Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - pie Jums dodas 17. burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 3.08.1999., Nr. 244/245 https://www.vestnesis.lv/ta/id/18144

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Mēs esam uz jauna gadsimta sliekšņa.

Vēl šajā numurā

03.08.1999., Nr. 244/245

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" — pie Jums dodas 17. burtnīca

Godātie lasītāji, kārtējā valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums dodas ar diviem Ministru kabineta dokumentiem. Saskaņā ar likumu "Par vides aizsardzību" Ministru kabinets 15. jūnijā izdevis "Noteikumus par gaisa kvalitāti". Tie stāsies spēkā ar 2000. gada 1. janvāri, un to mērķis ir noteikt nacionālos vides kvalitātes normatīvus, kā arī gaisa piesārņojuma novērtēšanas kārtību, lai izvairītos no piesārņojuma ietekmes uz cilvēka veselību vai vidi. Pašvaldībām jānodrošina gaisa kvalitātes uzlabošanas programmu izstrāde un īstenošana. Noteikumiem ir četrpadsmit pielikumi. Pirmajos četros doti gaisa kvalitātes normatīvi sēra dioksīdam, slāpekļa oksīdiem, putekļiem un svinam. Piektajā pielikumā aprakstīta paraugu ņemšanas un analīzes bāzes metode svina piesārņojuma noteikšanai gaisā. Sestajā un septītajā — gaisa kvalitātes normatīvi ozonam un bāzes metode piesārņojuma mērījumiem. Astotajā pielikumā norādīti piesārņojošo vielu kodi un maksimāli pieļaujamās koncentrācijas — vienreizējā un vidējā diennaktī. Devītajā doti augšējie un apakšējie piesārņojuma novērtēšanas sliekšņi sēra dioksīdam, slāpekļa dioksīdam, putekļiem un svinam. Pārējos pielikumos ir sniegti kritēriji gaisa monitoringa staciju izvietošanai, reglamentēta gaisa kvalitātes rādītāju savākšana u.c. Saskaņā ar Muitas likumu Ministru kabinets 22. jūnijā izdevis noteikumus "Preču deklarēšanas kārtība". Tie nosaka parasto deklarēšanas kārtību, preču pārbaudi un citus muitas pasākumus, kā arī vienkāršoto deklarēšanas kārtību, kad muitas iestāde pēc deklarētāja lūguma var pieņemt nepilnīgu deklarāciju un pēc tam — papilddeklarāciju. Noteikumiem ir septiņi pielikumi. Pirmajos četros doti astoņu formulāru un četru formulāru vienotā administratīvā dokumenta paraugi un šo dokumentu papildveidlapu paraugi. Piektajā pielikumā norādīti izmantojamie kodi: preču izvešanai, ievešanai, tranzītam, transporta veidam, izcelsmes valstij, maksājumu kārtībai u.c. Sestajā pielikumā reglamentētas vienotā administratīvā dokumenta tehniskās prasības. Tas izgatavojams no paškopējoša kvalitatīva rakstāmpapīra ar krāsainām joslām noteiktās vietās. Septītajā pielikumā ir Kravas saraksta veidlapas paraugs un tā tehniskās prasības. Jūsu "LV"

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!