Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.

Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2006. gada 6. marta rīkojums Nr. 148 "Par Latvijas Nacionālo eiro ieviešanas plānu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 9.03.2006., Nr. 40 https://www.vestnesis.lv/ta/id/129936

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.1

Daugavpils pilsētas zaļumstādījumu uzturēšanas un aizsardzības noteikumi

Vēl šajā numurā

09.03.2006., Nr. 40

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: rīkojums

Numurs: 148

Pieņemts: 06.03.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta rīkojums Nr.148

Rīgā 2006.gada 6.martā (prot. Nr.12 39.§)
Par Latvijas Nacionālo eiro ieviešanas plānu
1. Apstiprināt Latvijas Nacionālo eiro ieviešanas plānu.
2. Noteikt Finanšu ministriju, kā arī citas ministrijas un institūcijas saskaņā ar Latvijas Nacionālā eiro ieviešanas plāna 1.pielikumu “Pasākumu plāns vienotās Eiropas valūtas ieviešanai Latvijā” (turpmāk – pasākumu plāns) par atbildīgajām institūcijām Latvijas Nacionālā eiro ieviešanas plāna izpildē.
3. Vadības komitejai koordinēt un uzraudzīt Latvijas Nacionālā eiro ieviešanas plāna izpildi, ņemot vērā pasākumu plānā noteiktos izpildes termiņus.
4. Atbildīgajām ministrijām un citām institūcijām reizi pusgadā līdz 10.februārim un 10.augustam ziņot Vadības komitejai par pasākumu plāna izpildi.
(MK 08.10.2007. rīkojuma Nr.616 redakcijā)
5. Finanšu ministram reizi pusgadā līdz 27.februārim un 30.augustam ziņot Ministru kabinetam par Latvijas Nacionālā eiro ieviešanas plāna izpildi.
(MK 08.10.2007. rīkojuma Nr.616 redakcijā)
Ministru prezidents A.Kalvītis

Finanšu ministrs O.Spurdziņš
(Apstiprināts ar
Ministru kabineta
2006.gada 6.marta rīkojumu Nr.148)
LATVIJAS NACIONĀLAIS EIRO IEVIEŠANAS PLĀNS

Latvijas Nacionālā eiro ieviešanas plāna
4. pielikums

DARBA GRUPU SASTĀVS

Valsts administrācijas darba grupa

Vadītājs

Latvijas Republikas Finanšu ministrija

Valsts sekretāres vietniece

Inta Vasaraudze

Tālr. 709 5545

e-pasts: Inta.Vasaraudze@fm.gov.lv

Dalībnieki

1.

Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija

Tautsaimniecības struktūrpolitikas departamenta direktora vietnieks

Kārlis Šmits

Tālr. 701 3127

e-pasts: Karlis.Smits@em.gov.lv

2.

Latvijas Republikas Bērnu un ģimenes lietu ministrija

Politiskā un juridiskā departamenta juriskonsults

Dainis Papāns

Tālr. 735 6496

e-pasts: Dainis.Papans@bm.gov.lv

3.

Valsts kanceleja

Politikas koordinācijas departamenta vadītāja vietnieks

Mārtiņš Krieviņš

Tālr. 708 2928; mob. tālr. 923 9862

e-pasts: Martins.Krievins@mk.gov.lv

4.

Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts

Sekretariāta vadītāja padomnieks

Juris Imaks

Tālr. 736 5351

e-pasts: Juris.Imaks@integracija.gov.lv

5.

Valsts kase

Pārvaldnieka v.i.

Gunta Medne

Tālr. 709 4222

e-pasts: Gunta.Medne@kase.gov.lv

6

Latvijas Republikas Tieslietu ministrija

Eiropas un starptautisko tiesību departamenta juriskonsulte

Inta Remese

Tālr. 7036924

e-pasts: Inta.Remese@tm.gov.lv

7.

Latvijas Republikas Labklājības ministrija

Finanšu vadības departamenta Sociālās politikas monitoringa un prognožu nodaļas vecākā referente

Dace Rītiņa

Tālr. 702 1565

e-pasts: dace.ritina@lm.gov.lv

8.

