Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - pie Jums dodas 11.burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 1.06.1999., Nr. 177/178 https://www.vestnesis.lv/ta/id/19575

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru prezidents: - akcijas "Latvijas prece XXI gadsimtam" uzvarētājiem - konferences "Sabiedrības integrācija Latvijā" dalībniekiem - savā iknedēļas preses konferencē vakar, 31.maijā

Vēl šajā numurā

01.06.1999., Nr. 177/178

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" — pie Jums dodas 11.burtnīca

Godātie lasītāji, kārtējā valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums dodas ar likumiem, kas Saeimā pieņemti 29.aprīļa sēdē, un Ministru kabineta dokumentiem, kas izdoti no 27.aprīļa līdz 4.maijam. Likums "Par Latvijas Republikas Augstākās padomes deputātu tiesisko stāvokli un pensijām" attiecas uz tiem deputātiem, kuri balsoja par 1990.gada 4.maija deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu" vai 1991.gada 21.augusta konstitucionālo likumu "Par Latvijas Republikas valstisko statusu". Viņiem iekārtojamas telpas vienā no Saeimas ēkām, piešķirama īpaša apliecība un krūšu nozīme, kā arī speciāla valsts pensija astoņdesmit procentu apmērā no Saeimas deputāta mēnešalgas. Likums "Par 1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi" nosaka, ka tā ir valsts apbalvojums. Šī piemiņas zīme ir ozollapu vainagota vairoga veida medaļa, uz kuras attēlots lauva, kas tur mazāku vairogu ar sakrustotām atslēgām. Virs pamatvairoga ir uzraksts "LR 1991", bet otrajā pusē — "Par Latviju". Darba devēju organizāciju un to apvienību likuma mērķis ir noteikt šo organizāciju un apvienību tiesisko statusu, attiecības ar arodbiedrībām, valsts un pašvaldību institūcijām. Darba devēju organizāciju var nodibināt vismaz pieci darba devēji — fiziskās vai juridiskās personas. Savukārt organizācijas var veidot apvienības: visas Latvijas, nozares vai teritoriālās.

Ministru kabineta izdotie "Dzelzceļa tehniskās ekspluatācijas noteikumi" nosaka sliežu ceļu infrastruktūras tehniskā aprīkojuma, ritošā sastāva un tā funkcionēšanai nepieciešamo būvju, kā arī vilcienu kustības organizācijas pamatprasības. Noteikumiem ir divi pielikumi: stacijas ceļu, pārmiju, signalizācijas, centralizācijas, bloķēšanas un sakaru ierīču un kontakttīkla apskates žurnāla paraugs un vilciena natūrlapas paraugs, kurā fiksējami visi dati par vilciena sastāvu, bruto masu, kravas nosaukumu, plombu skaitu, pasažieru vagoniem u.t.jpr. Saskaņā ar Būvniecības likumu izdoti noteikumi par Latvijas būvnormatīvu LBN 249-99 "Polietilēna gāzes vadi". Tie nosaka papildu prasības, kas jāievēro, projektējot un izbūvējot jaunus vai rekonstruējot esošos pazemes gāzes vadus. Telekomunikāciju gala iekārtu atbilstības novērtēšanas noteikumi reglamentē iekārtai noteiktās būtiskās prasības: elektrodrošību, elektromagnētisko savietojamību, publiskā telekomunikāciju tīkla aizsardzību pret bojājumiem u.c. Trijos pielikumos doti marķējuma simbolu paraugi iekārtām, kuras pieslēdz publiskajam telekomunikāciju tīklam, un iekārtām, kuras nav paredzētas pieslēgšanai, kā arī deklarācijas veidlapas paraugs. Noteikumi par tranzīta koridoriem un muitas punktiem, caur kuriem Latvijā atļauts ievest vai izvest alkoholu izdoti saskaņā ar Alkohola aprites likumu. Grozījumi izdarīti noteikumos par Latvijas Republikas vīzu izsniegšanas kārtību, svītrojot Portugāles Republiku otrajā pielikumā, kurā uzskaitītas tās valstis, kuru pilsoņiem vīzas saņemšanai nav vajadzīgs apstiprināts ielūgums. Ar Ministru kabineta rīkojumu izveidota bezpeļņas organizācija valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra". Aģentūra ir Izglītības un zinātnes ministrijas pārziņā, un tās galvenais uzdevums ir veicināt jaunatnes izglītības politikas un stratēģijas attīstību Latvijas integrācijai Eiropas Savienībā. Jūsu "LV"

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!