Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2006. gada 18. aprīļa noteikumi Nr. 291 "Noteikumi par nodokļu maksājumu parādu kapitalizācijas rezultātā izveidojušos kapitāla daļu pārdošanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 21.04.2006., Nr. 64 https://www.vestnesis.lv/ta/id/133367

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.292

Grozījumi Ministru kabineta 2002.gada 20.augusta noteikumos Nr.367 "Kārtība, kādā reģistrējamas saimnieciskās darbības vietas darbam ar dārgmetāliem, dārgakmeņiem un to izstrādājumiem, to obligātās provēšanas un marķēšanas kārtība un neprovētu dārgmetālu, dārgakmeņu un to...VAIRĀK

Vēl šajā numurā

21.04.2006., Nr. 64

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 291

Pieņemts: 18.04.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.291

Rīgā 2006.gada 18.aprīlī (prot. Nr.22 7.§)

Noteikumi par nodokļu maksājumu parādu kapitalizācijas rezultātā izveidojušos kapitāla daļu pārdošanu

Izdoti saskaņā ar likuma “Par valsts un pašvaldību kapitāla daļām un kapitālsabiedrībām” 129.panta trešo daļu

 

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā tiek pārdotas nodokļu maksājumu parādu kapitalizācijas rezultātā izveidojušās valsts vai pašvaldību kapitāla daļas privātā kapitālsabiedrībā (turpmāk — kapitāla daļas).

2. Valsts kapitāla daļas pārdod valsts akciju sabiedrība “Privatizācijas aģentūra”, bet pašvaldības kapitāla daļas pārdod attiecīgās pašvaldības domes (padomes) noteikta institūcija (turpmāk — pārdevējs).

3. Pārdevējs kapitāla daļas pārdod atklātā izsolē saskaņā ar tā apstiprinātiem izsoles noteikumiem (turpmāk — izsoles noteikumi).

4. Pārdevējs publicē izsoles noteikumus laikrakstā “Latvijas Vēstnesis” vismaz mēnesi pirms datuma, kad personai jāpiesakās uz kapitāla daļu pirkšanu. Izsoles noteikumos norāda šādu informāciju:

4.1. kapitālsabiedrības firma;

4.2. vienas kapitāla daļas pārdošanas cena (izsoles sākumcena), kura noteikta atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem, kas regulē nodokļu maksājumu parādu kapitalizācijas kārtību;

4.3. samaksas termiņš;

4.4. samaksas kārtība;

4.5. citi attiecīgo kapitāla daļu pārdošanai nepieciešamie nosacījumi. Publikācijā norāda arī izsoles vietu un laiku, kā arī informāciju, kā pieteikties uz izsoli.

5. Ja kapitāla daļas nav pārdotas šo noteikumu 4.punktā minētajā kārtībā, tās uzskatāmas par nenopirktām (likuma “Par valsts un pašvaldību kapitāla daļām un kapitālsabiedrībām” 129.panta sestās daļas izpratnē).

6. Kapitāla daļu atsavināšana notiek, ievērojot Komerclikuma 188., 189. un 238.pantā noteiktos kapitāla daļu atsavināšanas ierobežojumus. Ja ierobežojums ir noteikts ar līgumu un pārdevējam, veicot visus saprātīgi iespējamos soļus, tomēr nav iespējams vienoties par ierobežojuma atcelšanu, pārdevējs kapitāla daļas nepārdod.

Ministru prezidenta vietā — aizsardzības ministrs A.Slakteris

Ekonomikas ministra vietā — satiksmes ministrs K.Peters

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2006.gada 22.aprīli.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!