Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2007. gada 29. maija noteikumi Nr. 354 "Grozījumi Ministru kabineta 1999.gada 2.februāra noteikumos Nr.32 "Kārtība, kādā tiek iesniegts un izskatīts iesniegums par bērna atzīšanu par Latvijas pilsoni"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 1.06.2007., Nr. 88 https://www.vestnesis.lv/ta/id/158092-grozijumi-ministru-kabineta-1999-gada-2-februara-noteikumos-nr-32-kartiba-kada-tiek-iesniegts-un-izskatits-iesniegums-par-berna...

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.355

Grozījumi Ministru kabineta 2005.gada 19.jūlija noteikumos Nr.528 "Noteikumi par valsts aģentūras "Latvijas infektoloģijas centrs" publisko pakalpojumu cenrādi"

Vēl šajā numurā

01.06.2007., Nr. 88

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 354

Pieņemts: 29.05.2007.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.354

Rīgā 2007.gada 29.maijā (prot. Nr.31 36.§)
Grozījumi Ministru kabineta 1999.gada 2.februāra noteikumos Nr.32 "Kārtība, kādā tiek iesniegts un izskatīts iesniegums par bērna atzīšanu par Latvijas pilsoni"
Izdoti saskaņā ar Pilsonības likuma 3.1 panta ceturto daļu
Izdarīt Ministru kabineta 1999.gada 2.februāra noteikumos Nr.32 "Kārtība, kādā tiek iesniegts un izskatīts iesniegums par bērna atzīšanu par Latvijas pilsoni" (Latvijas Vēstnesis, 1999, 32./33.nr.; 2004, 20.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 9.punktu šādā redakcijā:

"9. Ja nav iesniegti visi nepieciešamie dokumenti saskaņā ar šo noteikumu III nodaļu vai iesniegumā un pievienotajos dokumentos esošā informācija neatbilst Pilsonības likumā noteiktajām prasībām, amatpersona izsniedz personai nodaļas vadītāja lēmumu par iesnieguma izskatīšanas izbeigšanu. Minēto lēmumu mēneša laikā var apstrīdēt, iesniedzot attiecīgu iesniegumu Naturalizācijas pārvaldes priekšniekam. Amatpersonas pienākums ir izskaidrot iesniedzējam lēmuma apstrīdēšanas un pārsūdzēšanas kārtību."

2. Papildināt noteikumus ar 15.3.3. un 15.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"15.3.3. Izglītības satura un eksaminācijas centra izsniegtu sertifikātu, kas apliecina centralizētajā latviešu valodas vai centralizētajā latviešu valodas un literatūras eksāmenā iegūto vērtējumu atbilstoši A, B vai C līmenim;

15.4. Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas vai tās struktūrvienības - vispārēja vai specializēta profila veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu komisijas izziņu un atzinumu, ja nepilngadīgajam ir piešķirta invaliditāte un noteikta īpaša latviešu valodas prasmes pārbaudes kārtība. Šādā gadījumā nepilngadīgais uzrāda invaliditātes apliecību."

3. Izteikt 18.punktu šādā redakcijā:

"18. Personai, kura iegūst Latvijas pilsonību saskaņā ar Pilsonības likuma 3.1 panta trešo daļu un neiesniedz vienu no šo noteikumu 15.3.1.apakšpunktā minētajiem dokumentiem vai 15.3.3.apakšpunktā minēto dokumentu, izsniedz norīkojumu uz latviešu valodas prasmes pārbaudi (4.pielikums)."

4. Papildināt noteikumus ar 22.5.apakš­punktu šādā redakcijā:

"22.5. ja pretendents neierodas uz latviešu valodas prasmes pārbaudi un divu mēnešu laikā neiesniedz dokumentus, kas apliecina, ka pretendents neieradās uz pārbaudi attaisnojoša iemesla dēļ."

5. Izteikt 23.punktu šādā redakcijā:

"23. Naturalizācijas pārvaldes priekšnieka lēmumu par iesnieguma izskatīšanas izbeigšanu var apstrīdēt Tieslietu ministrijā mēneša laikā. Tieslietu ministrijas lēmumu mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā."

6. Aizstāt 24.punktā vārdus "Izraksts no Naturalizācijas pārvaldes priekšnieka rīkojuma" ar vārdu "Lēmums".

7. Izteikt 25.punktu šādā redakcijā:

"25. Iesniedzējs, saņemot lēmumu par bērna atzīšanu par Latvijas pilsoni, uzrāda personu apliecinošu dokumentu un ar parakstu apliecina, ka ir saņēmis lēmumu."

8. Svītrot V nodaļu.
Ministru prezidents A.Kalvītis

Tieslietu ministrs G.Bērziņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!