Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2008. gada 7. novembra rīkojums Nr. 686 "Par finansējumu Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta Nr.2005/LV/16/C/PA/001 "Tehniskā palīdzība Kohēzijas fonda vadošajai iestādei Latvijā" ietvaros". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 11.11.2008., Nr. 175 https://www.vestnesis.lv/ta/id/183584-par-finansejumu-eiropas-savienibas-kohezijas-fonda-projekta-nr-2005-lv-16-c-pa-001-tehniska-palidziba-kohezijas-fonda-vadosajai...

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr.687

Par Valsts zivsaimniecības pārvaldes reorganizāciju

Vēl šajā numurā

11.11.2008., Nr. 175

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: rīkojums

Numurs: 686

Pieņemts: 07.11.2008.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta rīkojums Nr.686

Rīgā 2008.gada 7.novembrī (prot. Nr.78 6.§)

Par finansējumu Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta Nr.2005/LV/16/C/PA/001 “Tehniskā palīdzība Kohēzijas fonda vadošajai iestādei Latvijā” ietvaros

 

1. Satiksmes ministrijai un Vides ministrijai (turpmāk – ministrijas) iesniegt Finanšu ministrijā informāciju par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta Nr.2005/LV/16/C/PA/001 “Tehniskā palīdzība Kohēzijas fonda vadošajai iestādei Latvijā” (turpmāk – projekts) ietvaros plānotajiem pasākumiem ne vēlāk kā trīs nedēļas pirms plānotā pasākuma iepirkuma procedūras uzsākšanas.

2. Finanšu ministrijai 15 darbdienu laikā izvērtēt saņemtās informācijas atbilstību Eiropas Komisijas 2005.gada 21.decembra lēmumam Nr.K(2005)5905 “Par atbalsta piešķiršanu no Kohēzijas fonda projektam Tehniskā palīdzība Kohēzijas fonda vadošajai iestādei Latvijā 2005 LV 16 C PA 001” un sniegt ministrijām rakstisku apstiprinājumu vai noraidījumu.

3. Ja Finanšu ministrija pasākumu apstiprina, ministrijām organizēt pasākuma īstenošanu. Izstrādājot iepirkuma procedūras dokumentāciju, iepirkuma līguma projektu saskaņot ar Finanšu ministriju.

4. Iepirkuma līgumus parakstīt ministrijām, Finanšu ministrijai un iepirkuma līguma izpildītājam (turpmāk – izpildītājs).

5. Ministrijām pirms rēķina un tā attaisnojuma dokumentu iesniegšanas Finanšu ministrijā veikt pārbaudi par to atbilstību noslēgtajam iepirkuma līgumam un prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvajos aktos par Kohēzijas fonda vadību.

6. Ministrijām 10 darbdienu laikā pēc darbu pieņemšanas iesniegt Finanšu ministrijā rēķinu un tā attaisnojuma dokumentus.

7. Finanšu ministrijai triju darbdienu laikā pārbaudīt saņemtā rēķina un tā attaisnojuma dokumentu atbilstību normatīvo aktu prasībām, sagatavot maksājuma uzdevumu un iesniegt maksājuma uzdevumu kopā ar rēķinu un tā attaisnojuma dokumentiem Valsts kasē, lai veiktu maksājumu izpildītājam. Finanšu ministrijai informēt attiecīgo ministriju par veiktā maksājuma datumu un izpildītājam samaksāto summu.

8. Ministrijām pēc Finanšu ministrijas pieprasījuma sniegt informāciju par noslēgto iepirkuma līgumu ietvaros plānoto darbu izpildes gaitu.

Ministru prezidents I.Godmanis

Finanšu ministrs A.Slakteris

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!