• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jelgavas pilsētas domes 2001. gada 4. janvāra lēmums Nr. 25/3 "Par domes lēmuma papildināšanu Jelgavas teritorijas plānojuma grozīšanai". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 17.01.2001., Nr. 9 https://www.vestnesis.lv/ta/id/1794-par-domes-lemuma-papildinasanu-jelgavas-teritorijas-planojuma-grozisanai

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par jauniem ģerboņiem

Vēl šajā numurā

17.01.2001., Nr. 9

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jelgavas pilsētas dome

Veids: lēmums

Numurs: 25/3

Pieņemts: 04.01.2001.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Jelgavas dome

Lēmums Nr. 25/3 2001. gada 4. janvārī

Par domes lēmuma papildināšanu Jelgavas teritorijas plānojuma grozīšanai

Ņemot vērā 2000.gada 30.novembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā notikušās sanāksmes rezultātus par Jelgavas pilsētā veikto plānošanas un būvniecības procesu atbilstību normatīvo aktu noteiktajai kārtībai un ievērojot 2000.gada 5.decembra MK "Noteikumus par teritoriju plānojumiem" un Latvijas Republikas likumu "Par pašvaldībām", kā arī pamatojoties uz 2000.gada 23.marta domes lēmumu Nr.7/1 "Par konkursa organizēšanu",

Jelgavas dome nolemj:

1. Izdarīt grozījumus 2000.gada 23.marta domes lēmumā Nr.7/11 "Par konkursa organizēšanu", papildināt pirmo punktu ar punktu 1.1, kas izteikts šādā redakcijā:

1.1. Uzsākt Jelgavas teritorijas plānojuma 1999-2010 gadam (apstiprināts 1999.gadā 20.maijā ar domes lēmumu Nr.14/1) grozījumus teritorijai (kadastra Nr.0900 003 0270, platība 3137 kv.m) Lielās ielas un Mazā Dambja ielas krustojuma rajonā.

2. Apstiprināt darba uzdevumu Jelgavas teritorijas plānojuma grozījumiem – teritorijas Lielās ielas un Mazā Dambja ielas krustojuma rajonā zonējuma maiņai (no skvēra zonas uz sabiedrisko iestāžu teritorijas apbūves zonu).

3. Uzdot Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļai (vadītājs K.Riekstiņš) divu nedēļu laikā no lēmuma pieņemšanas brīža sniegt paziņojumu vietējā laikrakstā un laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" par Jelgavas teritorijas plānojuma grozījumu uzsākšanu, sniedzot šādu informāciju:

3.1. Lēmums par Jelgavas teritorijas plānojuma grozījumu izstrādāšanas uzsākšanu.

3.2. Jelgavas teritorijas plānojuma grozījuma mērķis – skvēra zonas maiņa uz sabiedrisko iestāžu teritorijas zonu. Uzdevums – sabiedrisko iestāžu teritorijas zonas (teritorija reģistrēta uz pašvaldības vārda) izmantošana degvielas uzpildes stacijas būvniecībai.

3.3. Sabiedrības viedokļa uzklausīšanas 1.posma termiņš – sešas nedēļas no paziņojuma publicēšanas. Interesenti (fiziskās vai juridiskās personas) var sniegt rakstiskus priekšlikumus Jelgavas domes ēkā Lielā iela 11, 3.stāvā, Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļā.

3.4. Jelgavas teritorijas plānojuma izmaiņu sabiedriskās apspriešanas programmā paredzēts uzklausīt sabiedrības viedokli MK "Noteikumu par teritoriju plānojumiem" noteiktajos termiņos.

3.5. Par Jelgavas teritorijas plānojuma izmaiņu izstrādāšanu atbildīgā persona – galvenais arhitekts K.Riekstiņš.

3.6. Rakstiskus priekšlikumus var iesniegt Jelgavas domes ēkā Lielā ielā 11, 3.stāvā, Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļā, katru darba dienu no pulksten 8 līdz pulksten 17.

4. Uzdot Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļai (vadītājs K.Riekstiņš) organizēt Jelgavas teritorijas plānojuma grozījumu sabiedriskā viedokļa uzklausīšanu sešas nedēļas no publicēšanas dienas presē un sagatavot sabiedriskās apspriešanas pārskatu izskatīšanai domes sēdē.

5. Lēmuma kontroli uzdot izpilddirektoram J.Strodam.

Domes priekšsēdētājs U.Ivans

 

Pielikums

Darba uzdevums Jelgavas teritorijas plānojuma grozīšanai

(izstrādāts, pamatojoties uz domes 2000.gada 23.marta lēmumu Nr.7/11)

1. Teritorijas raksturojums

Teritorija (kadastra Nr.0900 003 0270) atrodas Jelgavā, Lielās ielas un Mazā Dambja ielas krustojuma rajonā.

Zemesgabala grupas Nr.0900, grunts Nr.003, kadastra Nr.0270

Zemes gabala īpašnieks – Jelgavas pašvaldība (2000.gada 17.augusta zemesgrāmatas akts Nr.6229)

Zemesgabala platība – 3137 kv.m.

Saskaņā ar Jelgavas teritorijas plānojumu 1999.-2010.gadam (apstiprināts 1999.gada 20.maijā ar domes lēmumu Nr.14/1) teritorija Lielās ielas un Mazā Dambja ielas krustojuma rajonā tika paredzēta skvēra zonas uzturēšanai.

2. Jelgavas teritorijas plānojuma grozīšanas uzdevums un mērķis

Jelgavas teritorijas plānojuma grozījuma mērķis – skvēra zonas maiņa uz sabiedrisko iestāžu apbūves teritorijas zonu.

Uzdevums – sabiedrisko iestāžu teritorijas zonas izmantošana degvielas uzpildes stacijas būvniecībai.

3. Jelgavas teritorijas plānojuma grozīšanai saņemami nosacījumi šādos dienestos

- Reģionālā vides pārvalde

- Vides un veselības centrs

- Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija

- Ceļu satiksmes drošības direkcija

- Valsts zemes dienesta Zemgales reģionālās nodaļas Jelgavas filiāle

- DET Jelgavas tīklu rajons

- Gāzes apgāde, Ekspluatācijas tehniskais departaments Jelgavas iecirknis

- Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

- Latvijas autoceļu direkcija

4. Jelgavas teritorijas plānojuma grozījumi un sabiedriskās apspriešanas programma – saskaņā ar "Noteikumiem par teritorijas plānojumiem" (spēkā no 2000.gada 9.decembra):

- Ar teritorijas plānojuma grozījumiem saistīto demonstrācijas materiālu ekspozīcija Jelgavas domes Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas telpās Jelgavā, Lielā ielā 11, 3. stāvā, no 2001.gada 5.janvāra līdz 2001.gada 12.martam

- Teritorijas plānojuma grozījumu sabiedriskās apspriešanas noslēguma (apkopojošā) sēde 2001.gada 12.martā pulksten 10 Jelgavas domes sēžu zālē (207.telpā) Jelgavā, Lielā ielā 11, 2. stāvā.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!