Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2000. gada 3. oktobra noteikumi Nr. 346 "Autoceļu valsts reģistrācijas un uzskaites kārtība". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 6.10.2000., Nr. 350/352 https://www.vestnesis.lv/ta/id/11487-autocelu-valsts-registracijas-un-uzskaites-kartiba

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.347

Noteikumi par prasībām pedagogiem nepieciešamajai izglītībai un profesionālajai kvalifikācijai

Vēl šajā numurā

06.10.2000., Nr. 350/352

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 346

Pieņemts: 03.10.2000.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.346

Rīgā 2000.gada 3.oktobrī (prot. Nr.47 10.§)
Autoceļu valsts reģistrācijas un uzskaites kārtība
Izdoti saskaņā ar likuma "Par autoceļiem" 8.panta otro daļu
I. Vispārīgais jautājums
1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā tiek veikta valsts un pašvaldību autoceļu, kā arī uzņēmumu un māju autoceļu valsts reģistrācija un uzskaite.
II. Valsts autoceļu reģistrācija un uzskaite
2. Valsts autoceļus reģistrē un uzskaita bezpeļņas organizācija valsts akciju sabiedrība "Latvijas Autoceļu direkcija" (turpmāk — Latvijas Autoceļu direkcija).
3. Valsts autoceļu reģistrācijai un uzskaitei nepieciešami šādi dokumenti:

3.1. Ministru kabineta 1999.gada 6.jūlija noteikumiem Nr.245 "Noteikumi par valsts autoceļu sarakstiem" un autoceļu nozīmei atbilstoši valsts autoceļu saraksti saskaņā ar šo noteikumu 1.pielikumu;

3.2. to apdzīvoto vietu shēmas, kurās ielas ir valsts autoceļa turpinājums un pieder attiecīgajai pašvaldībai (mērogs 1:50000).
4. Valsts autoceļu reģistru sastāda un glabā Latvijas Autoceļu direkcija.
5. Ja tiek būvēts jauns valsts autoceļš, likvidēts autoceļš, mainīti tā tehniskie parametri, nosaukums vai adrese, Latvijas Autoceļu direkcija izdara grozījumus valsts autoceļu reģistrā.
III. Pašvaldību autoceļu reģistrācija un uzskaite
6. Pašvaldību autoceļus reģistrē un uzskaita Latvijas Autoceļu direkcija.
7. Pašvaldību autoceļu reģistrācijai un uzskaitei pašvaldības iesniedz Latvijas Autoceļu direkcijā pieteikumu, kas saskaņots ar Valsts zemes dienesta reģionālo nodaļu, un šādus dokumentus:

7.1. pašvaldību autoceļu sarakstus saskaņā ar šo noteikumu 1.pielikumu;

7.2. pašvaldību autoceļu izvietojuma shēmas (mērogs 1:50000).
8. Latvijas Autoceļu direkcija mēneša laikā pēc pieteikuma saņemšanas pārbauda pašvaldību iesniegtos dokumentus un reģistrē tos.
9. Pašvaldību autoceļu reģistru sastāda divos eksemplāros. Vienu reģistra eksemplāru glabā Latvijas Autoceļu direkcija, otru reģistra eksemplāru — attiecīgā pašvaldība.
10. Ja tiek būvēts jauns pašvaldības autoceļš, likvidēts autoceļš, mainīti tā tehniskie parametri, nosaukums vai adrese, pašvaldība iesniedz priekšlikumus Latvijas Autoceļu direkcijā grozījumu izdarīšanai pašvaldību autoceļu reģistrā.
11. Ja Latvijas Autoceļu direkcija atsakās reģistrēt pašvaldības autoceļu, pašvaldība var iesniegt sūdzību Satiksmes ministrijā. Satiksmes ministrija mēneša laikā izskata pašvaldības sūdzību par reģistrācijas atteikumu un paziņo pašvaldībai galīgo lēmumu.
IV. Uzņēmumu un māju autoceļu reģistrācija un uzskaite
12. Uzņēmumu un māju autoceļus reģistrē un uzskaita Latvijas Autoceļu direkcija.
13. Uzņēmumu un māju autoceļu īpašnieki triju mēnešu laikā pēc Latvijas Autoceļu direkcijas uzaicinājuma saņemšanas sagatavo un iesniedz Latvijas Autoceļu direkcijā pieteikumu, kas saskaņots ar Valsts zemes dienesta reģionālo nodaļu, un šādus dokumentus:

13.1. uzņēmumu un māju autoceļu izvietojuma shēmas (mērogs 1:10000);

13.2. dokumentus, kas apliecina autoceļa īpašnieka īpašuma tiesības.
14. Latvijas Autoceļu direkcija mēneša laikā pēc pieteikuma saņemšanas pārbauda uzņēmumu un māju autoceļu īpašnieku iesniegtos dokumentus un reģistrē uzņēmumu un māju autoceļus saskaņā ar šo noteikumu 2.pielikumu.
15. Uzņēmumu autoceļu reģistru un māju autoceļu reģistru sastāda divos eksemplāros. Vienu reģistra eksemplāru glabā Latvijas Autoceļu direkcija, otru reģistra eksemplāru — attiecīgā pašvaldība.
16. Ja tiek būvēts jauns autoceļš, likvidēts autoceļš, mainīti tā tehniskie parametri, nosaukums vai adrese, autoceļa īpašnieks iesniedz Latvijas Autoceļu direkcijā priekšlikumus grozījumu izdarīšanai uzņēmumu autoceļu reģistrā vai māju autoceļu reģistrā.
V. Autoceļa reģistrācija īpašnieka maiņas gadījumā
17. Ja mainās autoceļa īpašnieks, jaunais autoceļa īpašnieks triju mēnešu laikā pēc darījuma stāšanās spēkā sagatavo un iesniedz dokumentus Latvijas Autoceļu direkcijā nepieciešamo grozījumu izdarīšanai attiecīgajā autoceļu reģistrā.
VI. Pārejas jautājumi
18. Pašvaldības sagatavo un līdz 2001.gada 1.martam iesniedz Latvijas Autoceļu direkcijā pieteikumu un dokumentus pašvaldību autoceļu reģistrācijai.
19. Latvijas Autoceļu direkcija līdz 2001.gada 1.decembrim apzina uzņēmumu un māju autoceļu īpašniekus un uzaicina viņus reģistrēt autoceļus.
Ministru prezidents A.Bērziņš

Satiksmes ministrs A.Gorbunovs
1.pielikums
Ministru kabineta
2000.gada 3.oktobra noteikumiem Nr.346
Satiksmes ministrs A.Gorbunovs
2.pielikums
Ministru kabineta
2000.gada 3.oktobra noteikumiem Nr.346
Satiksmes ministrs A.Gorbunovs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!