Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Otrdien, 24.oktobrī. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 3.11.2006., Nr. 176 https://www.vestnesis.lv/ta/id/147167

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Otrdien, 31.oktobrī

Vēl šajā numurā

03.11.2006., Nr. 176

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Otrdien, 24.oktobrī

 

Aizsardzības un iekšlietu komisija:

– uzklausīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieces I.Pētersones, Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta Šengenas novērtēšanas nodaļas vadītājas L.Simsones, Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieces A.Vanagas un Konsulāri tiesisko jautājumu nodaļas vadītājas L.Usilenokas informāciju par COSAC XXXVI sanāksmes paziņojuma projektu par Šengenas līguma teritorijas paplašināšanas procesā gūtajiem rezultātiem.

Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija:

– nolēma atbalstīt izskatīšanai Saeimā komisijas sēdē apspriesto Latvijas Republikas 2005.gada pārskatu par valsts budžeta izpildi un par pašvaldību budžetiem (to finansiālo stāvokli) un Valsts kontroles atzinumu par to.

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija:

– atlika likumprojekta “Par bijušo Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas Komunistiskās partijas biedru publiskošanas kārtību” izskatīšanu 1.lasījumam līdz atzinumu saņemšanai no Juridiskās komisijas un Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas.

Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisija:

– uzklausīja Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Sabiedriskās drošības pārvaldes Ceļu policijas biroja priekšnieka E.Zivtiņa un Prevencijas biroja 1.nodaļas priekšnieka vietnieces A.Maceiko informāciju par Valsts policijas pārskatu par nepilngadīgo noziedzību un stāvokli ceļu satiksmē šī gada pirmajā pusgadā.

Dzimumu līdztiesības apakškomisija:

– uzklausīja Labklājības ministrijas Eiropas Struktūrfondu departamenta direktores vietnieces I.Kalvānes un EQUAL ieviešanas nodaļas vadītājas A.Jansones informāciju par Eiropas Kopienas iniciatīvas EQUAL projektiem dzimumu līdztiesības jomā Latvijā un nolēma šos jautājumus skatīt arī 9.Saeimā.

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija:

– tikās ar Nacionālās radio un televīzijas padomes pārstāvjiem un pārrunāja aktualitātes elektroniskajos sabiedrības saziņas līdzekļos.

Sporta apakškomisija:

tikās ar Latvijas Ratiņbasketbola sporta federācijas un Latvijas izlases pārstāvjiem un pārrunāja ar invalīdu sportu saistītos jautājumus.

Juridiskā komisija:

– atbalstīja izskatīšanai 1.lasījumā likumprojektu “Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā”;

– atbalstīja izskatīšanai 1.lasījumā likumprojektu “Grozījumi Krimināllikumā”;

– atlika likumprojekta “Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas likums” izskatīšanu 3.lasījumam līdz papildu informācijas saņemšanai;

– atlika likumprojekta “Latvijas Apvienotās Metodistu Baznīcas likums” izskatīšanu 3.lasījumam līdz papildu informācijas saņemšanai;

– atlika likumprojekta “Latvijas Baptistu Draudžu Savienības likums” izskatīšanu 3.lasījumam līdz papildu informācijas saņemšanai.

Sociālo un darba lietu komisija:

– uzklausīja Labklājības ministrijas parlamentārās sekretāres D.Lūkas, Finanšu vadības departamenta direktores G.Liepiņas un viņas vietnieces D.Jakaites, kā arī Sociālās apdrošināšanas departamenta direktores J.Muižnieces informāciju par labklājības jomai paredzēto finansējumu 2007.gada valsts budžeta projektā.

Veselības aizsardzības apakškomisija:

– uzklausīja Latvijas Pacientu tiesību biroja direktores L.Šulces informāciju par biroja turpmākās darbības plānu.

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija:

– strādāja ar likumprojekta “Rāznas nacionālā parka likums” sagatavošanu 3.lasījumam;

– atbalstīja izskatīšanai 2.lasījumā kā steidzamu likumprojektu “Grozījumi likumā “Par aviāciju””;

– atbalstīja izskatīšanai 2.lasījumā kā steidzamu likumprojektu “Grozījumi Elektronisko sakaru likumā”.

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija:

– skatīja likumprojektu “Grozījumi Valsts civildienesta likumā” 1.lasījumam un nolēma atbalstīt komisijas izstrādāto alternatīvo likumprojektu.

Pašvaldību darbību reglamentējošo likumu izstrādes apakškomisija:

– uzklausīja Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas pārstāvju informāciju par reģionālās reformas gaitu.

Saeimas preses dienests

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!