Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2008. gada 18. jūnija rīkojums Nr. 341 "Par iestāžu politikas un darbības rezultātiem un rezultatīvajiem rādītājiem 2008.gadam". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 20.06.2008., Nr. 96 https://www.vestnesis.lv/ta/id/177113

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr.342

Grozījums Ministru kabineta 2008.gada 17.janvāra rīkojumā Nr.14 "Par nekustamā īpašuma Rīgā, Hipokrāta ielā 2, pārņemšanu valsts īpašumā"

Vēl šajā numurā

20.06.2008., Nr. 96

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: rīkojums

Numurs: 341

Pieņemts: 18.06.2008.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta rīkojums Nr.341

Rīgā 2008.gada 18.jūnijā (prot. Nr.42 13.§)

Par iestāžu politikas un darbības rezultātiem un rezultatīvajiem rādītājiem 2008.gadam

 

1. Ministrijām un citām centrālajām valsts iestādēm līdz 2008.gada 21.jūlijam iesniegt Finanšu ministrijā informāciju par iestāžu darbības stratēģijās un politikas plānošanas dokumentos, kā arī normatīvajos aktos noteiktajiem 2008.gadā sasniedzamajiem politikas un darbības rezultātiem un to rezultatīva­jiem rādītājiem, norādot plānotos rezultātus un rezultatīvos rādītājus atbilstoši likumā “Par valsts budžetu 2008.gadam” apstiprinātajam valsts budžeta programmu un apakšprogrammu finansējumam. Iesniedzot šo informāciju (1.pielikums), norādīt katras valsts budžeta programmas un apakšprogrammas nosaukumu, plānotos politikas un darbības rezultātus un to rezultatīvos rādītājus, kā arī atsauces uz politikas plānošanas dokumentiem un iestādes darbības stratēģijām.

2. Finanšu ministrijai apkopot informāciju par ministriju un citu centrālo valsts iestāžu 2008.gadā plānotajiem politikas un darbības rezultātiem un rezultatīvajiem radītājiem, un finanšu ministram līdz 2008.gada 22.septembrim iesniegt noteiktā kārtībā Ministru kabinetā rīkojuma projektu par politikas un darbības rezultātu un rezultatīvo rādītāju plānu 2008.gadam.

3. Visām ministrijām un citām centrālajām valsts iestādēm līdz 2009.gada 28.februārim iesniegt Finanšu ministrijā pārskatu par politikas rezultātiem (ja iespējams – rezultatīvajiem rādītājiem), darbības rezultātiem un rezultatīvo rādītāju izpildi (2.pielikums), kas apstiprināti saskaņā ar šā rīkojuma 2.punktā minēto rīkojumu.

4. Šā rīkojuma 3.punktā minētajā pārskatā iekļaut apstiprināto 2008.gada politikas un darbības rezultātu nosaukumus, rezultatīvo rādītāju plānu un informāciju par tā izpildi 2008.gadā, kā arī to valsts budžeta programmu un apakšprogrammu nosaukumus, no kurām tiek finansēti politikas un darbības rezultātu un rezultatīvo rādītāju sasniegšanas pasākumi, norādot pamatojumu, ja to izpilde neatbilst plānotajam.

5. Finanšu ministrijai saskaņā ar šā rīkojuma 4.punktu apkopot informāciju par ministriju un citu centrālo valsts iestāžu politikas un darbības rezultātu un rezultatīvo rādītāju izpildi 2008.gadā un izvērtēt darbības rezultātu un rezultatīvo rādītāju atbilstību iestāžu politikas un darbības rezultātu un rezultatīvo rādītāju sistēmu reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem un politikas plānošanas dokumentiem. Finanšu ministram līdz 2009.gada 15.aprīlim iesniegt noteiktā kārtībā Ministru kabinetā informatīvo ziņojumu par iestāžu politikas un darbības rezultātu un rezultatīvo rādītāju izpildi 2008.gadā, kā arī par iestāžu politikas un darbības rezultātu un rezultatīvo rādītāju izmantojamību valsts budžeta plānošanā un valsts budžeta izpildes analīzē un par ieteikumiem to kvalitātes uzlabošanai.

Ministru prezidents I.Godmanis

Finanšu ministra vietā – iekšlietu ministrs M.Segliņš


 

1.pielikums

Ministru kabineta

2008.gada 18.jūnija rīkojumam Nr.341

Informācija par ministrijas vai citas centrālās valsts iestādes 2008.gadā plānotajiem politikas un darbības rezultātiem un rezultatīvajiem rādītājiem

02.JPG (63338 bytes)

Finanšu ministra vietā – iekšlietu ministrs M.Segliņš


 

2.pielikums

Ministru kabineta

2008.gada 18.jūnija rīkojumam Nr.341

Pārskats par ministrijas vai citas centrālās valsts iestādes 2008.gada politikas un darbības rezultātiem un rezultatīvo rādītāju izpildi

03.JPG (63059 bytes)

Finanšu ministra vietā – iekšlietu ministrs M.Segliņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!