Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Paziņojumi akcionāriem, dalībniekiem, biedriem. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 29.08.2006., Nr. 137 https://www.vestnesis.lv/ta/id/142407

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Paziņojumi kreditoriem, maksātnespējas, bankroti

Vēl šajā numurā

29.08.2006., Nr. 137

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Paziņojumi akcionāriem, dalībniekiem, biedriem

02.JPG (3837 bytes)

akcionāru zināšanai

Akciju sabiedrības “Latvijas Krājbanka” valde sasauc akcionāru ārkārtas sapulci 2006.gada 29.septembrī plkst. 12.00 Rīgā, Dzelzavas ielā 55 (a/s “Latvijas Krājbanka” klientu apkalpošanas centrs).

Darba kārtība:

1. Par grozījumiem a/s “Latvijas Krājbanka” statūtos.

2. Par a/s “Latvijas Krājbanka” padomes ievēlēšanu.

3. Par pamatkapitāla palielināšanu.

4. Par obligāciju emisiju.

Akcionāru reģistrēšana – sapulces dienā – 2006.gada 29. septembrī no plkst. 11.00 līdz 12.00 sapulces norises vietā.

Akcionāri var piedalīties sapulcē personiski vai ar savu pārstāvju starpniecību.

Akcionāriem, kuri ir dereģistrējuši akcijas, reģistrējoties jāuzrāda pase vai cits personību apliecinošs dokuments un finanšu instrumentu konta turētāja izsniegta kvīts, ar kuru apliecināta akciju bloķēšana.

Akcionāriem, kas nav dereģistrējuši akcijas, jāuzrāda pase vai cits personību apliecinošs dokuments.

Akcionāru pilnvarniekiem reģistrējoties jāuzrāda notariāli apstiprināta vai tai juridiskā spēka ziņā pielīdzināta, vai a/s “Latvijas Krājbanka” apstiprināta pārstāvētā akcionāra rakstiska pilnvara, pilnvarnieka personību apliecinošs dokuments, bet gadījumā, ja pārstāvētā akcionāra akcijas ir dereģistrētas – arī finanšu instrumentu konta turētāja izsniegta kvīts par akciju bloķēšanu.

Akciju sabiedrības “Latvijas Krājbanka” akcionāri var pieteikt savu akciju bloķēšanu savam finanšu instrumentu konta turētājam ne vēlāk kā 2006.gada 18.septembrī (līdz darba dienas beigām). Dereģistrēto akciju īpašnieki vai to pārstāvji, kuri reģistrējoties nevarēs uzrādīt finanšu instrumentu konta turētāja kvīti, kas apliecina, ka akcijas ir bloķētas, nevarēs piedalīties sapulcē.

Atbilstoši Rīgas Fondu biržas prasībām valde informē, ka lēmuma projektā “Par pamatkapitāla palielināšanu” tiks paredzēti šādi nosacījumi:

• pirmtiesības uz jaunās(-o) emisijas(-ju) akcijām būs tiem akcionāriem, kuri saskaņā ar LCD sagatavoto akcionāru sarakstu uz 2006.gada 29.septembri tiks noteikti kā a/s “Latvijas Krājbanka” akciju īpašnieki;

• no jauna emitētās akcijas piedalīsies peļņas sadalē, sākot ar peļņu par 2006.gadu;

• akciju sākotnējo izvietošanu veiks a/s “Latvijas Krājbanka”;

• apmaksa par akcijām tiek veikta pilnā apmērā, parakstoties uz akcijām;

• parakstīšanās kārtību, situāciju aprakstu, kad akcijas netiek parakstītas pilnā apmērā, vai kad pieprasījums pēc akcijām pārsniedz piedāvājumu, kā arī citus emisijas(-u) nosacījumus tiks pilnvarota noteikt valde Emisijas prospektā.

Ar sapulcē apspriežamo jautājumu lēmumu projektiem akciju sabiedrības “Latvijas Krājbanka” akcionāri var iepazīties Rīgā, Jēkaba ielā 2, a/s “Latvijas Krājbanka” operāciju zālē pie administratora, sākot no 2006.gada 15.septembra katru darbdienu no plkst. 9.00 līdz 17.00, bet sapulces dienā – a/s “Latvijas Krājbanka” klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Dzelzavas ielā 55, reģistrācijas vietā.

Akciju sabiedrības “Latvijas Krājbanka” valde

Paziņojums par akcionāru ārkārtas pilnsapulci

AS “Nacionālā sporta bāze “Rīgas sporta pils”” valde paziņo, ka 2006.gada 29.septembrī Rīgā, K. Barona ielā 75, pulksten 9 notiks akcionāru ārkārtas pilnsapulce ar šādu darba kārtību:

1. Par AS “Nacionālā sporta bāze “Rīgas sporta pils”” akcionāru pilnsapulces 2006.gada 31.jūlija lēmuma par pamatkapitāla palielināšanu atcelšanu.

Akcionāri var piedalīties pilnsapulcē personiski vai akcionārus var pārstāvēt tā pilnvarota persona, iesniedzot notariāli apliecinātu pilnvaru.

Akcionāriem, kas ir dereģistrējuši akcijas, jāuzrāda vērtspapīru konta turētāja izsniegta kvīts par akciju bloķēšanu. Šiem akcionāriem savu akciju bloķēšana jāpiesaka savam vērtspapīru konta turētājam ne vēlāk kā līdz 2006.gada 15.septembrim.

Akcionāri ar lēmumu projektiem un darba kārtības jautājumiem var iepazīties darbdienās no 2006.gada 22. septembra līdz 28.septembrim no pulksten 11 līdz 16 Rīgā, K.Barona ielā 75, 7.kabinetā.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!