Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2007. gada 12. jūnija rīkojums Nr. 361 "Par privatizācijas ieņēmumu novirzīšanu Daugavas stadiona sagatavošanai XXIV Vispārējo latviešu dziesmu svētku un XIV Deju svētku norisei". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 14.06.2007., Nr. 95 https://www.vestnesis.lv/ta/id/158775-par-privatizacijas-ienemumu-novirzisanu-daugavas-stadiona-sagatavosanai-xxiv-visparejo-latviesu-dziesmu-svetku-un-xiv-deju-svet...

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr.362

Par Finanšu ministrijas budžeta apakšprogrammas "Finansējums Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai" līdzekļu pārdali 2007.gadā

Vēl šajā numurā

14.06.2007., Nr. 95

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: rīkojums

Numurs: 361

Pieņemts: 12.06.2007.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta rīkojums Nr.361

Rīgā 2007.gada 12.jūnijā (prot. Nr.33 46.§)

Par privatizācijas ieņēmumu novirzīšanu Daugavas stadiona sagatavošanai XXIV Vispārējo latviešu dziesmu svētku un XIV Deju svētku norisei

 

1. Pamatojoties uz likuma “Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju” 6.panta trešo daļu un 8.panta pirmās daļas 17.punktu, atļaut valsts akciju sabiedrībai “Privatizācijas aģentūra” no valsts īpašuma objektu privatizā­cijā gūto ienākumu atskaitījumiem 2007.gadā piešķirt Izglītības un zinātnes ministrijai (valsts sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Kultūras un sporta centrs “Daugavas stadions””) līdzekļus XXIV Vispārējo latviešu dziesmu svētku un XIV Deju svētku norises nodrošināšanai šādā apmērā:

1.1.  200000 latu Daugavas stadiona (Rīgā, Augšielā 1) rietumu tribīnes remontam;

1.2.  160000 latu Daugavas stadiona centrālā laukuma zāles aizsarg­seguma iegādei.

2. Izglītības un zinātnes ministram apstiprināt izdevumu tāmi un maksā­jumu grafiku šī rīkojuma 1.1. un 1.2.apakšpunktā minēto līdzekļu izlietojumam.

3. Valsts akciju sabiedrībai “Privatizācijas aģentūra” rezervēt nepiecieša­mos finanšu līdzekļus un nodrošināt šī rīkojuma 1.1. un 1.2.apakšpunktā minēto uzdevumu izpildi atbilstoši izglītības un zinātnes ministra apstiprinātajai izdevumu tāmei un maksājumu grafikam, norēķiniem izmantojot Valsts kasē atvērto kontu.

4. Valsts sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Kultūras un sporta centrs “Daugavas stadions”” veikt maksājumus atbilstoši izglītības un zinātnes ministra apstiprinātajai izdevumu tāmei.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Izglītības un zinātnes ministre B.Rivža

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!