Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2008. gada 16. decembra noteikumi Nr. 1036 "Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 18.decembra noteikumos Nr.897 "Noteikumi par traktortehnikas, tās piekabju un numurēto agregātu tirdzniecības vietas reģistrācijas kārtību un tirdzniecības prasībām, kā arī tirdzniecības valsts reģistrācijas numura zīmju izmantošanas kārtību"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 19.12.2008., Nr. 198 https://www.vestnesis.lv/ta/id/185436

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.1037

Grozījumi Ministru kabineta 1995.gada 19.decembra noteikumos Nr.388 "Zivju fonda nolikums"

Vēl šajā numurā

19.12.2008., Nr. 198

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 1036

Pieņemts: 16.12.2008.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.1036

Rīgā 2008.gada 16.decembrī (prot. Nr.93 44.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 18.decembra noteikumos Nr.897 “Noteikumi par traktortehnikas, tās piekabju un numurēto agregātu tirdzniecības vietas reģistrācijas kārtību un tirdzniecības prasībām, kā arī tirdzniecības valsts reģistrācijas numura zīmju izmantošanas kārtību”

Izdoti saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 4.panta trešo un ceturto daļu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2007.gada 18.decembra noteikumos Nr.897 “Noteikumi par traktortehnikas, tās piekabju un numurēto agregātu tirdzniecības vietas reģistrācijas kārtību un tirdzniecības prasībām, kā arī tirdzniecības valsts reģistrācijas numura zīmju izmantošanas kārtību” (Latvijas Vēstnesis, 2007, 205.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt noteikumu tekstā vārdus “tirdzniecības reģistrs” (attiecīgā locījumā) ar vārdiem “informatīvā sistēma” (attiecīgā locījumā).

2. Svītrot 2.punktu.

3. Izteikt 3.punktu šādā redakcijā:

“3. Komersants ar traktortehnikas, tās piekabju un numurēto agregātu (traktortehnikas virsbūves, kabīnes vai rāmji un traktortehnikas piekabju rāmji, uz kuriem traktortehnikas vai tās piekabju izgatavotājs norādījis transportlīdzekļa identifikācijas numuru) tirdzniecību nodarbojas ēkā vai norobežotā atklātā laukumā, kurā paredzēts izvietot tirdzniecībai domātu traktortehniku, tās piekabes vai numurētos agregātus (turpmāk – tirdzniecības vieta).”

4. Izteikt 9.punktu šādā redakcijā:

“9. Tirdzniecības vietu aprīko ar datoru, drukas iekārtu un interneta pieslēgumu, lai nodrošinātu rēķinu-uzziņu izsniegšanu, izmantojot speciālu traktortehnikas, tās piekabju un numurēto agregātu tirdzniecībai paredzētu programmnodrošinājumu tiešsaistes režīmā ar traktortehnikas un tās vadītāju informatīvo sistēmu (turpmāk – informatīvā sistēma). Informatīvajā sistēmā ir informācija par visu komersantu reģistrētajām tirdzniecības vietām.”

5. Svītrot 18.punktā vārdus “(dokumentu neiesniedz, ja aģentūras rīcībā jau ir šāda informācija)”.

6. Izteikt 19.punktu šādā redakcijā:

“19. Ja pašvaldība ir mainījusi tirdzniecības vietas adresi, mēneša laikā pēc adreses maiņas komersants iesniedz aģentūrā iesniegumu par citas adreses piešķiršanu tirdzniecības vietai.”

7. Svītrot 33.punktā vārdus “(valsts, kas nav Eiropas Ekonomikas zonas valsts)”.

8. Izteikt 35.punktu šādā redakcijā:

“35. Lai pārdotu traktortehniku vai tās piekabi, kura iegādāta vai ievesta no valsts, kas nav Eiropas Savienības dalībvalsts, nepieciešams dokuments, kas apliecina, ka traktortehnikas vai tās piekabes ievešana Eiropas Savienībā ir noformēta normatīvajos aktos par muitu noteiktajā kārtībā.”

9. Papildināt noteikumus ar 35.punktu šādā redakcijā:

“35.1 Ja iepriekš nereģistrētas traktortehnikas vai tās piekabes izcelsmes valsts vai iepriekš reģistrētas traktortehnikas vai tās piekabes pēdējās reģistrācijas valsts ir ārvalsts, kas nav Eiropas Savienības dalībvalsts, bet traktortehnika vai tās piekabe iegādāta kādā no Eiropas Savienības dalībvalstīm, traktortehnikas vai tās piekabes pārdošanai muitas deklarācija nav nepieciešama, bet rēķinā-uzziņā komersants izdara atzīmi “ES preces statuss”.”

10. Izteikt 50.punktu šādā redakcijā:

“50. Rēķinu-uzziņu noformē uz stingrās uzskaites veidlapas. Traktor­tehnikas, tās piekabes vai numurētā agregāta datus iegūst no informatīvās sistēmas. Informatīvajā sistēmā (rēķinā-uzziņā) norāda ieguvēja vārdu, uzvārdu, personas kodu (ārvalstniekiem tikai dzimšanas datumu, ja nav piešķirts personas kods) un dzīvesvietu vai juridiskās personas nosaukumu, reģistrācijas numuru un adresi. Ja traktortehnikas, tās piekabes vai numurētā agregāta ieguvējs ir ārvalsts fiziska vai juridiska persona, kurai nav pastāvīgas dzīvesvietas (atrašanās vietas) Latvijā, adresi nenorāda, bet izdara atzīmi “Ārvalsts”.”

11. Svītrot 51. un 52.punktu.

12. Izteikt 56.punktu šādā redakcijā:

“56. Ja traktortehniku, tās piekabi vai numurēto agregātu iegādājas ieguvēja pārstāvis, informatīvajā sistēmā (rēķinā-uzziņā) papildus ieguvēja datiem norāda ieguvēja pārstāvja vārdu, uzvārdu, personas kodu, uzrādītā personu apliecinošā dokumenta sēriju un numuru, kā arī tā dokumenta (pilnvaras) numuru un izsniegšanas datumu, kas apliecina ieguvēja pārstāvja tiesības rīkoties ieguvēja vārdā.”

13. Aizstāt 1.pielikumā vārdu “Piezīmes_________________” ar vārdiem “Piezīme. Dokumenta rekvizītus “Komersanta pārstāvis” un “Zīmoga vieta” (Z.v.) neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.”

Ministru prezidents I.Godmanis

Zemkopības ministrs M.Roze

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2008.gada 20.decembri.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!