• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2008. gada 15. aprīļa noteikumi Nr. 266 "Noteikumi par kārtību, kādā brīvprātīgais probācijas darbinieks par līdzdarbības līgumā noteikto uzdevumu izpildi saņem atlīdzību, un atlīdzības apmēru". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 18.04.2008., Nr. 61 https://www.vestnesis.lv/ta/id/174131

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.267

Grozījumi Ministru kabineta 2002.gada 22.janvāra noteikumos Nr.34 "Noteikumi par piesārņojošo vielu emisiju ūdenī"

Vēl šajā numurā

18.04.2008., Nr. 61

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 266

Pieņemts: 15.04.2008.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.266

Rīgā 2008.gada 15.aprīlī (prot. Nr.24 13.§)
Noteikumi par kārtību, kādā brīvprātīgais probācijas darbinieks par līdzdarbības līgumā noteikto uzdevumu izpildi saņem atlīdzību, un atlīdzības apmēru
Izdoti saskaņā ar Valsts probācijas dienesta likuma 23.panta sesto daļu
1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā Valsts probācijas dienesta (turpmāk - dienests) brīvprātīgais probācijas darbinieks (turpmāk - brīvprātīgais probācijas darbinieks) saņem atlīdzību par līdzdarbības līgumā (turpmāk - līgums) noteikto uzdevumu izpildi, kā arī šīs atlīdzības apmēru.
2. Dienests administrē valsts budžeta līdzekļus, kas piešķirti atlīdzības izmaksai brīvprātīgajam probācijas darbiniekam par konkrēta uzdevuma izpildi.
3. Brīvprātīgo probācijas darbinieku var iesaistīt dienesta funkciju īstenošanā, kā arī izpētes un analīzes darba veikšanā.
4. Līgumā noteikto uzdevumu izpildi kontrolē dienesta nodaļa vai dienesta teritoriālā struktūrvienība (turpmāk - atbildīgā nodaļa), kuras pārraudzībā darbojas brīvprātīgais probācijas darbinieks.
5. Brīvprātīgais probācijas darbinieks saņem atlīdzību par līgumā noteikto uzdevumu izpildi. Viņam atlīdzina arī:

5.1. ceļa izdevumus uz dienesta organizētajām mācībām;

5.2. dzīvības apdrošināšanas izdevumus, ja brīvprātīgā probācijas darbinieka darbs uzdevuma izpildē saistīts ar probācijas klientiem, kuri atradušies vai atrodas ieslodzījumā vai tiesāti par vardarbīgiem noziedzīgiem nodarījumiem.
6. Brīvprātīgajam probācijas darbiniekam, kas piedalās dienesta organizētajās mācībās, kuras paredzētas līgumā noteikto uzdevumu kvalitatīvai izpildei, atlīdzina ceļa izdevumus saskaņā ar normatīvo aktu par kārtību, kādā atlīdzināmi ar komandējumiem un darbinieku darba braucieniem saistītie izdevumi.
7. Atlīdzību brīvprātīgajam probācijas darbiniekam par līgumā noteikto uzdevumu izpildi dienests administrē šādi:

7.1. par katru vadīto izlīgumu brīvprātīgais probācijas darbinieks saņem atlīdzību 20 latu apmērā;

7.2. par līgumā noteikta uzdevuma izpildi (izņemot šo noteikumu 7.1.apakšpunktā minēto uzdevumu) brīvprātīgais probācijas darbinieks mēnesī saņem šādu atlīdzību:

7.2.1. ja brīvprātīgais probācijas darbinieks mēnesī strādājis mazāk par 10 stundām - 10 latu;

7.2.2. ja brīvprātīgais probācijas darbinieks mēnesī strādājis no 10 līdz 20 stundām - 20 latu;

7.2.3. ja brīvprātīgais probācijas darbinieks mēnesī strādājis vairāk par 20 stundām - 25 latus;

7.2.4. ja brīvprātīgais probācijas darbinieks veicis izpētes vai analītisko darbu - 25 latus.
8. Brīvprātīgais probācijas darbinieks, ar kuru noslēgts līgums par izlīgumu vadīšanu, lai saņemtu atlīdzību par iepriekšējā mēnesī vadītajiem izlīgumiem, līdz nākamā mēneša piektajam datumam iesniedz atbildīgajā nodaļā iesniegumu par veiktā uzdevuma apjomu. Iesniegumā norāda:

8.1. par izlīgumu vadīšanu noslēgtā līguma numuru;

8.2. attiecīgajā mēnesī vadīto izlīgumu skaitu.
9. Brīvprātīgais probācijas darbinieks, ar kuru noslēgts līgums par noteikta uzdevuma izpildi, lai saņemtu atlīdzību, līdz katra mēneša piektajam datumam iesniedz atbildīgajā nodaļā iesniegumu par veiktā uzdevuma apjomu. Iesniegumā norāda:

9.1. par noteikta uzdevuma izpildi noslēgtā līguma numuru;

9.2. attiecīgajā mēnesī nostrādāto stundu skaitu.
10. Brīvprātīgais probācijas darbinieks, kas veic izpētes vai analītisko darbu, lai saņemtu atlīdzību, līgumā noteiktajā kārtībā iesniedz pārskatu par veikto darbu.
11. Atbildīgā nodaļa 10 darbdienu laikā pēc brīvprātīgā probācijas darbinieka iesnieguma saņemšanas pārbauda tajā norādītās ziņas, apstiprina faktiski vadīto izlīgumu skaitu vai nostrādāto stundu skaitu un iesniedz dienestā.
12. Ja atbildīgā nodaļa konstatē, ka šo noteikumu 8. un 9.punktā minētajā iesniegumā norādītais vadīto izlīgumu skaits vai nostrādāto stundu skaits atšķiras no faktiskā, tā pieprasa brīvprātīgajam probācijas darbiniekam precizēt iesniegumu.
13. Dienests 10 darbdienu laikā pēc šo noteikumu 11.punktā minētā iesnieguma (vai precizētā iesnieguma) saņemšanas atlīdzību ieskaita brīvprātīgā probācijas darbinieka līgumā norādītajā bankas kontā.
14. Ja brīvprātīgā probācijas darbinieka uzdevuma izpilde saistīta ar tiešu kontaktu ar probācijas klientiem, kuri atradušies vai atrodas ieslodzījumā vai tiesāti par vardarbīgiem noziedzīgiem nodarījumiem, dienests uz līguma darbības laiku sedz brīvprātīgā probācijas darbinieka dzīvības apdrošināšanu atbilstoši dienestā nodarbināto dzīvības apdrošināšanas prēmijas apmēram.
15. Lēmumu par šo noteikumu 14.punktā minēto izdevumu segšanu pieņem dienesta vadītājs vai viņa pilnvarota persona, pamatojoties uz atbildīgās nodaļas motivētu iesniegumu.
Ministru prezidents I.Godmanis

Tieslietu ministrs G.Bērziņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!