• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Privatizācijas ziņas. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 10.02.2006., Nr. 25 https://www.vestnesis.lv/ta/id/127784

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Tiesu spriedumi

Vēl šajā numurā

10.02.2006., Nr. 25

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Privatizācijas ziņas

 

Privatizācijas aģentūra paziņo:

Ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 2006.gada 1.februāra rīkojumu nr.61 privatizācijai nodota valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Uzņēmējdarbības valsts atbalsta fonds”.

Objekta juridiskā adrese: Rīga, Pērses iela 2.

Saskaņā ar likuma “Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju” 16.pantu objekta kreditoriem un citām personām savas prasības un pretenzijas jāpiesaka Privatizācijas aģentūrā divu mēnešu laikā no dienas, kad šis paziņojums tiks publicēts oficiālajā laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”. Kreditoru prasību un citu pretenziju apliecinošos dokumentus var sūtīt Privatizācijas aģentūrai pa pastu (adrese: K.Valdemāra iela 31, Rīga, LV-1887) vai iesniegt aģentūrā darbdienās no pulksten 9 līdz 12 un no pulksten 13 līdz 17.

Ja kreditori, to skaitā valsts un pašvaldību institūcijas, kas ir atbildīgas par valsts un pašvaldību nodokļu un nodevu samaksas uzskaiti un kontroli, savas prasības iepriekšminētajā termiņā nepieteiks, tās šī objekta privatizācijā netiks ņemtas vērā.

Tālr. informācijai 7021314.


Tiek nodots privatizācijai

Rīgas dome nodevusi privatizācijai Rīgas pilsētas pašvaldības nekustamā īpašuma objektu:

• Garāžas - darbnīcas ēku (liters nr.004) un zemesgabalu (kadastra nr.01000680130) Rīgā, Ezera ielā 12.

Privatizācijas projekti iesniedzami, pieteikumi par pirmpirkuma tiesību realizēšanu un prasījumi, kas attiecas uz privatizējamo objektu, piesakāmi viena mēneša laikā no šī paziņojuma publicēšanas.

Dokumenti jāiesniedz un informāciju par objektu var saņemt Rīgas domes Īpašuma departamenta Īpašuma atsavināšanas pārvaldē Rīgā, Kalēju ielā 10, 411.kabinetā, tālrunis 7026305.


Tiek nodots privatizācijai

Rīgas dome nodevusi privatizācijai Rīgas pilsētas pašvaldības nekustamā īpašuma objektu - atsevišķu apbūvētu zemesgabalu:

• Rīgā, 11.Novembra krastmalā 35 (kadastra nr.01000030038).

Prasījumi, kas attiecas uz minēto privatizējamo zemesgabalu, piesakāmi viena mēneša laikā no šī paziņojuma publicēšanas.

Prasījumus apliecinoši dokumenti jāiesniedz Rīgas domes Īpašuma departamenta Īpašuma atsavināšanas pārvaldē Rīgā, Kalēju ielā 10, 411.kabinetā, tālrunis 7105329.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!