Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2006. gada 31. janvāra noteikumi Nr. 83 "Valsts ieņēmumu dienesta finanšu policijas ierēdņu (darbinieku) dienesta šaujamieroču glabāšanas un nēsāšanas noteikumi". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 3.02.2006., Nr. 21 https://www.vestnesis.lv/ta/id/127262

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.84

Noteikumi par valsts nodevu par vīzas vai uzturēšanās atļaujas pieprasīšanai nepieciešamo dokumentu izskatīšanu un ar to saistītajiem pakalpojumiem

Vēl šajā numurā

03.02.2006., Nr. 21

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 83

Pieņemts: 31.01.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.83

Rīgā 2006.gada 31.janvārī (prot. Nr.6 10.§)
Valsts ieņēmumu dienesta finanšu policijas ierēdņu (darbinieku) dienesta šaujamieroču glabāšanas un nēsāšanas noteikumi
Izdoti saskaņā ar likuma "Par Valsts ieņēmumu dienestu" 16.2panta otro daļu
1. Noteikumi nosaka Valsts ieņēmumu dienesta finanšu policijas (turp­māk - finanšu policija) ierēdņu (darbinieku) rīcībā esošo dienesta šaujamieroču glabāšanas un nēsāšanas kārtību.
2. Lēmumu par dienesta šaujamieroča izsniegšanu finanšu policijas ierēd­nim (darbiniekam) pieņem Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors pēc Valsts ieņēmumu dienesta šaujamieroču izsniegšanas komisijas atzinuma izvērtēšanas.
3. Ja finanšu policijas ierēdnis (darbinieks) dodas atvaļinājumā vai izbrauc ārpus valsts, viņš dienesta šaujamieroci un munīciju nodod personai, kura ir atbildīga par Valsts ieņēmumu dienesta šaujamieroču glabāšanu.
4. Kārtību, kādā saņemams un nododams glabāšanai dienesta šaujam­ierocis un munīcija, nosaka Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors.
5. Finanšu policijas ierēdnim (darbiniekam), kuram ir izsniegts dienesta šaujamierocis, ir pienākums novērst visus no viņa atkarīgus apstākļus, kas var veicināt dienesta šaujamieroča nozagšanu, nolaupīšanu vai citādu nokļūšanu citu personu rīcībā.
6. Dienesta šaujamieroci aizliegts nodot citai personai, izņemot gadījumu, ja finanšu policijas ierēdnis (darbinieks) apmeklē vietu, kurā pēc saskaņošanas ar Valsts policijas iestādi ir ierobežota šaujamieroču nēsāšana un ierocis nododams glabāšanai īpaši noteiktā vietā.
7. Nododot dienesta šaujamieroci šo noteikumu 6.punktā minētajā izņēmuma gadījumā, finanšu policijas ierēdnis (darbinieks) ievēro drošības prasības, lai nepieļautu neparedzētu šāvienu un nenodarītu kaitējumu sev vai citām personām un mantai.
8. Finanšu policijas ierēdnis (darbinieks) dienesta šaujamieroci un munī­ciju nēsā makstī (speciālā kabatā), no kuras tie nevar izkrist. Šaujamieroci un munīciju nēsā, nepievēršot citu personu uzmanību.
9. Ja finanšu policijas ierēdnis (darbinieks) pilda dienesta pienākumus un ir formas tērpā, kas atšķiras no ikdienas apģērba, viņš dienesta šaujamieroci var nēsāt makstī atklāti.
10. Nēsāšanas laikā dienesta šaujamierocis var būt pielādēts (aptvere ar munīciju ievietota šaujamierocī, patrontelpā nav munīcijas), tā nolaižamā belzējierīce ir nolaistā stāvoklī, drošinātājs (ja tas tehniski iespējams) ir ieslēgts.
11. Aizliegts nēsāt dienesta šaujamieroci un munīciju, ja finanšu policijas ierēdnis (darbinieks) ir alkohola, narkotisko vai toksisko vielu reibumā.
12. Aizliegts nēsāt, glabāt, pārvadāt dienesta šaujamieroci un munīciju, ja finanšu policijas ierēdnim (darbiniekam) nav līdzi attiecīgas atļaujas.
13. Dienesta šaujamieroci glabā izlādētu.
14. Dienesta šaujamieroci un munīciju glabā slēgtā seifā vai metāla skapī (metāla kastē), nodrošinot tādus glabāšanas apstākļus, lai nepieļautu šaujam­ieroča un munīcijas nokļūšanu citu personu rīcībā.
15. Seifa vai metāla skapja (metāla kastes) sienu biezums nav mazāks par 2,5 mm, un tas aizslēdzams ar drošu slēdzeni, kuras atslēga ir pieejama tikai finanšu policijas ierēdnim (darbiniekam). Seifam vai metāla skapim (metāla kastei) nodrošina tādus glabāšanas apstākļus, lai nepieļautu tā nokļūšanu citas personas rīcībā.
16. Atzīt par spēku zaudējušiem Ministru kabineta 1997.gada 3.jūnija noteikumus Nr.205 "Noteikumi par Valsts ieņēmumu dienesta finanšu policijas amatpersonu šaujamieročiem" (Latvijas Vēstnesis, 1997, 138.nr.; 2003, 167.nr.).
Ministru prezidents A.Kalvītis

Finanšu ministrs O.Spurdziņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!