• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2006. gada 29. augusta noteikumi Nr. 698 "Ministru kabineta pamatbudžeta programmā 14.00.00 "Operatīvās darbības pasākumu nodrošināšana" paredzētās apropriācijas piešķiršanas, izlietojuma un uzraudzības kārtība". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 1.09.2006., Nr. 140 https://www.vestnesis.lv/ta/id/142684

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.699

Par Latvijas Nacionālo bruņoto spēku, Igaunijas Aizsardzības spēku un Lietuvas Bruņoto spēku tehnisko vienošanos par CIMIC funkcionālo speciālistu kursu un uzņemošās valsts atbalstu kursa laikā

Vēl šajā numurā

01.09.2006., Nr. 140

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 698

Pieņemts: 29.08.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.698

Rīgā 2006.gada 29.augustā (prot. Nr.44 3.§)

Ministru kabineta pamatbudžeta programmā 14.00.00 “Operatīvās darbības pasākumu nodrošināšana” paredzētās apropriācijas piešķiršanas, izlietojuma un uzraudzības kārtība

Izdoti saskaņā ar likuma “Par valsts budžetu 2006.gadam” 27.pantu

 

1.Noteikumi nosaka Ministru kabineta pamatbudžeta programmā 14.00.00 “Operatīvās darbības pasākumu nodrošināšana” (turpmāk – pamatbudžeta programma) paredzētās apropriācijas piešķiršanas, izlietojuma un uzraudzības kārtību.

2.Pamatbudžeta programmā paredzēto apropriāciju izmanto operatīvās darbības pasākumu nodrošināšanai, lai atklātu koruptīvus noziedzīgus nodarījumus.

3.Par pamatbudžeta programmā piešķirto līdzekļu izlietojumu atbildīgā institūcija ir Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (turpmāk – birojs).

4.Birojs saņemtos naudas līdzekļus un to izlietojumu atspoguļo grāmat­vedības uzskaitē, kas saistīta ar valsts noslēpuma objektiem, atbilstoši klasificējot un lietojot normatīvajos aktos noteiktos speciālos apzīmējumus.

5.Birojs nodrošina naudas līdzekļu izlietojumu tādu operatīvo pasākumu veikšanai, kuriem nepieciešamo skaidrās naudas līdzekļu apmērs pārsniedz 2000latu.

6.Operatīvajam pasākumam saņemtos naudas līdzekļus birojs līdz saimnieciskā gada beigām atmaksā pamatbudžeta programmas kontā, izņemot gadījumus, ja saņemtie līdzekļi operatīvā pasākuma veikšanas laikā nav atgūti.

7.Ja pamatbudžeta programmā piešķirtie līdzekļi nepieciešami citai valsts budžeta finansētajai institūcijai, kurai saskaņā ar likumu ir tiesības veikt operatīvo darbību un izmeklēt noziedzīgus nodarījumus, kas saistīti ar korupciju, birojs, izvērtējot līdzekļu izmantošanas nepieciešamību saskaņā ar šo noteikumu 2.punktā noteikto mērķi, var izsniegt attiecīgajai institūcijai nepieciešamos līdzekļus, pamatojoties uz starpresoru vienošanos.

8.Birojs kārto saņemto naudas līdzekļu grāmatvedības uzskaiti un reizi pusgadā sagatavo un iesniedz Ministru kabinetā pārskatu par pamatbudžeta programmas līdzekļu izlietojumu atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Finanšu ministrs O.Spurdziņš

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2006.gada 2.septembri.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!