Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa atņemšanu biedrībai "Amatu izglītības un kultūras centrs "Baltā Pils"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 21.11.2006., Nr. 187 https://www.vestnesis.lv/ta/id/148277

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Finanšu ministrijas lēmums Nr.244

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa atņemšanu nodibinājumam "Pasaules kultūras fonds"

Vēl šajā numurā

21.11.2006., Nr. 187

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Finanšu ministrija

Veids: lēmums

Numurs: 243

Pieņemts: 15.11.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Finanšu ministrijas lēmums Nr.243

Rīgā 2006.gada 15.novembrī

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa atņemšanu biedrībai “Amatu izglītības un kultūras centrs “Baltā Pils””

Finanšu ministrija 2005.gada 20.maijā pieņēma lēmumu Nr.134 “Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai “Amatu izglītības un kultūras centrs “Baltā Pils””” (reģ. Nr. 40008055416, juridiskā adrese: Daugavas iela 18, Baldone, Rīgas rajons).

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 13.panta otro daļu sabiedriskā labuma organizācijai ir pienākums katru gadu ne vēlāk kā līdz 31.martam iesniegt Finanšu ministrijai savas iepriekšējā gada darbības pārskatu, kuram pievieno gada pārskatu un attiecīgās nodokļu administrācijas izziņu par nodokļu samaksu (līdz tā mēneša pirmajam datumam, kad pārskats tiek iesniegts).

2006.gada 13.septembra sēdē Sabiedriskā labuma komisija (turpmāk – komisija) skatīja Finanšu ministrijas sagatavoto sabiedriskā labuma organizāciju sarakstu (tajā skaitā biedrība “Amatu izglītības un kultūras centrs “Baltā Pils””), kuras nav iesniegušas atskaites par sabiedriskā labuma darbību 2005.gadā atbilstoši Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 13.panta otrajā daļā noteiktajam, un ieteica Finanšu ministrijai izteikt brīdinājumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa atņemšanu katrai iepriekš minētajā sarakstā iekļautajai organizācijai, nosakot, ka tām ne vēlāk kā divu nedēļu laikā no Finanšu ministrijas brīdinājuma nosūtīšanas ir jāiesniedz Finanšu ministrijā Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 13.panta otrajā daļā minētie dokumenti.

Finanšu ministrija, pamatojoties uz komisijas 2006.gada 13.septembra atzinumu Nr.19-2006/238, saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 14.panta trešo daļu izteica biedrībai “Amatu izglītības un kultūras centrs “Baltā Pils”” brīdinājumu, norādot, ka biedrībai jāiesniedz Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 13.panta otrajā daļā minētās atskaites līdz 2006.gada 5.oktobrim (Finanšu ministrijas 2006.gada 21.septembrī vēstule Nr.5-6-08/4294).

Ievērojot to, ka biedrība “Amatu izglītības un kultūras centrs “Baltā Pils”” arī pēc Finanšu ministrijas rakstveida brīdinājuma nav iesniegusi brīdinājumā noteiktajā termiņā noteiktās atskaites, komisija 2006.gada 18.oktobra atzinumā Nr.21-2006/288 ieteica Finanšu ministrijai pieņemt lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa atņemšanu biedrībai “Amatu izglītības un kultūras centrs “Baltā Pils””.

Tā kā biedrībai “Amatu izglītības un kultūras centrs “Baltā Pils”” bija jāiesniedz informācija Finanšu ministrijā par sabiedriskā labuma darbību 2005.gadā, ko minētā biedrība arī pēc brīdinājuma izteikšanas nav izdarījusi, kā rezultātā Finanšu ministrija nevar veikt šīs sabiedriskā labuma organizācijas darbības uzraudzību, Finanšu ministrija, pamatojoties uz Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 14.panta pirmās daļas 4.punktu, nolemj atņemt sabiedriskā labuma organizācijas statusu biedrībai “Amatu izglītības un kultūras centrs “Baltā Pils”” (reģistrēts Uzņēmumu reģistra Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2004.gada 21.jūlijā, reģ.Nr. 40008055416, juridiskā adrese: Rīgas rajons, Baldone, Daugavas iela 18).

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 76.panta otro daļu un 79.panta pirmo daļu šo lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā (Rīgā, Antonijas ielā 6, LV-1010).

Finanšu ministrijas valsts sekretāre I.Krūmane

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!