Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 14. decembra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 15.12.1999., Nr. 416/419 https://www.vestnesis.lv/ta/id/14614

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta Komitejas 13. decembra sēdē

Vēl šajā numurā

15.12.1999., Nr. 416/419

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta 14. decembra sēdē

Pieņemti zināšanai Latvijas Universitātes un Latvijas Medicīnas akadēmijas reorganizācijas komisijas izstrādātie Latvijas Medicīnas akadēmijas pievienošanas Latvijas Universitātei un abu augstskolu reorganizācijas programmas pamatprincipi. Rīkojuma projektu "Par Latvijas Universitātes un Latvijas Medicīnas akadēmijas reorganizācijas programmas realizēšanu" paredzēts skatīt nākamajā valdības sēdē.

Ministru kabinets akceptēja un nosūtīja izskatīšanai Saeimā likumprojektu "Par starptautisko organizāciju noteikto sankciju režīmu Latvijas Republikā". Ar likuma pieņemšanu tiek izveidots mehānisms, kas nodrošinās starptautisko organizāciju noteikto sankciju īstenošanu Latvijā.

Valdība akceptēja grozījumu projektu Krimināllikumā. Grozījumi paredz noteikt atbildību par tādu normatīvo aktu tīšu pārkāpšanu, kas regulē starptautisko organizāciju noteikto sankciju režīmu Latvijas Republikā.

Akceptēts grozījums Ministru kabineta 1999.gada 12.janvāra noteikumos Nr.13 "Veselības aprūpes finansēšanas noteikumi".

Valdība akceptēja grozījumus Ministru kabineta 1995.gada 11.jūlija noteikumos Nr.219 "Noteikumi par valsts nodevu par notariālo darbību izpildi un īpašuma tiesību nostiprināšanu zemesgrāmatā". Grozījumi paredz noteikt neierobežotu derīguma termiņu nekustamā īpašuma kadastrālajam novērtējumam, ka kadastrālā vērtība šajā laikā nav mainījusies.

Akceptēti "Noteikumi par Preiļu rajona Līvānu pilsētas, Turku pagasta un Jersikas pagasta administratīvo robežu grozīšanu".

Ministru kabinets akceptēja "Noteikumus par valsts statistisko informāciju 2000.gadā". Noteikumi apstiprina statistiskās informācijas valsts programmu 2000.gadam.

Akceptēts rīkojums "Par valsts investīciju projektiem, kas 1999.gadā finansējami no valsts pamatbudžeta dotācijas no vispārējiem ieņēmumiem, ieņēmumiem no maksas pakalpojumiem, valsts aizdevumiem un galvojumiem, kā arī valsts speciālā budžeta līdzekļiem".

Akceptēti grozījumi Ministru kabineta 1999.gada 24.marta rīkojumā Nr.146 "Par nacionālajām programmām ekonomiskās politikas realizācijai". Grozījumi paredz izslēgt no nacionālo programmu ekonomiskās politikas realizācijas saraksta nacionālo programmu "Izglītība un zinātne" un programmu "Tirgus uzraudzība".

Akceptēti grozījumi Ministru kabineta 1995.gada 18.jūlija noteikumos Nr.210 "Privatizācijas sertifikātu izmantošanas noteikumi". Grozījumi nepieciešami, lai nodrošinātu to privatizācijas subjektu tiesību aizsardzību, kuri sertifikātu izmantošanas termiņā ir ieskaitījuši sertifikātus, bet privatizāciju veicošā institūcijas tos nav dzēsusi.

Akceptēts rīkojums "Par pastāvīgās uzturēšanās atļaujas piešķiršanu M.Zadornovam".

Valdība akceptēja grozījumus Ministru kabineta 1994.gada 8.novembra lēmumā Nr.135 "Par Valsts kancelejas nolikumu". Grozījumi nosaka, ka Valsts kancelejas struktūra tiek papildināta ar struktūrvienību — Krīzes kontroles centrs. Centra vadītāja amata aprakstu apstiprina Valsts kancelejas direktors pēc saskaņošanas ar Ministru prezidentu.

Akceptēta valsts ilgtermiņa mērķprogramma "Lībieši Latvijā" un pieņemts zināšanai rīcības plāns.

Akceptēts grozījums Ministru kabineta 1999.gada 30.novembra sēdes protokollēmumā (prot.Nr.67 46.§) "Grozījumi likumā "Par dabas resursu nodokli"". Grozījumi paredz svītrot protokollēmuma 5.punktu. Daļu no akcīzes nodokļa mazutam un naftas produktiem, kuri tiek izmantoti par kurināmo, paredzēts ieskaitīt vides aizsardzības fondā un novirzīt to pašvaldību projektu atbalstam, kuri paredz kurtuvju rekonstrukciju pārejai uz vietējo kurināmo un samazina kaitīgo izmešu emisiju.

Pieņemta zināšanai informācija par valsts akciju sabiedrības "Latvijas dzelzceļš" iesniegto informāciju Finansu ministrijai.

Pieņemts zināšanai iesniegtais darba pārskats, ko sagatavojusi valsts komisija speciālajā budžetā ieskaitīto Skrundas radiolokācijas stacijas pagaidu lietošanā nodotās zemes nomas maksas līdzekļu izlietojuma noteikšanai.

Pieņemta zināšanai informācija par 2000.gada datorproblēmas riska novēršanai veiktajiem pasākumiem 1999.gada IV ceturksnī.

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!