6.3. svītrot rīkojuma 4.1.apakšpunktā vārdus "un Valsts apsardzes dienesta".

7. Rīkojums stājas spēkā ar tā parakstīšanas brīdi.

Ministru prezidents M.Gailis

Aizsardzības ministrs J.A.Trapāns

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!