Latvijas Republikas Labklājības ministrija

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Finanšu vadības departamenta vadītāja

Gunta Šica

Tālr. 709 5100

e-pasts: Gunta@hq.vsaa.lv

9.

Latvijas Republikas Centrālā statistikas pārvalde

Makroekonomiskās statistikas departamenta direktore

Dace Tomase

Tālr. 736 6844

e-pasts: Dace.Tomase@csb.gov.lv

Informācijai, CC:

Latvijas Republikas Centrālā statistikas pārvalde

Makroekonomiskās statistikas departamenta direktora vietnieks

Gints Baburs

Tālr. 736 6846

e-pasts: Gints.Baburs@csb.gov.lv

10.

Latvijas Banka

Juridiskās pārvaldes vadītāja

Ilze Posuma

Tālr. 702 2803

e-pasts: Ilze.Posuma@bank.lv

11.

Latvijas Banka

Statistikas pārvaldes vadītājs

Agris Caune

Tālr. 702 2301

e-pasts: Agris.Caune@bank.lv

12.

Latvijas Republikas Satiksmes ministrija

VAS “Latvijas Pasts” Maksājumu pakalpojumu direktors

Dairis Krūmiņš

Tālr. 701 8886

e-pasts: Dairis.Krumins@pasts.lv

13.

Latvijas Republikas Vides ministrija

Investīciju departamenta finanšu un nodokļu konsultante

Olita Zālīte

Tālr. 702 6450

e-pasts: Olita.Zalite@vidm.gov.lv

14.

Latvijas Republikas Vides ministrija

Vides aizsardzības departamenta direktora vietniece

Rudīte Vesere

Tālr. 702 6464

e-pasts: Rudite.Vesere@vidm.gov.lv

15.

Latvijas Republikas Vides ministrija

Investīciju departamenta Finanšu vadības nodaļas vadītājs

Jurijs Spiridonovs

Tālr. 702 6579

e-pasts: Jurijs.Spiridonovs@vidm.gov.lv

16.

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija

Finanšu departamenta direktore

Irēna Koteļņikova

Tālr. 777 0443

e-pasts: Irena.Kotelnikova@raplm.gov.lv

17.

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija

Telpiskās plānošanas departamenta direktore

Ilze Kjahjare

Tālr. 777 0427

e-pasts: Ilze.Kjahjare@raplm.gov.lv

18.

Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāts

E-pārvaldes un informāciju tehnoloģiju departamenta direktors

Anatolijs Zabašta

Tālr. 711 4740; mob. tālr. 923 2872

e-pasts: Anatolijs.Zabasta@eps.gov.lv

19.

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija

Eiropas Savienības tiesību aktu nodaļas vadītāja

Ieva Bīlmane

Tālr.

e-pasts: Ieva.Bilmane@mfa.gov.lv

20.

Latvijas Republikas Zemkopības ministrija

Valsts sekretāra vietniece

Baiba Bāne

Tālr. 702 7651

e-pasts: Baiba.Bane@zm.gov.lv

 

Naudas un maksājumu sistēmas darba grupa

Vadītājs

Latvijas Banka

Latvijas Bankas prezidenta vietnieks

Andris Ruselis

Tālr.: 702 2796; 702 2506

e-pasts: Andris.Ruselis@bank.lv

Informācijai, CC:

Latvijas Banka

Darba grupas sekretāre

Antra Trenko

Tālr.: 702 2796; 702 2506

e-pasts: Antra.Trenko@bank.lv

Dalībnieki

1.

Valsts kanceleja

Politikas koordinācijas departamenta konsultants

Ingemārs Krumholcs

Tālr. 708 2985; mob. tālr.: 633 5196

e-pasts: Ingemars.Krumholcs@mk.gov.lv

2.

Valsts kase

Pārvaldnieka v.i.

Gunta Medne

Tālr. 709 4216

e-pasts: Gunta.Medne@kase.gov.lv

3.

