Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2007. gada 18. decembra noteikumi Nr. 873 "Kārtība, kādā maksātnespējas procesa administrators sniedz ziņas un dokumentus valsts aģentūrai "Maksātnespējas administrācija"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 21.12.2007., Nr. 205 https://www.vestnesis.lv/ta/id/168379

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.874

Noteikumi par personu iekārtošanu darbā uz kuģiem

Vēl šajā numurā

21.12.2007., Nr. 205

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 873

Pieņemts: 18.12.2007.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.873

Rīgā 2007.gada 18.decembrī (prot. Nr.70 13.§)
Kārtība, kādā maksātnespējas procesa administrators sniedz ziņas un dokumentus valsts aģentūrai "Maksātnespējas administrācija"
Izdoti saskaņā ar Maksātnespējas likuma 63.panta trešo daļu
1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā maksātnespējas procesa administrators (turpmāk - administrators) sniedz ziņas un dokumentus valsts aģentūrai "Mak­sāt­nespējas administrācija" (turpmāk - Maksātnespējas administrācija) par mak­sāt­nespējas procesa gaitu.
2. Administrators sniedz Maksātne­spējas administrācijai normatīvajos ak­tos noteiktās ziņas un dokumentus vai citas ziņas un dokumentus 10 darb­dienu laikā pēc Maksātnespējas administrācijas pieprasījuma nosūtīšanas dienas.
3. Administrators sniedz Maksātne­spējas administrācijai administratora darbības pārskatu (turpmāk - pārskats) par maksātnespējas procesa gaitu šajos noteikumos noteiktajā kārtībā (1.pielikums).
4. Administrators iesniedz Maksātnespējas administrācijā pārskatu par katru maksātnespējas procesu 10 darbdienu laikā pēc noslēguma kreditoru sa­pulces. Ja pārskata iesniegšanu pieprasa Maksātnespējas administrācija, administrators pārskatu iesniedz 10 darbdienu laikā pēc Maksātnespējas administrācijas pieprasījuma nosūtīšanas dienas.
5. Ja Maksātnespējas administrācija piešķīrusi naudas līdzekļus maksāt­nespējas procesa izdevumu segšanai vai darbinieku prasījumu apmierināšanai (turpmāk - naudas līdzekļi), administrators papildus šo noteikumu 4.punktā minētajam pārskatam iesniedz Maksāt­nespējas adminis­trācijā pārskatu šādos termiņos:

5.1. 10 darbdienu laikā pēc Maksātnespējas administrācijas lēmuma pie­ņem­šanas par naudas līdzekļu piešķiršanu;

5.2. par katru sešu mēnešu periodu (par perioda sākumu uzskata pārskata iesniegšanas datumu saskaņā ar šo noteikumu 5.1.apakšpunktu), ja šajā periodā naudas līdzekļi nav atmaksāti Maksātnespējas administrācijai, bet ne vēlāk kā10 darbdienu laikā pēc pārskata perioda beigām.
6. Ja šo noteikumu 5.2.apakšpunktā minētajā pārskata periodā dati nav mai­nījušies, administrators nosūta Maksātnespējas administrācijai ziņojumu (2.pie­likums) ne vēlāk kā 10 darbdienu laikā pēc pārskata pe­rioda beigām.
7. Ja Maksātnespējas administrācija piešķīrusi naudas līdzekļus, bet mai­nījušies administratori, pārskatus sniedz šādā kārtībā:

7.1. iepriekšējais administrators - 10 darbdienu laikā pēc tiesas lēmuma pieņemšanas par administratora atcelšanu vai atkāpšanos;

7.2. nākamais administrators - 30 darbdienu laikā pēc tiesas lēmuma pieņemšanas par administratora iecelšanu.
8. Pēc šo noteikumu 7.2.apakšpunktā minētā pārskata iesniegšanas admi­nistrators turpmāk pārskatu iesniedz par katru sešu mēnešu periodu, ja šajā periodā naudas līdzekļi nav atmaksāti Maksātne­spējas administrācijai, bet ne vēlāk kā 10 darbdienu laikā pēc pārskata perioda beigām.
9. Administrators pārskatu par maksātnespējas procesa gaitu un šo no­teikumu 6.punktā minēto ziņojumu iesniedz elektroniski (EXCEL formātā). Aizpildītu pārskata veidlapu vai ziņojumu nosūta uz Maksātnespējas administrācijas elektroniskā pasta adresi (parskati@mna.gov.lv).
10. Par pārskatā veikto ierakstu un Maksātnespējas administrācijā iesniegto dokumentu pareizību atbild administrators.
11. Nosūtot šo noteikumu 9.punktā minēto informāciju, elektroniskās vēstules nosaukumā administrators norāda:

11.1. šo noteikumu punktu, ar kuru saskaņā informācija ie­snieg­ta;

11.2. maksātnespējas subjekta nosau­kumu.
12. Iesniedzot pārskatu, administrators aizpilda visas pārskata ailes un norāda informāciju uz pārskata aizpildīšanas dienu. Ja adminis­tratora rīcībā nav datu, kurus ierakstīt kādā no pārskata ailēm, administrators attiecīgajā ailē ieraksta "Nav datu".
13. Atzīt par spēku zaudējušiem Ministru kabineta 2005.gada 26.jūlija noteikumus Nr.565 "Noteikumi par maksātnespējas procesa administratora dar­bības pārskata iesniegšanas kārtību un termiņiem" (Latvijas Vēstnesis, 2005, 119.nr.).
14. Noteikumi stājas spēkā ar 2008.gada 1.janvāri.
Ministru prezidents A.Kalvītis

Tieslietu ministrs G.Bērziņš
1.pielikums
Ministru kabineta
2007.gada 18.decembra noteikumiem Nr.873

26.JPG (106289 bytes)

27.JPG (17283 bytes)

Tieslietu ministrs G.Bērziņš
2.pielikums
Ministru kabineta
2007.gada 18.decembra noteikumiem Nr.873
28.JPG (43491 bytes)
Tieslietu ministrs G.Bērziņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!