Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 3. janvāra sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 4.01.2000., Nr. 1 https://www.vestnesis.lv/ta/id/12

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par ģenerālprokurora lēmumu atstāt amatu

Vēl šajā numurā

04.01.2000., Nr. 1

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 3. janvāra sēdē

Akceptēts rīkojuma projekts "Par Latvijas Republikas valdības un Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes valdības līgumu par 1994.gada 24.janvāra Latvijas Republikas valdības un Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes valdības līguma par ieguldījumu veicināšanu un aizsardzību darbības paplašināšanu uz teritorijām, par kurām Apvienotās Karalistes valdība ir atbildīga starptautiskajās attiecībās — Menas salu, Gērnsijas salu un Džērsijas salu".

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1998.gada 31.marta noteikumos Nr.111 "Galvojumu iesniegšanas un pieņemšanas kārtība Valsts ieņēmumu dienesta muitas iestādēs". Grozījumu projekts izstrādāts, lai ieviestu Eiropas Savienības normatīvo aktu prasības.

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1999.gada 13.jūlija noteikumos Nr.252 "Noteikumi par resoru programmu un apakšprogrammu rezultatīvajiem rādītājiem".

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1998.gada 4.augusta noteikumos Nr.289 "Noteikumi par akcīzes preču noliktavu naftas produktiem". Paredzams, ka grozījumi precizēs noteikumos ietvertās normas un pilnveidos akcīzes nodokļa iekasēšanu.

Akceptēts rīkojuma projekts "Par maksātnespējīgās likvidējamās valsts akciju sabiedrības "Jēkabpils būvmateriāli" bijušo darbinieku prasījumu apmierināšanu". Darbinieku prasījumu apmierināšanai paredzēti 35 929,26 lati.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Ministru kabineta 1998.gada 16.jūnija noteikumos Nr.222 "Noteikumi par vienoto ekonomiskās informācijas klasifikācijas sistēmu".

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1998.gada 18.augusta noteikumos Nr.309 "Noteikumi par rūpnieciskā īpašuma aizsardzības valsts nodevu". Grozījumi izstrādāti sakarā ar likuma "Par preču zīmēm un ģeogrāfiskas izcelsmes norādēm" stāšanos spēkā.

Akceptēts noteikumu projekts "Par Ministru kabineta 1995.gada 21.novembra noteikumu Nr.363 "Noteikumi par pensiju un pabalstu izmaksu un piegādi" atzīšanu par spēku zaudējušiem". Paredzams, ka tie stāsies spēkā 2000. gada 1.martā.

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1995.gada 20.jūnija noteikumos Nr.158 "Noteikumi par kārtību, kādā veidojamas un finansējamas Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vienības, kas piedalās starptautiskajās operācijās". Grozījumu projekts paredz noteikt īpašu piemaksu militārpersonām, kas veic nesprāgušas munīcijas neitralizāciju starptautisko operāciju laikā.

Komiteja akceptēja rīkojuma projektu "Par Latvijas Republikas valdības un Čehijas Republikas valdības līgumu par sadarbību terorisma, narkotisko vielu un psihotropo vielu nelegālas apgrozības un organizētās noziedzības apkarošanā".

Akceptēts likumprojekts "Grozījums Ārstniecības likumā".

Komiteja akceptēja rīkojuma projektu "Par Rīgas 6.arodvidusskolas un Rīgas Valsts tehnikuma reorganizāciju". Tas paredz reorganizēt Izglītības un zinātnes ministrijas pārziņā esošo profesionālās izglītības iestādi Rīgas 6.arodvidusskolu un pievienot to Izglītības un zinātnes ministrijas pārziņā esošajai profesionālās izglītības iestādei Rīgas Valsts tehnikumam.

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1996.gada 14.maija noteikumos Nr.169 "Latvijas Nacionālās sporta padomes nolikums".

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Minimālās darba drošības un veselības aizsardzības prasības, lietojot darba aprīkojumu". Tie noteiks minimālās prasības ierīcei, aparātam, darba rīkam vai iekārtai, kuru lieto darbā, lai to lietošana darbā neradītu risku darbinieku drošībai un veselībai, kā arī darba devēja pienākumus šo prasību īstenošanai.

Akceptēts grozījumu projekts Ministru kabineta 1998.gada 30.jūnija noteikumos Nr.235 "Noteikumi par rezidentu sadali un rezidentūras finansēšanu ārstniecības iestādēs". Grozījumi paredz noteikt vienotu rezidentu sadales un rezidentūras finansēšanas kārtību ģimenes ārsta specialitātē apmācīttiesīgās ārstniecības iestādēs.

Akceptēts noteikumu projekts "Valsts atzītu profesionālo izglītību un profesionālo kvalifikāciju apliecinošo dokumentu un dokumenta par akreditētas profesionālās izglītības programmas daļas apguvi izsniegšanas kritēriji, kārtība un formas". Tie noteiks valsts atzītu profesionālo pamatizglītību, arodizglītību, profesionālo vidējo izglītību un profesionālo kvalifikāciju apliecinošu dokumentu un dokumenta par akreditētas profesionālās izglītības daļas apguvi izsniegšanas kritērijus, kārtību un formas.

Komiteja akceptēja rīkojuma projektu "Par sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Biznesa augstskola Turība" Satversmes apstiprināšanu".

Akceptēts likumprojekts "Grozījums Prokuroru izdienas pensijas likumā". Grozījums nepieciešams, lai nodrošinātu pensiju vienotu izmaksas kārtību obligāti sociāli apdrošināmajām personām, attiecinot uz izdienas pensiju izmaksu sociāli apdrošināmām personām likuma "Par valsts pensijām" pārejas noteikumu 26.punktu.

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!