Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Par saistošo noteikumu Nr.70 "Detālais plānojums zemesgabaliem "Pārupes" un "Viļņi" Ogres novada Ogresgala pagastā" apstiprināšanu. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 3.08.2006., Nr. 122 (3490) https://www.vestnesis.lv/ta/id/141074

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par Baltkrievijas diplomāta izraidīšanu no Latvijas

Vēl šajā numurā

03.08.2006., Nr. 122 (3490)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ogres novada dome

Veids: protokola izraksts

Numurs: 16

Pieņemts: 13.07.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ogres novada domes sēdes protokola Nr.16 izraksts

Ogrē 2006.gada 13.jūlijā (prot. Nr.16, 23.§)

Par saistošo noteikumu Nr.70 “Detālais plānojums zemesgabaliem “Pārupes” un “Viļņi” Ogres novada Ogresgala pagastā” apstiprināšanu

Pamatojoties uz LR Ministru kabineta 19.10.2004.g izdoto noteikumu Nr.883 “Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi” 79.p un 05.12.2000.g izdoto noteikumu Nr.423 “Noteikumi par teritoriju plānojumiem” 51.p dome, atklāti balsojot “par”– 13 balsis (E.Bartkevičs, P.Dimants, R.Javoišs, A.Auziņš, G.Gutpelcs, L.Tribockis, I.Vecziediņa, J.Latišs, L.Sokolova, J.Tukišs, V.Paškovičs, G.Kārkliņš, V.Pūķe), “pret”– nav, “atturas”– nav, nolemj:

1. Apstiprināt Ogres novada saistošos noteikumus Nr.70 “Detālais plānojums zemesgabaliem “Pārupes” un “Viļņi” Ogres novada Ogresgala pagastā”, (pielikumā uz 5 lapām).

2. Noteikt, ka detālā plānojuma teritorijā paredzēto zemesgabalu atdalīšana un ierakstīšana Zemesgrāmatā pieļaujama tikai pēc plānoto ielu, inženierkomunikāciju un aizsargdambju izbūves un tā realizējama par detālā plānojuma projekta ierosinātāja līdzekļiem.

3. Uzdot būvvaldes teritorijas plānotājam Uldim Apinim likumā noteiktā kārtībā iesniegt zināšanai saistošos noteikumus atbildīgajām valsts institūcijām un ievietot informāciju par detālā plānojuma un saistošo noteikumu apstiprināšanu Ogres rajona vietējā laikrakstā un laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”.

4. Kontroli par lēmuma izpildi uzdot Ogres novada domes izpilddirektoram Ainaram Vilnītim.

Sēdes vadītājs, Ogres novada domes priekšsēdētājs E.Bartkevičs

Lēmums stājies spēkā 14.07.2006.

Ar saistošajiem noteikumiem un detālajiem plānojumiem var iepazīties Ogres novada domes būvvaldē Ogrē, Brīvības ielā 48, 214.kabinetā, katru darba dienu no plkst. 8 līdz 17.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!