Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Centrālā vēlēšanu komisija
Centrālā vēlēšanu komisija publicē pieņemtos lēmumus, t. sk. par instrukciju apstiprināšanu, par grozījumiem vēlēšanu iecirkņu sarakstā, par tautas nobalsošanas izsludināšanu, par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas rezultātiem, par iniciatīvas grupas reģistrēšanu vai atteikumu reģistrēt u.c.

Pirms vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija publicē priekšvēlēšanu programmas, kandidātu sarakstus, kā arī ziņas par kandidātiem:

  • ne vēlāk kā divdesmit dienas pirms Saeimas vēlēšanu dienas;
  • ne vēlāk kā deviņpadsmit dienas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Centrālās vēlēšanu komisijas 2007. gada 22. marta lēmums Nr. 7 "Par instrukcijas apstiprināšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 28.03.2007., Nr. 52 (3628) https://www.vestnesis.lv/ta/id/155039

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valsts galvenā pārtikas un veterinārā inspektora rīkojums Nr.30

Par veterināro sertifikātu piena un piena produktu eksportam uz Dienvidāfrikas Republiku

Vēl šajā numurā

28.03.2007., Nr. 52 (3628)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija

Veids: lēmums

Numurs: 7

Pieņemts: 22.03.2007.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr.7

Rīgā 2007.gada 22.martā

Par instrukcijas apstiprināšanu

 

Centrālā vēlēšanu komisija nolemj:

apstiprināt instrukciju “Par vēlēšanu komisiju un parakstu vācēju darbības finansēšanu parakstu vākšanā tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētajiem likumiem “Grozījumi Nacionālās drošības likumā” un “Grozījumi Valsts drošības iestāžu likumā””.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretāra p.i. D.Medne


 

 

APSTIPRINĀTA

ar Centrālās vēlēšanu komisijas

2007.gada 22.marta lēmumu Nr.7

Instrukcija “Vēlēšanu komisiju un parakstu vācēju darbības finansēšana parakstu vākšanā tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētajiem likumiem “Grozījumi Nacionālās drošības likumā” un “Grozījumi Valsts drošības iestāžu likumā””

1. nodaļa

Vēlēšanu komisiju un parakstu vācēju darbības finansēšana Latvijas Republikā

1.1. Centrālā vēlēšanu komisija piešķir finansējumu parakstu vākšanas sagatavošanai un sarīkošanai republikas pilsētu un rajonu vēlēšanu komisijām.

1.2. Republikas pilsētu un rajonu vēlēšanu komisiju priekšsēdētāji rīkojas ar attiecīgajai komisijai iedalītajiem finanšu līdzekļiem.

1.3. Republikas pilsētu vēlēšanu komisijas ar piešķirto finansējumu nodrošina parakstu vākšanu attiecīgajā pilsētā.

1.4. Rajonu vēlēšanu komisijas ar piešķirto finansējumu nodrošina attiecīgajā rajonā izveidoto pilsētu, novadu un pagastu vēlēšanu komisiju un parakstu vācēju darbību.

1.5. Republikas pilsētu un rajonu vēlēšanu komisiju priekšsēdētāji noslēdz līgumu ar bilancspējīgu grāmatvedi par grāmatvedības uzskaites un pārskatu kārtošanu.

1.6. Grāmatvedības uzskaiti republikas pilsētu un rajonu vēlēšanu komisijās kārto atbilstoši Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja apstiprinātai instrukcijai.

1.7. Republikas pilsētas vēlēšanu komisijas grāmatvedībā aprēķina un izmaksā darba samaksu republikas pilsētas vēlēšanu komisijas locekļiem un parakstu vācējiem.

1.8. Rajona vēlēšanu komisijas grāmatvedībā aprēķina un izmaksā darba samaksu attiecīgā rajona un tā pilsētu, novadu un pagastu vēlēšanu komisiju locekļiem un parakstu vācējiem.

1.9. Rajonu vēlēšanu komisijas attiecīgā rajona pilsētu, novadu un pagastu vēlēšanu komisijas ar darbības nodrošināšanai nepieciešamajiem materiāliem un pakalpojumiem var nodrošināt, centralizēti iepērkot un sadalot materiālus un apmaksājot rēķinus par pilsētu, novadu un pagastu vēlēšanu komisijām sniegtajiem pakalpojumiem. Atsevišķos gadījumos pieļaujama naudas līdzekļu izsniegšana avansā ar rajona vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja rīkojumu pilnvarotām avansu norēķinu personām, kuras pēc tam norēķinās, iesniedzot izdevumus apliecinošus dokumentus.

1.10. Republikas pilsētu un rajonu vēlēšanu komisijas 1.6. punktā minētajā instrukcijā norādītajos termiņos un kārtībā iesniedz Centrālajā vēlēšanu komisijā ceturkšņa un gada finanšu pārskatus.

1.11. Pēc parakstu vākšanas procesa un finanšu darbības pabeigšanas grāmatvedības dokumenti tiek sakārtoti, aprakstīti un nodoti Centrālās vēlēšanu komisijas grāmatvedībā 1.6. punktā minētajā instrukcijā norādītajos termiņos un kārtībā.

1.12. Centrālā vēlēšanu komisija noslēdz līgumu ar zvērinātu revidentu par republikas pilsētu un rajonu vēlēšanu komisiju iesniegto grāmatvedības dokumentu pārbaudi.

2. nodaļa

Parakstu vācēju darbības finansēšana ārvalstīs

2.1. Diplomātiskās vai konsulārās iestādes vadītājs apstiprina parakstu vācēju darba laika uzskaites tabulu.

2.2. Darba samaksa atbilstoši iesniegtajiem darba laika uzskaites dokumentiem tiek aprēķināta Centrālās vēlēšanu komisijas grāmatvedībā.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretāra p.i. D.Medne

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!