• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Par administratīvo procedūru vienkāršošanu degvielas tirgū. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 15.06.2005., Nr. 94 https://www.vestnesis.lv/ta/id/110481

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Tiekoties ar Nigērijas Senāta pārstāvi

Vēl šajā numurā

15.06.2005., Nr. 94

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Par administratīvo procedūru vienkāršošanu degvielas tirgū

Ministru kabineta (MK) komitejas 13.jūnija sēdē tika akceptēts Ekonomikas ministrijas izstrādātais “Pasākumu plāns administratīvo procedūru vienkāršošanai degvielas tirgū”.
Ņemot vērā degvielas cenu kāpuma negatīvo ietekmi uz visas tautsaimniecības attīstību kopumā, Ekonomikas ministrija jau maija sākumā MK prezentēja “Ziņojumu par degvielas tirgu, iespējām palielināt konkurenci degvielas tirgū un degvielas kvalitātes normatīviem Latvijā”, jo ministrijai tika uzdots identificēt administratīvās barjeras attiecībā uz degvielas uzpildes staciju aprīkojumu, sertificēšanu, bīstamo iekārtu uzraudzību un iesniegt Ministru kabinetā priekšlikumus šo barjeru novēršanai.
Sadarbībā ar degvielas tirgū iesaistītajiem uzņēmējiem ir identificētas šīs administratīvās barjeras un izstrādāts “Pasākumu plāns administratīvo procedūru vienkāršošanai degvielas tirgū”. Pasākumu plāna mērķis ir uzlabot uzņēmējdarbības vidi degvielas tirgū, novēršot administratīvos šķēršļus, kas veicinātu Latvijas degvielas tirgū iesaistīto uzņēmēju konkurētspēju Eiropas Savienībā.
Ekonomikas ministrija sadarbībā ar uzņēmējiem un nozares speciālistiem (Degvielas tirgotāju asociāciju, Degvielas tirgotāju un ražotāju savienību, SIA “Latvija Statoil”, SIA “Hydro Texaco Latvija”), kā arī citu komersantus pārstāvošo organizāciju priekšlikumiem izvirzījusi 14 veicamos pasākumus, kuri ietver identificētos degvielas cenu kāpuma iemeslus, administratīvos šķēršļus finansiālo resursu uzskaitē un uzraudzībā, aprīkojuma metroloģiskajā un tehniskajā uzraudzībā, prasībās bīstamo kravu pārvadājumiem, vides prasībās.
Pasākumu plānā ir aprakstītas identificētās problēmas, ietverti veicamie pasākumi katra šķēršļa novēršanai, paredzētas atbildīgās un līdzatbildīgās institūcijas, izpildes termiņi un prognozējamie rezultāti, kuru izpildi noteiktajos termiņos uzrauga atbildīgā institūcija.
Visiem pasākumu plānā piedāvātajiem risinājumiem paredzēti rezultatīvie rādītāji, kuru darbību un izpildi noteiktajos termiņos uzrauga atbildīgā institūcija. Pasākumu plānā ietvertie veicamie pasākumi valsts institūcijām jāveic sadarbībā ar degvielas komersantiem. Informējot par rezultātiem, atsevišķi jānorāda komersantu viedoklis.

Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!