Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ventspils pilsētas domes 2005. gada 18. aprīļa saistošie noteikumi Nr. 2 "Par grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.1 "Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanu nodokļa maksātājiem Ventspils pilsētā"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 2.06.2005., Nr. 87 https://www.vestnesis.lv/ta/id/109452

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ogres novada domes sēdes protokola Nr.12 izraksts

Par saistošo noteikumu Nr.39 "Detālais plānojums zemesgabalam Ogrē, Daugavpils ielā 45A" apstiprināšanu

Vēl šajā numurā

02.06.2005., Nr. 87

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ventspils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 2

Pieņemts: 18.04.2005.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.2

Ventspilī 2005.gada 18.aprīlī (prot. Nr.6, 35.§, Nr.151)

Par grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.1 “Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanu nodokļa maksātājiem Ventspils pilsētā”

Grozīt un papildināt ar Ventspils pilsētas domes 2005.gada 31.janvāra lēmumu Nr.41 apstiprinātos saistošos noteikumus Nr.1 “Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanu nodokļa maksātājiem Ventspils pilsētā”:

1. Izteikt 3.10.apakšpunktu šādā redakcijā:

“3.10. Kapitālsabiedrībām, kurās Ventspils pilsētas pašvaldībai piederošo kapitāldaļu skaits pārsniedz 50% no pamatkapitāla, piederošām sporta bāzēm, tajā skaitā, kuras tiek būvētas un/vai kurām ir izstrādāts un akceptēts tehniskais projekts 90 % apmērā”

2. Papildināt 3.punktu ar jaunu 3.12. apakš­punktu šādā redakcijā:

“3.12. Juridiskām personām par īpašumā esošo zemi vai no Ventspils brīvostas pārvaldes nomā saņemto zemi ražotnes un/vai rūpniecības parku, tehnoloģisko parku vai zinātnes parku izveidošanai vai to attīstībai līdz brīdim, kad juridiskā persona sāk gūt ienākumus (no ražošanas, pakalpojumu sniegšanas, telpu vai teritorijas iznomāšanas), bet ne ilgāk kā 3 (trīs) gadus no teritorijas zonējuma (t.sk. konceptuāli risinot inženiertehnisko nodrošinājumu) projekta saskaņošanas Ventspils pilsētas domes Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļā un Ventspils brīvostas pārvaldē, ja tās atbilst visiem zemāk minētiem nosacījumiem:

3.12.1. ir izstrādāts biznesa plāns ražotnes un/vai rūpniecības parku, tehnoloģisko parku vai zinātnes parku izveidošanai vai to attīstībai. Ja zeme ir īpašumā, biznesa plāna kopsavilkums tiek iesniegts Ventspils pilsētas domē, ja zeme tiek nomāta no Ventspils brīvostas pārvaldes, tad Ventspils brīvostas pārvaldē.

3.12.2. Ventspils pilsētas domes Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļā un Ventspils brīvostas pārvaldē ir saskaņots visas teritorijas zonējuma projekts (t.sk. konceptuāli risinot inženiertehnisko nodrošinājumu), kas paredz īpašumā esošās vai attiecīgās iznomātās teritorijas apbūvi 90% apmērā”

3. Izteikt 4.3.3. apakšpunktu šādā redakcijā:

“4.3.3. šo noteikumu 3.7. un 3.12. apakš­punktā paredzētajos gadījumos — Ventspils brīvostas pārvalde vai cita pašvaldības institūcija.”

4. Izteikt 4.4. apakšpunktu šādā redakcijā:

“4.4. Domes Finanšu nodaļa sagatavo lēmumprojektu par nodokļa atvieglojumiem 3.1., 3.2., 3.3., 3.4., 3.5., 3.6., 3.7., 3.8., 3.9., 3.10., 3.11. un 3.12. apakšpunktā minētām kategorijām un kopā ar iesniegumiem ne vēlāk kā 2 (divu) kalendāro nedēļu laikā no atzinumu saņemšanas iesniedz izskatīšanai domes Ekonomikas un budžeta komisijā.”

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Lembergs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!