Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2005. gada 31. maija noteikumi Nr. 367 "Noteikumi par detālplānojuma izstrādes līgumu un detālplānojuma izstrādes un finansēšanas kārtību". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 3.06.2005., Nr. 88 https://www.vestnesis.lv/ta/id/109619

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.368

Noteikumi par mātes piena aizstājēju sastāva obligātajām nekaitīguma prasībām, to marķējuma un reklāmas prasībām, kā arī reklāmas izvērtēšanas kārtību

Vēl šajā numurā

03.06.2005., Nr. 88

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 367

Pieņemts: 31.05.2005.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.367

Rīgā 2005.gada 31.maijā (prot. Nr.32 5.§)

Noteikumi par detālplānojuma izstrādes līgumu un detālplānojuma izstrādes un finansēšanas kārtību

Izdoti saskaņā ar Teritorijas plānošanas likuma 12.panta trešo daļu

1.Noteikumi nosaka detālplānojuma izstrādes un tās finansēšanas kārtību, kā arī līgumā par detālplānojuma izstrādi (turpmāk—līgums) iekļaujamos nosacījumus.

2.Detālplānojuma sastāvdaļas, tā izstrādes un sabiedriskās apspriešanas, spēkā stāšanās, grozīšanas, apturēšanas, likumības izvērtēšanas un ievērošanas pārraudzības kārtība vietējās pašvaldības līmenī noteikta Teritorijas plānošanas likumā un Ministru kabineta 2004.gada 19.oktobra noteikumos Nr.883 “Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi”.

3.Lai uzsāktu detālplānojuma izstrādi, fiziskā vai juridiskā persona — detālplānojuma izstrādes ierosinātājs — iesniedz iesniegumu vietējās pašvaldības domē (padomē). Iesniegumā norāda:

3.1.teritoriju, kurai nepieciešams izstrādāt detālplānojumu;

3.2.detālplānojuma izstrādes nepieciešamības pamatojumu;

3.3.detālplānojuma izstrādātāju.

4.Vietējās pašvaldības dome (padome) mēneša laikā pēc detālplānojuma izstrādes ierosinātāja iesnieguma saņemšanas izvērtē ierosinājuma atbilstību vietējās pašvaldības teritorijas plānojumam un, ja ierosinājums atbilst vietējās pašvaldības teritorijas plānojumam, pieņem lēmumu par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu un līguma slēgšanu.

5.Ja ierosinājums neatbilst teritorijas plānojumam, vietējās pašvaldības dome (padome) pieņem pamatotu lēmumu par atteikumu uzsākt detālplānojuma izstrādi, kā arī noslēgt līgumu un nosūta detālplānojuma izstrādes ierosinātājam. Minēto lēmumu var pārsūdzēt administratīvajā tiesā.

6.Ja detālplānojuma izstrādi finansē detālplānojuma izstrādes ierosinātājs, vietējās pašvaldības domes (padomes) lēmumā papildus Ministru kabineta 2004.gada 19.oktobra noteikumu Nr.883 “Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi” 58.punktā noteiktajam norāda detālplānojuma teritoriju atbilstoši īpašuma struktūras aprakstam un grafiskā veidā, kā arī detālplānojuma izstrādes ierosinātāju, ar kuru tiks slēgts līgums. Lēmumam pievieno līguma projektu.

7.Līgumā norāda:

7.1.teritoriju, kurai izstrādā detālplānojumu;

7.2.detālplānojuma izstrādes finansēšanas apmēru;

7.3.detālplānojuma izstrādes vadītāju;

7.4.pušu tiesības un pienākumus;

7.5.pušu atbildību.

8.Ja detālplānojumu izstrādā vietējā pašvaldība, detālplānojuma izstrādei nepieciešamos finanšu līdzekļus detālplānojuma izstrādes ierosinātājs ieskaita vietējās pašvaldības pamatbudžetā. Minētos finanšu līdzekļus ieskaita pa daļām. 10 darbdienu laikā pēc līguma noslēgšanas veic avansa maksājumu 50% apmērā. Atlikušo summu detālplānojuma izstrādes ierosinātājs ieskaita vietējās pašvaldības pamatbudžetā pēc detālplānojuma spēkā stāšanās.

9.Ja detālplānojumu izstrādā vietējā pašvaldība, maksu par sniegtajiem pakalpojumiem no ierosinātāja iekasē atbilstoši pašvaldības domes (padomes) lēmumā noteiktajam cenrādim.

10.Ja detālplānojumu neizstrādā vietējā pašvaldība, detālplānojuma izstrādes ierosinātājam ir tiesības izvēlēties detālplānojuma izstrādātāju.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs M.Kučinskis

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2005.gada 4.jūniju.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!