Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Par saistošo noteikumu Nr.60 "Ogres novada teritorijas plānojuma grafiskā daļa un Ogres novada teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi" apstiprināšanu. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 9.05.2006., Nr. 71 https://www.vestnesis.lv/ta/id/134418

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par Latvijas kultūras plašo programmu Prāgā

Vēl šajā numurā

09.05.2006., Nr. 71

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ogres novada dome

Veids: protokola izraksts

Numurs: 10

Pieņemts: 27.04.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ogres novada domes ārkārtas sēdes protokola Nr.10 izraksts 

Ogrē 2006.gada 27.aprīlī (prot. Nr.10 1.§)

Par saistošo noteikumu Nr.60 “Ogres novada teritorijas plānojuma grafiskā daļa un Ogres novada teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi” apstiprināšanu

Pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām” 43.panta 1.daļas 1. un 13.punktu, Teritorijas plānošanas likuma 6.panta 6.punktu un MK 19.10.2004. noteikumu Nr.883 “Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi” 44., 45. un 46.punktu, dome, atklāti balsojot “par” – 7 balsis (P.Dimants, R.Javoišs, J.Latišs, J.Tukišs, V.Paškovičs, G.Kārkliņš, V.Pūķe), “pret” – 3 balsis (G.Gutpelcs, L.Tribockis, I.Vecziediņa), “atturas” – nav, nolemj:

1. Apstiprināt saistošos noteikumus Nr.60 “Ogres novada teritorijas plānojuma grafiskā daļa un Ogres novada teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi” (pielikumā: saistošie noteikumi uz 1 lapas, “Ogres novada teritorijas plānojuma grafiskā daļa” uz 2 lapām un “Ogres novada teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi” 1 sējumā).

2. Uzdot būvvaldes vadītājai Maijai Rinkai ne vēlāk kā 2 nedēļu laikā pēc sais­tošo noteikumu pieņemšanas publicēt šo lēmumu laikrakstā “Latvijas Vēstnesis” un Ogres novada domes preses izdevumā “Ogrēnietis” un 2 nedēļu laikā pēc saistošo noteikumu spēkā stāšanās nosūtīt tos zināšanai LR Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai, Valsts zemes dienesta Lielrīgas reģionālajai nodaļai un Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.

3. Kontroli pār lēmuma izpildi uzdot domes izpilddirektoram Ainaram Vilnītim.

Ogres novada domes priekšsēdētāja vietniece V.Pūķe

Lēmums stājies spēkā 28.04.2006.

Ar Ogres novada teritorijas plānojumu un pieņemtajiem saistošajiem noteikumiem var iepazīties Ogres novada domē Ogrē, Brīvības ielā 48, lietvedības nodaļā 107.kabinetā un būvvaldē 216.kabinetā.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!