Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Eiropas valstu nolīgums par bīstamo kravu starptautiskajiem pārvadājumiem ar autotransportu (ADR). Precizējot iepriekš publicēto. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 5.01.2006., Nr. 3 https://www.vestnesis.lv/ta/id/125170

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ekonomikas ministrijas informācija

Par darījumiem privatizācijas sertifikātu tirgū

Vēl šajā numurā

05.01.2006., Nr. 3

PAR DOKUMENTU

Veids: starptautisks dokuments

Pieņemts: 30.09.1957.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Precizējot iepriekš publicēto

Starptautiskajā līgumā “Eiropas valstu nolīgums par bīstamo kravu starptautiskajiem pārvadājumiem ar autotransportu (ADR)” (“Latvijas Vēstnesis”, 05.09.2005., Nr.140) tehniskas kļūmes dēļ 219. un 402.lappuses nesalasāmā teksta pareizā redakcija ir šāda:

A pielikuma 2.daļas 2.2.3.1.1.punkta 4.piezīme:

4. PIEZĪME. Uzliesmojošas, ļoti toksiskas, toksiskas vai maztoksiskas šķidras vielas un preparāti, kam uzliesmošanas temperatūra ir 23° C vai augstāka, ko izmanto par pesticīdiem, ir 6.1. klases vielas (sk. 2.2.61.1.punkts).

2.2.3.1.4.punkta a) apakšpunkts:

“a) šķīdinātāja atdalīšanās pārbaudei noteiktais (sk. “Pārbaužu un kritēriju rokasgrāmatas” III daļas 32.5.1.apakšiedaļu) atdalītā šķīdinātāja slāņa augstums ir mazāks par 3% no parauga slāņa kopējā augstuma, un”

2.atsauce 2.2.3.3.punktā:

2 Viskozitātes noteikšana: Ja uz attiecīgo vielu neattiecas Ņūtona likumi vai arī kāda cita iemesla dēļ nav piemērota viskozitātes noteikšanas plūsmas caurulītes metode, lai noteiktu vielas dinamisko viskozitāti, jālieto maināma bīdes ātruma viskozimetrs 23° C temperatūrā un ar vairākiem bīdes ātrumiem. Iegūtās vērtības atliek pret bīdes ātrumu un tad ekstrapolē uz bīdes ātrumu 0. Tādējādi iegūto dinamiskās viskozitātes vērtību dalot ar blīvumu, iegūst šķietamo kinemātiskās viskozitātes vērtību bīdes ātrumam, kas ir tuvs nullei.”

12.atsauce 6.8.2.2.2.punktā:

12 Cisternkonteineriem, kuru ietilpība ir mazāka par 1 m3, ārējo slēgventili vai citu līdzvērtīgu ierīci var aizstāt ar slēgtu atloku.”

16.atsauce 6.8.2.4.1.punktā:

16 Īpašos gadījumos un ar kompetentās iestādes apstiprināta eksperta piekrišanu hidrauliskā spiediena pārbaudi var aizstāt ar spiediena pārbaudi, lietojot citu šķidrumu vai gāzi, ja šāda darbība nerada nekādas briesmas.”

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!