Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2006. gada 18. jūlija noteikumi Nr. 593 "Kārtība, kādā piešķir finansējumu no valsts budžeta zvērināta notāra prakses uzturēšanai". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 20.07.2006., Nr. 114 https://www.vestnesis.lv/ta/id/140197

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.594

Noteikumi par kritērijiem, pēc kuriem nosakāmi kompensējošie pasākumi Eiropas nozīmes aizsargājamo dabas teritoriju (Natura 2000) tīklam, to piemērošanas kārtību un prasībām ilgtermiņa monitoringa plāna izstrādei un ieviešanai

Vēl šajā numurā

20.07.2006., Nr. 114

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 593

Pieņemts: 18.07.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.593

Rīgā 2006.gada 18.jūlijā (prot. Nr.38 21.§)
Kārtība, kādā piešķir finansējumu no valsts budžeta zvērināta notāra prakses uzturēšanai
Izdoti saskaņā ar Notariāta likuma 241.1pantu
1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā piešķir finansējumu no valsts budžeta zvērināta notāra prakses uzturēšanai, ja zvērināta notāra amata pienākumu pildī­šana ir īpaši nepieciešama attiecīgā apdzīvotā vietā, lai nodrošinātu iedzī­votājiem pieejamu notariālo palīdzību.
2. Latvijas Zvērinātu notāru padome katru gadu līdz 1.martam iesniedz Tieslietu ministrijā pamatotu pieprasījumu par finansējuma pie­šķiršanu attiecīgajā apdzīvotajā vietā praktizējoša zvērināta notāra prakses uztu­rēšanai (turpmāk - finansējuma pieprasījums) un plānoto izdevumu tāmes projektu.
3. Finansējuma pieprasījumā Latvijas Zvērinātu notāru padome norāda:

3.1. finansējuma pieprasījuma pamatojumu;

3.2. nepieciešamo naudas līdzekļu apmēru;

3.3. attiecīgajā apdzīvotajā vietā veikto notariālo darbību vidējo skaitu mē­nesī;

3.4. iedzīvotāju skaitu attiecīgajā apdzīvotajā vietā.
4. Tieslietu ministrija izvērtē finan­sējuma pieprasījumu un plānoto izdevumu tāmes projektu un lemj par pieprasījuma pamatotību. Ja pieņemts pozitīvs lēmums, Ties­lietu ministrija apstiprina izdevumu tāmes projektu un finansējuma pieprasījumu iekļauj Tieslietu ministrijas nākamā gada prioritāro pasākumu sarakstā.
5. Tieslietu ministrija par pieņemto lēmumu informē Latvijas Zvērinātu notāru padomi.
6. Tieslietu ministrija saskaņā ar Ministru kabinetā atbalstīto Tieslietu ministrijas prioritāro pasākumu sarakstu nākamajam gadam izstrādā un iesniedz Finanšu ministrijā pamatotu budžeta pieprasījumu. To ņem vērā, sagatavojot valsts budžeta projektu.
7. Atbilstoši likumā par valsts budžetu kārtējam gadam šim mērķim piešķirtajai apropriācijai Tieslietu ministrija slēdz līgumu ar Latvijas Zvērinātu notāru padomi par valsts budžeta līdzekļu pārskaitīšanu. Līgumā iekļauj nosacījumus par valsts budžeta līdzekļu pārskaitīšanas, izlie­tošanas un pārskata sniegšanas kārtību.
Ministru prezidents A.Kalvītis

Tieslietu ministrs G.Grīnvalds

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!