Latvijas Komercbanku asociācija

Maksājumu komitejas līdzpriekšsēdētājs, AS “Baltic Trust Bank” Maksājumu pārvaldes vadītājs

Kaspars Kravčuns

Tālr. 702 4724

e-pasts: Kaspars.Kravcuns@btb.lv

4.

Latvijas Komercbanku asociācija

Maksājumu komitejas līdzpriekšsēdētājs, AS “Hansabanka” Maksājumu nodaļas vadītājs

Kristaps Čuntonovs

Tālr. 744 5800

e-pasts: Kristaps.Cuntonovs@hansabanka.lv

5.

Latvijas Republikas Labklājības ministrija

Finanšu vadības departamenta Sociālās politikas monitoringa un prognožu nodaļas vadītāja

Sandra Stabiņa

Tālr. 702 1598

e-pasts: Sandra.Stabina@lm.gov.lv

6.

Latvijas Centrālais depozitārijs

Valdes priekšsēdētājs

Aivars Slokenbergs

Tālr. 721 2431

e-pasts: aivars.slokenbergs@omxgroup.com.

7.

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija

Eiropas Savienības departamenta Eiropas Savienības dalībvalstu un vispārējo politiku nodaļas 3. sekretāre

Rūta Radiņa

Tālr. 701 6254

e-pasts: Ruta.Radina@mfa.gov.lv

8.

Latvijas Republikas Satiksmes ministrija

Sakaru departamenta pasta nodaļas vadītāja

Inese Pakule

Tālr. 702 8115

e-pasts: inese.pakule@sam.gov.lv

 

Finanšu sistēmas darba grupa

Vadītājs

Finanšu un kapitāla tirgus komisija

Komisijas priekšsēdētājs

Uldis Cērps

Tālr. 777 4810

e-pasts: Uldis.Cerps@fktk.lv

Dalībnieki

1.

Valsts kanceleja

Politikas koordinācijas departamenta konsultante

Anita Strode

Tālr. 708 2984; mob. tālr. 918 0123

e-pasts: Anita.Strode@mk.gov.lv

2.

Valsts kase

Pārvaldnieka vietnieks

Vilnis Lindemanis

Tālr. 709 4201

e-pasts: Vilnis.Lindemanis@kase.gov.lv

3.

Latvijas Komercbanku asociācija

Vērtspapīru komitejas vadītājs

Andrejs Mežals

Tālr. 721 5366; fakss 721 5633

e-pasts: Andrejs.Mezals@seb.lv

4.

Latvijas Komercbanku asociācija

Latvijas pārstāve Eiropas maksājumu padomē, AS “Latvijas Krājbanka” Norēķinu pārvaldes vadītāja

Signe Reuta

Tālr. 709 2806

e-pasts: Signe.Reuta@lkb.lv

5.

Latvijas Komercbanku asociācija

Maksājumu komitejas pārstāvis, AS “Parex-banka” Banku tehnoloģiju daļas vadītājs

Andrejs Nollendorfs

Tālr. 777 8380

e-pasts: Andrejs.Nollendorfs@parex.lv

6.

Latvijas Republikas Labklājības ministrija

Finanšu vadības departamenta direktore

Gunta Liepiņa

Tālr. 702 1664

e-pasts: Gunta.Liepina@lm.gov.lv

7.

Latvijas Banka

Monetārās politikas pārvaldes vadītāja vietnieks

Ēriks Āboliņš

Tālr. 702 2424

e-pasts: Eriks.Abolins@bank.lv

8.

Latvijas Republikas Zemkopības ministrija

Budžeta un finanšu departamenta direktors

Jānis Šnore

Tālr. 702 7217

e-pasts: Janis.Snore@zm.gov.lv

9.

Latvijas Centrālais depozitārijs

Prezidents

Aivars Slokenbergs

Tālr.: 722 9821, 721 3225

e-pasts: aivars.slokenbergs@omxgroup.com

10.

Latvijas Apdrošinātāju asociācija

Izpilddirektors

Juris Dumpis

Tālr.: 736 0898

e-pasts: office@laa.lv

11.

