• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Finanšu ministrijas 2009. gada 8. jūlija lēmums Nr. 170 "Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai "Bērnu un jauniešu interešu attīstības centrs "Mazās Mākslas studija""". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 22.07.2009., Nr. 115 https://www.vestnesis.lv/ta/id/195131

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Finanšu ministrijas lēmums Nr.171

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu nodibinājumam "Labdarības fonds "Les Ailes""

Vēl šajā numurā

22.07.2009., Nr. 115

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Finanšu ministrija

Veids: lēmums

Numurs: 170

Pieņemts: 08.07.2009.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Finanšu ministrijas lēmums Nr.170

Rīgā 2009.gada 8.jūlijā

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai “Bērnu un jauniešu interešu attīstības centrs “Mazās Mākslas studija””

 

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmo daļu Finanšu ministrija ir saņēmusi biedrības “Bērnu un jauniešu interešu attīstības centrs “Mazās Mākslas studija”” iesniegumu un pārējos šā panta otrajā un trešajā daļā minētos dokumentus.

Finanšu ministrija ir saņēmusi Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 30.jūnija atzinumu Nr.12-2009/108 ar ieteikumu piešķirt šai biedrībai sabiedriskā labuma organizācijas statusu, pamatojoties uz Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu. Atzinumā ir konstatēts, ka biedrības “Bērnu un jauniešu interešu attīstības centrs “Mazās Mākslas studija”” iesniegtie dokumenti atbilst Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmajā un otrajā daļā noteiktajam un biedrības “Bērnu un jauniešu interešu attīstības centrs “Mazās Mākslas studija”” darbība atbilst sabiedriskā labuma organizācijas darbības būtībai.

Pamatojoties uz Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 30.jūnija atzinumu Nr.12-2009/108, Finanšu ministrija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu nolemj piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu biedrībai “Bērnu un jauniešu interešu attīstības centrs “Mazās Mākslas studija”” (reģistrēta Uzņēmumu reģistra Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2008.gada 2.septembrī, reģ.Nr.40008131387, juridiskā adrese: Ķekavas novads, Baloži, Baltā iela 2).

Biedrības “Bērnu un jauniešu interešu attīstības centrs “Mazās Mākslas studija”” sabiedriskā labuma darbības veidi:

– labdarība;

– pilsoniskas sabiedrības attīstība;

– izglītības veicināšana.

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 76.panta otro daļu un 79.panta pirmo daļu šo lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā (Rīgā, Antonijas ielā 6, LV–1010).

Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos D.Tauriņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!