• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Finanšu ministrijas 2005. gada 11. novembra lēmums Nr. 543 "Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai "Bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrība "CERĪBU SPĀRNI""". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 21.11.2005., Nr. 185 https://www.vestnesis.lv/ta/id/121683-par-sabiedriska-labuma-organizacijas-statusa-pieskirsanu-biedribai-bernu-un-jauniesu-ar-invaliditati-biedriba-ceribu-sparni-

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Finanšu ministrijas lēmums Nr.544

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai "LATVIJAS KRISTĪGĀ RADIO ATBALSTA BIEDRĪBA"

Vēl šajā numurā

21.11.2005., Nr. 185

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Finanšu ministrija

Veids: lēmums

Numurs: 543

Pieņemts: 11.11.2005.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Finanšu ministrijas lēmums Nr.543

Rīgā 2005.gada 11.novembrī

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai “Bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrība “CERĪBU SPĀRNI””

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmo daļu Finanšu ministrija ir saņēmusi biedrības “Bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrība “CERĪBU SPĀRNI”” iesniegumu un pārējos šā panta otrajā daļā minētos dokumentus.

Finanšu ministrija ir saņēmusi Sabiedriskā labuma komisijas 2005.gada 9.novembra atzinumu Nr.39-2005/543 piešķirt šai biedrībai sabiedriskā labuma organizācijas statusu, pamatojoties uz Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu. Atzinumā ir konstatēts, ka biedrības “Bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrība “CERĪBU SPĀRNI”” iesniegtie dokumenti atbilst Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmajā un otrajā daļā noteiktajam un biedrības “Bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrība “CERĪBU SPĀRNI”” darbība atbilst sabiedriskā labuma organizācijas darbības būtībai.

Pamatojoties uz Sabiedriskā labuma komisijas 2005.gada 9.novembra atzinumu Nr.39-2005/543, Finanšu ministrija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu nolemj piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu biedrībai “Bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrība “CERĪBU SPĀRNI”” (reģistrēts Uzņēmumu reģistra Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2005.gada 19.septembrī, reģ. Nr. 40008078885, juridiskā adrese: Rīgas rajons, Siguldas novads, Siguldas pagasts, Peltes, Institūta iela 5a).

Biedrības “Bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrība “CERĪBU SPĀRNI”” sabiedriskā labuma darbības veidi:

— indivīda tiesību aizsardzība;

— pilsoniskas sabiedrības attīstība;

— trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās labklājības celšana.

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 76.panta otro daļu un 79.panta pirmo daļu šo lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā (Rīgā, Antonijas ielā 6, LV-1010).

Finanšu ministrijas valsts sekretāre V.Andrējeva

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!