Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2006. gada 3. janvāra noteikumi Nr. 1 "Noteikumi par Eiropas Savienības tarifa kvotu pieteikšanu un administrēšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 6.01.2006., Nr. 4 https://www.vestnesis.lv/ta/id/125281

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru prezidenta rīkojums Nr.1

Par I.Druvietes komandējumu

Vēl šajā numurā

06.01.2006., Nr. 4

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 1

Pieņemts: 03.01.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.1

Rīgā 2006.gada 3.janvārī (prot. Nr.1 13.§)
Noteikumi par Eiropas Savienības tarifa kvotu pieteikšanu un administrēšanu
Izdoti saskaņā ar Muitas likuma 4.panta trešo daļu
1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā piesaka Eiropas Savienības tarifa kvotas un tās administrē Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta muitas iestādēs saskaņā ar Eiropas Komisijas 1993.gada 2.jūlija Regulas (EEK) Nr.2454/93, kas nosaka izpildes kārtību Padomes 1992.gada 12.oktobra Regulai (EEK) Nr.2913/92 par Kopienu Muitas kodeksa izveidi, 308.a, 308.b un 308.cpantā noteiktajiem tarifa kvotu piešķiršanas un administrēšanas pamat­principiem.
2. Tarifa kvotu piesaka muitas deklarācijā, kuru reģistrē Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālā muitas iestāde.
3. Ja muitas deklarācijā pieteiktā tarifa kvota ir kritiska, deklarētājs vai deklarētāja pilnvarotais pārstāvis (turpmāk — deklarētājs) sniedz nodrošinājumu muitas parāda samaksai.
4. Ja Valsts ieņēmumu dienesta Galvenā muitas pārvalde konstatē, ka tarifa kvota ir pieteikta nepamatoti, kā arī ja tarifa kvota, kura muitas formalitāšu kārtošanas brīdī nav bijusi kritiska, netiek piešķirta vai tiek piešķirta daļēji, Valsts ieņēmumu dienesta Galvenā muitas pārvalde informē par to attiecīgo Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālo muitas iestādi, kura pieņem lēmumu par muitas parādu.
5. Deklarētājam ir tiesības triju gadu laikā no muitas deklarācijas reģistrēšanas datuma pieteikt tarifa kvotu pēc preču izlaišanas, ja:

5.1. tarifa kvota, kuras spēkā esības periods atbilst muitas deklarācijas reģistrācijas datumam, nav izsmelta (atlikums nav nulle);

5.2. attiecīgā muitas deklarācija reģistrēta pēc 2004.gada 1.maija.
6. Lai pieteiktu tarifa kvotu pēc preču izlaišanas, deklarētājs iesniedz Valsts ieņēmumu dienesta Galvenajā muitas pārvaldē tarifa kvotas pieteikšanas iesniegumu (pielikums). Iesniegumam pievieno attiecīgās muitas deklarācijas kopiju un citus tarifa kvotas piešķiršanai nepieciešamos dokumentus, ja tas ir noteikts attiecīgajā normatīvajā aktā.
7. Ja pieteiktā tarifa kvota ir piešķirta daļēji vai pilnībā, Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālā muitas iestāde, pamatojoties uz Valsts ieņēmumu dienesta Galvenās muitas pārvaldes sniegto informāciju par tarifa kvotas piešķiršanu, pieņem lēmumu par nodokļu pārrēķinu.
8. Lai saņemtu pārmaksāto nodokļu summu, deklarētājs iesniedz Valsts ieņēmumu dienesta Galvenajā muitas pārvaldē iesniegumu par pārmaksātās nodokļu summas atmaksu. Iesniegumam pievieno Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālās muitas iestādes lēmumu par nodokļu pārrēķinu (kopiju).
Ministru prezidents A.Kalvītis

Finanšu ministrs O.Spurdziņš
Pielikums
Ministru kabineta
2006.gada 3.janvāra noteikumiem Nr.1

02.JPG (49889 bytes)

Finanšu ministrs O.Spurdziņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!