Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Centrālā vēlēšanu komisija
Centrālā vēlēšanu komisija publicē pieņemtos lēmumus, t. sk. par instrukciju apstiprināšanu, par grozījumiem vēlēšanu iecirkņu sarakstā, par tautas nobalsošanas izsludināšanu, par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas rezultātiem, par iniciatīvas grupas reģistrēšanu vai atteikumu reģistrēt u.c.

Pirms vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija publicē priekšvēlēšanu programmas, kandidātu sarakstus, kā arī ziņas par kandidātiem:

  • ne vēlāk kā divdesmit dienas pirms Saeimas vēlēšanu dienas;
  • ne vēlāk kā deviņpadsmit dienas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Centrālās vēlēšanu komisijas 2007. gada 26. aprīļa lēmums Nr. 13 "Par grozījumiem instrukcijā "Parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētajiem likumiem "Grozījumi Nacionālās drošības likumā" un "Grozījumi Valsts drošības iestāžu likumā""". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 28.04.2007., Nr. 70 (3646) https://www.vestnesis.lv/ta/id/156525

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr.14

Par papildus līdzekļu piešķiršanu parakstu vākšanai nepieciešamajai atlīdzībai tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētajiem likumiem "Grozījumi Nacionālās drošības likumā" un "Grozījumi Valsts drošības iestāžu likumā"

Vēl šajā numurā

28.04.2007., Nr. 70 (3646)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija

Veids: lēmums

Numurs: 13

Pieņemts: 26.04.2007.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr.13

Rīgā 2007.gada 26.aprīlī

Par grozījumiem instrukcijā “Parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētajiem likumiem “Grozījumi Nacionālās drošības likumā” un “Grozījumi Valsts drošības iestāžu likumā””

 

Centrālā vēlēšanu komisija nolemj:

izdarīt Centrālās vēlēšanu komisijas ar 2007.gada 22. marta lēmumu Nr.5 apstiprinātajā instrukcijā “Parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētajiem likumiem “Grozījumi Nacionālās drošības likumā” un “Grozījumi Valsts drošības iestāžu likumā”” šādu grozījumu:

izteikt 23.punktu šādā redakcijā:

“23. 2007.gada 11., 18., un 25. aprīlī pilsētas, novada vai pagasta vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs pēc ierakstiem reģistrācijas lapā saskaita, cik parakstu kopā savākts parakstu vākšanas lapu A ailē un cik B ailē, un paziņo augstākstāvošai vēlēšanu komisijai minētās ziņas par stāvokli, kāds fiksēts plkst. 10.00 attiecīgajā datumā. Republikas pilsētu un rajonu vēlēšanu komisijas apkopoto informāciju paziņo Centrālajai vēlēšanu komisijai līdz plkst. 12.00 attiecīgajā datumā.

2007.gada 2.maijā pēc parakstu vākšanas pabeigšanas parakstu vācējs aizpildītās un pāri palikušās parakstu vākšanas lapas, parakstu vākšanas gaitas protokolu un pasu spiedogus nodod attiecīgās pilsētas, novada vai pagasta vēlēšanu komisijas priekšsēdētājam.

Pilsētas, novada vai pagasta vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs saskaita, cik parakstu laikā no 2007.gada 3.aprīļa līdz 2.maijam savākts parakstu vākšanas lapu A ailē un cik B ailē, un ne vēlāk kā 2007.gada 3.maijā plkst. 10.00 paziņo augstākstāvošai vēlēšanu komisijai. Republikas pilsētu un rajonu vēlēšanu komisijas informāciju par savākto parakstu kopskaitu paziņo Centrālajai vēlēšanu komisijai līdz 2007.gada 3.maijam, plkst. 12.00.”

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs V.Veinbergs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!