Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2006. gada 16. maija noteikumi Nr. 385 "Kārtība, kādā Eiropas Savienības struktūrfondu vadībā iesaistītās institūcijas publisko informāciju par struktūrfonda projektu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 18.05.2006., Nr. 77 https://www.vestnesis.lv/ta/id/135255

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.386

Noteikumi par mehatroniķa profesijas standartu

Vēl šajā numurā

18.05.2006., Nr. 77

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 385

Pieņemts: 16.05.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.385

Rīgā 2006.gada 16.maijā (prot. Nr.27 5.§)
Kārtība, kādā Eiropas Savienības struktūrfondu vadībā iesaistītās institūcijas publisko informāciju par struktūrfonda projektu
Izdoti saskaņā ar Eiropas Savienības struktūrfondu
vadības likuma 16.panta pirmās daļas 4.punktu
1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā Eiropas Savienības struktūrfondu (turpmāk - struktūrfonds) vadībā iesaistītās institūcijas publisko informāciju par struktūrfonda projektu.
2. Pēc tam kad stājies spēkā lēmums par struktūrfonda projekta vai grantu shēmas projekta iesnieguma apstiprināšanu, bet ne vēlāk kā divu nedēļu laikā pēc līguma par struktūrfonda projekta ieviešanu vai grantu shēmas projekta ieviešanu noslēgšanas informāciju par atklāta konkursa projektu publisko otrā līmeņa starpniekinstitūcija, informāciju par grantu shēmas projektu - grantu shēmas apsaimniekotājs, bet informāciju par nacionālās programmas projektu - pirmā līmeņa starpniekinstitūcija.
3. Šo noteikumu 2.punktā minētās institūcijas mājas lapā internetā publisko šādu informāciju:

3.1. struktūrfonda finansējuma saņēmējs vai granta finansējuma saņēmējs (fiziskās personas vārds, uzvārds vai juridiskās personas nosaukums un juridiskā adrese);

3.2. projekta nosaukums;

3.3. projekta īstenošanas vieta (pašvaldības nosaukums);

3.4. sabiedriskā finansējuma apmērs latos (struktūrfonda finansējums un nacionālais finansējums (valsts budžeta līdzekļi, tai skaitā valsts budžeta dotācija pašvaldībai, vai pašvaldības budžeta līdzekļi));

3.5. Vienotā programmdokumenta pasākuma numurs un nosaukums un tās aktivitātes un apakšaktivitātes (ja tāda ir attiecīgajai aktivitātei) numurs un nosaukums, kuras ietvaros piešķirts struktūrfonda finansējums, izņemot šo noteikumu 3.6.apakš­punktā minētos gadījumus;

3.6. Vienotā programmdokumenta 4.1., 4.2., 4.3., 4.8. vai 4.9.pasākuma numurs un nosaukums, kura ietvaros piešķirts struktūrfonda finansējums.
4. Šo noteikumu 2.punktā minētās institūcijas triju darbdienu laikā pēc informācijas ievietošanas mājas lapā internetā nosūta vadošajai iestādei elek­tronisku paziņojumu, ka informācija par struktūrfonda projektu ir publiskota.
5. Vadošā iestāde divu darbdienu laikā pēc šo noteikumu 4.punktā minētā paziņojuma saņemšanas nodrošina saites ievietošanu uz publikāciju Finanšu ministrijas administrētajā Eiropas Savienības fondu mājas lapā internetā (http://www.esfondi.lv).
6. Šo noteikumu 2.punktā minētās institūcijas šo noteikumu 3.punktā minēto informāciju atjauno ne vēlāk kā mēneša laikā pēc struktūrfonda projekta vai grantu shēmas projekta grozījumu spēkā stāšanās, norādot informācijas atjaunošanas datumu.
7. Šo noteikumu 2.punktā minētās institūcijas informāciju par struktūr­fonda projektu var publiskot arī citos plašsaziņas līdzekļos.
Ministru prezidents A.Kalvītis

Finanšu ministrs O.Spurdziņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!