Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2005. gada 2. augusta lēmums Nr. 170 "Par maksātnespējīgās akciju sabiedrības "Liepājas siltums" koģenerācijas stacijā saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifiem". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 5.08.2005., Nr. 123 https://www.vestnesis.lv/ta/id/113903

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ekonomikas ministrijas informācija

Par darījumiem privatizācijas sertifikātu tirgū

Vēl šajā numurā

05.08.2005., Nr. 123

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Veids: lēmums

Numurs: 170

Pieņemts: 02.08.2005.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.170

Rīgā 2005.gada 2.augustā (prot.Nr.34 (243), 2.p.)

Par maksātnespējīgās akciju sabiedrības “Liepājas siltums” koģenerācijas stacijā saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifiem

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – komisija) 2005.gada 14.jūnijā saņēma maksātnespējīgās akciju sabiedrības “Liepājas siltums”, reģ. Nr. 40003211845, juridiskā adrese: Ludviķa iela 15, Liepāja, LV–3401, (turpmāk – maksātnespējīgā AS “Liepājas siltums”) iesniegumu (2005.gada 13.jūnija vēstule Nr.01–01.1/4) ar lūgumu apstiprināt maksātnespējīgās AS “Liepājas siltums” koģenerācijas stacijā saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifus.

Izvērtējot maksātnespējīgās AS “Liepājas siltums” iesniegto tarifu projektu, komisija konstatē:

1. Maksātnespējīgās AS “Liepājas siltums” paziņojums par maksātnespējīgās AS “Liepājas siltums” koģenerācijas stacijā saražotās siltumenerģijas un elektro­enerģijas tarifu projektu bija publicēts 2005.gada 22.jūnija laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”, Nr.98. Priekšlikumi un ieteikumi par iesniegto maksātnespējīgās AS “Liepājas siltums” koģenerācijas stacijā saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifu projektu komisijā nav saņemti.

2. Komisija 2005.gada 12.jūlijā organizēja darba sanāksmi par iesniegto maksātnespējīgās AS “Liepājas siltums” koģenerācijas stacijā saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifu projektu. Darba sanāksmē piedalījās pārstāvji no Liepājas pilsētas domes, Liepājas sabiedrisko pakalpojumu regulatora un maksātnespējīgās AS “Liepājas siltums”. Priekšlikumus un ieteikumus par maksātnespējīgās AS “Liepājas siltums” koģenerācijas stacijā saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifu projektu komisija nesaņēma.

Ņemot vērā iepriekš minēto, komisija secina:

Iesniegtais maksātnespējīgās AS “Liepājas siltums” koģenerācijas stacijā saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifu projekts ir aprēķināts saskaņā ar komisijas 2003.gada 26.februāra padomes lēmumu Nr.58 apstiprināto Koģenerācijas stacijās saražotās siltumenerģijas un koģenerācijas stacijās ar jaudu virs 4 megavatiem saražotās elektroenerģijas tarifu aprēķināšanas metodiku (turpmāk – Metodika) un likuma “Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem” 19.panta pirmo daļu un 20.pantu.

Saskaņā ar Metodikas 5.1., 6.2. un 6.4. punktu un pamatojoties uz likuma “Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem” 9.panta pirmās daļas 1. un 3.punktu un otro daļu, 19.panta septīto daļu, 20.pantu, 21.panta septīto daļu, padome nolemj:

1. Apstiprināt maksātnespējīgās AS “Liepājas siltums” koģenerācijas stacijā saražotās:

1.1. siltumenerģijas tarifu 11,12 Ls/MWh (bez pievienotās vērtības nodokļa);

1.2. elektroenerģijas tarifu 24,47 Ls/MWh (bez pievienotās vērtības nodokļa).

2. Noteikt, ka 1.punktā apstiprinātie tarifi ir tarifu griesti tarifu pārskata cikla trešajam gadam.

3. Noteikt, ka 1.punktā apstiprinātie tarifi stājas spēkā 2005.gada 12.septembrī.

4. Noteikt, ka 2005.gada 12.septembrī spēku zaudē komisijas 2003.gada 30.jūlija lēmums Nr.203 (prot. Nr.39 (135), 6.p.) “Par akciju sabiedrības “Liepājas siltums” koģenerācijas stacijā saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifiem” (publicēts 2003.gada 6.augusta laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”, Nr.111 (2876)).

Ja mainās rentabilitāti ietekmējošie faktori, komisija var ierosināt tarifu pārskatīšanu un atcelt šo lēmumu.

Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Šo administratīvo aktu var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā viena mēneša laikā no dienas, kad ieinteresētā persona uzzina vai tai vajadzēja uzzināt par pieņemto administratīvo aktu.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja p.i. R.Jonītis

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!