Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 2008. gada 25. jūlija noteikumi Nr. 112 "Grozījumi "Normatīvajos noteikumos par kārtību, kādā ziņojama informācija par darījumiem ar Eiropas Ekonomikas zonas valstu regulētajos tirgos iekļautajiem finanšu instrumentiem"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 30.07.2008., Nr. 116 https://www.vestnesis.lv/ta/id/179014

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Grozījumi Civilās aizsardzības likumā

Vēl šajā numurā

30.07.2008., Nr. 116

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Finanšu un kapitāla tirgus komisija

Veids: noteikumi

Numurs: 112

Pieņemts: 25.07.2008.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas normatīvie noteikumi Nr.112

Rīgā 2008.gada 25.jūlijā (prot. Nr.30 2.p.)

Grozījumi “Normatīvajos noteikumos par kārtību, kādā ziņojama informācija par darījumiem ar Eiropas Ekonomikas zonas valstu regulētajos tirgos iekļautajiem finanšu instrumentiem”

Izdarīt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 09.11.2007. normatīvajos noteikumos Nr.156 “Normatīvie noteikumi par kārtību, kādā ziņojama informācija par darījumiem ar Eiropas Ekonomikas zonas valstu regulētajos tirgos iekļautajiem finanšu instrumentiem” (turpmāk tekstā – noteikumi) šādus grozījumus:

1. Izteikt 14. punktu šādā redakcijā:

“14. Tirgus dalībnieks ne vēlāk kā līdz nākamās darba dienas plkst. 16.30 elektroniski XML (Extensible Markup Language) faila formātā saskaņā ar Komisijas sagatavoto XSD (XML Schema Definition) shēmu nosūta Komisijai informāciju par iepriekšējā darba dienā noslēgtajiem darījumiem ar finanšu instrumentiem.”

2. Izslēgt 15. punktu.

3. Izteikt 16. punktu šādā redakcijā:

“16. Tirgus dalībnieks informāciju par darījumiem ar finanšu instrumentiem nosūta elektroniski, izmantojot Datu ziņošanas sistēmu (turpmāk tekstā – DZS), kuras interneta adrese ir http://dati.fktk.lv.”

4. Papildināt 23. punktu ar otro teikumu šādā redakcijā:

“Iesniegums DZS lietotāju reģistrācijai iesniedzams Komisijai nekavējoties, tiklīdz šo noteikumu 2. punktā minētajam tirgus dalībniekam iestājas pienākums saskaņā ar šiem noteikumiem ziņot informāciju par darījumiem.”

5. Papildināt 24. punktu aiz vārda “Komisija” vārdiem “nekavējoties, bet ne vēlāk kā”.

6. Izteikt 26. punktu šādā redakcijā:

“26. Tirgus dalībniekam un trešajai personai ir pienākums nekavējoties ziņot Komisijai, ja kāds no tirgus dalībnieka vai trešās personas pārstāvjiem zaudē tiesības ielādēt DZS ziņojumus par tirgus dalībnieka darījumiem ar finanšu instrumentiem.”

7. Papildināt noteikumus ar V nodaļu “Noslēguma jautājumi” šādā redakcijā:

“V. Noslēguma jautājumi

29. Šo noteikumu 2. punktā minētais tirgus dalībnieks, ja tas Komisijai nav iesniedzis šo noteikumu 3. pielikumā minēto iesniegumu, bet tam saskaņā ar šiem noteikumiem Komisijai par darījumiem ir jāziņo, iesniegumu Komisijai iesniedz ne vēlāk kā 15.08.2008.

30. Ziņošanu par darījumiem, izmantojot šo noteikumu 16. punktā minēto sistēmu, tirgus dalībnieks sāk 01.09.2008. Līdz 01.09.2008. tirgus dalībnieks informāciju par darījumiem ar finanšu instrumentiem Komisijai iesniedz kārtībā, kādā tas tika darīts kopš šo noteikumu spēkā stāšanas dienas, – nosūta elektroniski uz Komisijas e-pasta adresi dzs@fktk.lv, darījumu ziņošanas failus šifrējot ar Komisijas sagatavoto atslēgu, jo darījumu ziņošanas failu šifrēšana un elektroniskā parakstīšana notiek, ievērojot Komisijas “Informācijas šifrēšanas un elektroniskās parakstīšanas noteikumos” noteikto kārtību.”

8. Aizstāt šo noteikumu 3. pielikumā vārdu “darījumu” ar vārdu “datu”.

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāja I.Krūmane

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!