Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Paziņojumi akcionāriem, dalībniekiem, biedriem. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 22.08.2008., Nr. 130 (3914) https://www.vestnesis.lv/ta/id/180063

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Paziņojumi kreditoriem, maksātnespējas, bankroti

Vēl šajā numurā

22.08.2008., Nr. 130 (3914)

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Paziņojumi akcionāriem, dalībniekiem, biedriem

 

Paziņojums par akciju sabiedrības “Latvijas Zoovetapgāde” ārkārtas akcionāru sapulces sasaukšanu

Akciju sabiedrības “Latvijas Zoovetapgāde” (vienotais reģistrācijas numurs: 40003020174, juridiskā adrese: Brīvības iela 183, 2.stāvs, 7.telpa, Rīga, LV-1012) valde sasauc un paziņo, ka AS “Latvijas Zoovetapgāde” ārkārtas akcionāru sapulce notiks 2008.gada 24.septembrī plkst. 12.00 Rīgā, Tallinas ielā 38-2, zvērinātās tiesu izpildītājas Elitas Soles birojā.

Darba kārtība:

1. Revidenta ievēlēšana 2007.gada un 2008.gada pārskatu revīzijai un atlīdzības noteikšana revidentam.

2. Revīzijas komitejas locekļu vēlēšanas un atlīdzības noteikšanas revīzijas komitejas locekļiem.

3. Padomes vēlēšanas un atlīdzības noteikšana padomes locekļiem.

4. Prasības celšana pret bijušajiem valdes locekļiem – Aldi Taurīti, Viju Enkuzenu, Dinu Kleimani – un bijušajiem padomes locekļiem Ilonu Baumani, Ati Grundmani, Andi Jaksi, Māri Ūtēnu, Svetlanu Začu, kā arī sabiedrības pārstāvja iecelšana prasības uzturēšanai pret padomes locekļiem.

Akcionāru reģistrēšanās sapulces dienā – 2008.gada 24.septembrī – no plkst. 11.30 līdz 12.00 akcionāru sapulces norises vietā.

Akcionāri var piedalīties sapulcē personiski vai ar savu pārstāvju vai pilnvarnieku starpniecību:

- akcionāriem, kuru akcijas ir iegrāmatotas finanšu instrumentu kontā (vērtspapīru kontā) kredītiestādē vai ieguldījumu brokeru sabiedrībā, reģistrējoties jāuzrāda pase vai cits personu apliecinošs dokuments un finanšu instrumentu konta (vērtspapīru konta) turētāja izsniegta kvīts, ar kuru apliecināta akciju bloķēšana;

- akcionāriem, kuru akcijas reģistrētas Sākotnējā reģistrā, reģistrējoties jāuzrāda pase vai cits personu apliecinošs dokuments;

- akcionāru pārstāvjiem un pilnvarniekiem reģistrējoties jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, jāiesniedz pārstāvētā akcionāra rakstiska pilnvara (pilnvarojuma veidlapa pieejama arī Oficiālās obligātās informācijas centrālās glabāšanas sistēmas interneta mājaslapā (www.oricgs.lv) vai likumiskajiem pārstāvjiem jāuzrāda pilnvarojumu apliecinošs dokuments, bet gadījumā, ja pārstāvētā akcionāra akcijas iegrāmatotas finanšu instrumentu kontā (vērtspapīru kontā) kredītiestādē vai ieguldījumu brokeru sabiedrībā, – jāuzrāda arī finanšu instrumentu konta (vērtspapīru konta) turētāja izsniegta kvīts, ar kuru apliecināta akciju bloķēšana.

Akcionāri var pieteikt akciju bloķēšanu savam finanšu instrumentu konta (vērtspapīru konta) turētājam ne vēlāk kā līdz 2008.gada 12.septembra darbdienas beigām.

Akcionāri var iepazīties ar akcionāru sapulcē izskatāmo jautājumu lēmumu projektiem, kā arī iesniegt priekšlikumus un ierosinājumus par akcionāru sapulces darba kārtībā iekļautajiem jautājumiem no 2008.gada 10.septembra līdz 2008.gada 24.septembrim Oficiālās obligātās informācijas centrālās glabāšanas sistēmas interneta mājaslapā (www.oricgs.lv) un AS “Rīgas Fondu birža” interneta mājaslapā (www.baltic.omxnordicexchange.com).

AS “Latvijas Zoovetapgāde” kopējais balsstiesīgo akciju skaits ir 451 244.

Vienlaicīgi ar šo akciju sabiedrības “Latvijas Zoovetapgāde” valde paziņo, ka nav sasaukusi kārtējo akcionāru sapulci 2008.gada 29.augustā, tāpēc 2008.gada 29.jūlijā laikrakstā “Latvijas Vēstnesis” publicētais paziņojums par akcionāru sapulces sasaukšanu uzskatāms par nepatiesu un nav saistošs akcionāriem.

Akciju sabiedrības “Latvijas Zoovetapgāde” valde

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!