Latvijas Komercbanku asociācija

Ieguldījumu sabiedrību komitejas priekšsēdētājs

Raimonds Vesers

Tālr.: 702 4150

e-pasts: asoc@bankasoc.lv , raimonds.vesers@hansabanka.lv

12.

Latvijas Komercbanku asociācija

Pensiju fondu komitejas priekšsēdētāja

Rudīte Zvirgzdiņa

Tālr.: 705 5417

e-pasts: Rudite.Zvirgzdina@lattelekom.lv

13.

Latvijas Kooperatīvo krājaizdevu sabiedrību savienība

Valdes priekšsēdētājs

Savelijs Semjonovs

Tālr. 58 33344, 944 5636

e-pasts: lkkss@parks.lv

14.

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija

Valsts sekretāra padomnieks

A. Krūms

Tālr. 833 1901

e-pasts: laba_valde@inbox.lv

15.

Profesionālo Apdrošināšanas Brokeru asociācija

Valdes priekšsēdētājs

Agris Auce

Tālr. 736 8312

e-pasts: a@aa.lv

 

Sabiedrības informēšanas un komunikācijas darba grupa

Vadītājs

Latvijas Republikas Finanšu ministrija

Valsts sekretāra vietnieks

Ilgonis Gaugers

Tālr. 7095414

e-pasts: Ilgonis.Gaugers@fm.gov.lv

Dalībnieki

1.

Latvijas Republikas Finanšu ministrija

Komunikācijas departamenta direktore

Baiba Melnace

Tālr. 709 5405

e-pasts: Baiba.Melnace@fm.gov.lv

2.

Valsts kanceleja

Komunikācijas departamenta vadītāja

Ieva Aile

Tālr. 708 2902; mob. tālr. 910 4676

e-pasts: Ieva.Aile@mk.gov.lv

3.

Valsts kanceleja

ES Informācijas aģentūras direktore

Linda Jākobsone

Tālr. 721 2611; mob. tālr. 912 3348

e-pasts: Linda.Jakobsone@esia.gov.lv

4.

Latvijas Republikas Veselības ministrija

Komunikācijas nodaļas vadītāja

Zaiga Barvida

Tālr. 708 2928

e-pasts: Zaiga.Barvida@vm.gov.lv

5.

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

Padomes priekšsēdētāja

Tekla Žabova

Tālr. 729 6884; mob. tālr. 914 4452

e-pasts: piaa@delfi.lv

6.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs

Direktore

Baiba Vītoliņa

Tālr. 722 0151

e-pasts: Baiba.Vitolina@em.gov.lv

7.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Ekonomiskās analīzes departamenta direktors

Jānis Miķelsons

Tālr. 709 7206

e-pasts: Janis.Mikelsons@sprk.gov.lv

8.

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija

Ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

Iveta Cīrule

Tālr. 777 0397

e-pasts: Iveta.Cirule@raplm.gov.lv

9.

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija

Nacionālā attīstības plāna projekta izstrādes vadītājas asistents

Ģirts Lejiņš

Tālr. 777 0450

e-pasts: Girts.Lejins@raplm.gov.lv

10.

Latvijas Banka

Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītājs

Mārtiņš Grāvītis

Tālr. 702 2349

e-pasts: Martins.Gravitis@bank.lv

11.

Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāts

Preses sekretārs

Tonijs Šabovics

Tālr. 711 4731; mob. tālr. 642 4670

e-pasts: Tonijs.Sabovics@eps.gov.lv

12.

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija

Informācijas un sabiedrisko attiecību departamenta vecākais referents

Andris Jēkabsons

Tālr. 70161980

e-pasts: Andris.jekabsons@mfa.gov.lv

13.

Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija

Administratīvā departamenta Informācijas tehnoloģiju nodaļas vecākais referents

Jānis Kutraitis

Tālr. 704 7804

e-pasts: janis.kutraitis@izm.gov.lv

14.

