Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rīgas domes 2005. gada 25. novembra saistošie noteikumi Nr. 27 "Noteikumi par transportlīdzekļu piespiedu pārvietošanas uz speciālu stāvvietu un transportlīdzekļu glabāšanas speciālā stāvvietā maksu un maksāšanas kārtību". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 29.11.2005., Nr. 190 https://www.vestnesis.lv/ta/id/122278-noteikumi-par-transportlidzeklu-piespiedu-parvietosanas-uz-specialu-stavvietu-un-transportlidzeklu-glabasanas-speciala-stavviet...

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par Baltijas asamblejas 24.sesijas darbu Tallinā

Vēl šajā numurā

29.11.2005., Nr. 190

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rīgas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 27

Pieņemts: 25.11.2005.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.27

Rīgā 2005.gada 25.oktobrī (prot. Nr.23, 17.§)

Noteikumi par transportlīdzekļu piespiedu pārvietošanas uz speciālu stāvvietu un transportlīdzekļu glabāšanas speciālā stāvvietā maksu un maksāšanas kārtību

Izdoti saskaņā ar likuma “Par pašvaldībām” 6.panta 2.punktu, 8.pantu, 15.panta pirmās daļas 2.punktu, 21.panta pirmās daļas 23.punktu, 43.panta trešo daļu, Valsts pārvaldes iekārtas likuma 40.panta otro daļu un 41.pantu, Ceļu satiksmes likuma 4.panta pirmo daļu, Ministru kabineta 07.09.2004. noteikumu Nr.767 “Noteikumi par transportlīdzekļa piespiedu pārvietošanu un transportlīdzekļa atzīšanu par ilgstoši atstātu uz ceļa” 4. un 5.punktu

1. Vispārīgie noteikumi

1.1. Šie saistošie noteikumi nosaka transportlīdzekļu piespiedu pārvietošanas uz speciālu stāvvietu un transportlīdzekļu glabāšanas speciālā stāvvietā (kas atrodas Rīgā, Vestienas ielā 35) maksu un maksāšanas kārtību.

1.2. Veikt transportlīdzekļu piespiedu pārvietošanu uz speciālu stāvvietu un nodrošināt transportlīdzekļu glabāšanu speciālā stāvvietā, kā arī iekasēt no transportlīdzekļu īpašniekiem vai to pilnvarotām personām maksu par transportlīdzekļu piespiedu pārvietošanu uz speciālu stāvvietu un transportlīdzekļu glabāšanu speciālā stāvvietā šajos saistošajos noteikumos noteiktajā kārtībā un apmērā tiek pilnvarota Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme”, kura noslēdz deleģēšanas līgumu ar Rīgas domi par šī pārvaldes uzdevuma izpildi Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā.

1.3. Transportlīdzekļi, kuri piespiedu kārtā pārvietoti uz speciālu stāvvietu, tiek glabāti speciālā stāvvietā Rīgā, Vestienas ielā 35.

2. Transportlīdzekļu piespiedu pārvietošanas uz speciālu stāvvietu un transportlīdzekļu glabāšanas speciālā stāvvietā maksa un maksāšanas kārtība

2.1. Maksa par transportlīdzekļa piespiedu pārvietošanu uz speciālu stāvvietu ir Ls 1,96 (tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis) par vienu kilometru.

2.2. Maksa par transportlīdzekļa glabāšanu speciālā stāvvietā pirmās diennakts laikā ir Ls 1,22 (tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis) stundā, bet pēc pirmās diennakts Ls 0,30 (tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis) stundā.

2.3. Kopējos maksājumus atbilstoši šo sais­tošo noteikumu 2.1. un 2.2.punktā noteiktajām tarifa likmēm samaksā transportlīdzekļa īpašnieks vai tā pilnvarota persona.

2.4. Maksājumi par transportlīdzekļa piespiedu pārvietošanu uz speciālu stāvvietu un transportlīdzekļa glabāšanu speciālā stāvvietā veicami skaidrā naudā vai bezskaidrā naudā speciālajā stāvvietā, kurā ir nogādāts transportlīdzeklis.

2.5. Transportlīdzekļa īpašnieks vai tā pilnvarota persona ir tiesīga saņemt transportlīdzekli tikai tad, kad ir veikts maksājums par transportlīdzekļa piespiedu pārvietošanu uz speciālu stāvvietu un transportlīdzekļa glabāšanu speciālā stāvvietā.

Noslēguma jautājumi

1. Transportlīdzekļa īpašniekam vai tā pilnvarotai personai, kuras transportlīdzeklis piespiedu kārtā pārvietots uz speciālu stāvvietu, ir tiesības normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā iesniegt sūdzību par maksu, kas aprēķināta par transportlīdzekļa piespiedu pārvietošanu uz speciālu stāvvietu un transportlīdzekļa glabāšanu speciālā stāvvietā.

2. Saistošie noteikumi publicējami likuma “Par pašvaldībām” 45.panta otrajā daļā noteiktajā termiņā un stājas spēkā nākamajā dienā pēc publicēšanas laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”.

3. Rīgas domes Satiksmes departaments ir atbildīgs par saistošo noteikumu izpildes novērošanu un analīzi.

Rīgas domes priekšsēdētājs A.Aksenoks

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!