Latvijas Banka

Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītāja vietnieks

Kristaps Otersons

Tālr. 702 2384

e-pasts: kristaps.otersons@bank.lv

15.

Latvijas Republikas Labklājības ministrija

Komunikācijas departamenta direktores vietniece

Lelde Rāfelde

Tālr. 702 1666

e-pasts: lelde.rafelde@lm.gov.lv

16.

Latvijas Republikas Finanšu ministrija

Komunikācijas departamenta pārvaldes vecākā referente

Daiga Reihmane

Tālr. 708 3867

e-pasts: daiga.reihmane@fm.gov.lv

17.

Latvijas Republikas Tieslietu ministrija

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Jana Saulīte

Tālr.: 703 6712; 615 0155

e-pasts: Jana.saulite@tm.gov.lv

18.

Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Evita Urpena

Tālr. 7013193

e-pasts: evita.urpena@em.gov.lv

 

Nefinanšu uzņēmumi un patērētāji

Vadītājs

Latvijas Republikas Ekonomika ministrija

Valsts sekretāra vietnieks

Anrijs Matīss

Tālr. 701 3050

e-pasts: anrijs.matiss@em.gov.lv

Dalībnieki

1.

Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija

Iekšējā tirgus departamenta direktore

Inga Heldorfa

Tālr. 701 3294

e-pasts: inga.heldorfa@em.gov.lv

2.

Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija

Iekšējā tirgus departamenta Patērētāju tiesību aizsardzības nodaļas vadītāja

Linda Namniece

Tālr. 701 3213

e-pasts: linda.namniece@em.gov.lv

3.

Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija

Iekšējā tirgus departamenta Patērētāju tiesību aizsardzības nodaļas vadītājas vietniece

Diāna Pūne

Tālr. 701 3146

e-pasts: diana.pune@em.gov.lv

4.

Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija

Uzņēmējdarbības un rūpniecības departamenta direktora vietniece

Ilze Beināre

Tālr. 701 3151

e-pasts: ilze.beinare@em.gov.lv

5.

Latvijas Republikas Finanšu ministrija

Grāmatvedības metožu analīzes un koordinācijas departamenta direktors

Artūrs Malējs

Tālr. 709 5615

e-pasts: arturs.malejs@fm.gov.lv

7.

Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāts Administratīvā departamenta direktore

Tatjana Rudzīte

Tālr. 711 4721

e-pasts: Tatjana.Rudzite@eps.gov.lv

8.

Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs

Tiesību aktu nodaļas vadītāja

Kristīne Nešpora

Tālr. 703 1735

e-pasts: kristinen@ur.gov.lv

9.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs

Direktore

Baiba Vītoliņa

Tālr. 722 0151

e-pasts: Baiba.Vitolina@ptac.lv

10.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Uzņēmējdarbības vides uzlabošanas nodaļas vecākā speciāliste

Gundega Ose

Tālr. 703 9414

e-pasts: gundega.ose@liaa.gov.lv; normunds.malnacs@liaa.gov.lv

11.

Valsts kanceleja

Politikas koordinācijas departamenta direktors

Valērijs Stūris

Tālr. 708 2933

e-pasts: valerijs.sturis@mk.gov.lv

12.

Patērētāju interešu aizstāvības asociācija

Padomes locekle

Ilga Vecziediņa

Tālr. 502 1158; mob. tālr. 961 0440

e-pasts: ilga.vecziedina@consumer-guide.lv

13.

Patērētāju interešu aizstāvības klubs

Izpilddirektore

Zinta Kovaļevska

Tālr. 722 1267

e-pasts: zinta.kovalevska@consumer-guide.lv

14.

Latvijas Tirgotāju asociācija

Prezidents

Henriks Danusēvičs

Tālr. 729 7364; mob. tālr. 954 8484

e-pasts: ta@bkc.lv

15.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Ģenerāldirektors

Jānis Leja

Tālr. 722 5595

e-pasts: janis.leja@chamber.lv

PIEZĪME:

Grozījumi plānā publicēti: Latvijas Vēstnesis, 10.10.2007., 163 (3739).

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!