• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2000. gada 5. septembra noteikumi Nr. 306 "Grozījumi Ministru kabineta 1998.gada 17.marta noteikumos Nr.93 "Kārtība, kādā lauksaimniecības produkcijas ražotājiem par izlietoto dīzeļdegvielu (gāzeļļu) atmaksājams akcīzes nodoklis naftas produktiem"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 8.09.2000., Nr. 313/315 https://www.vestnesis.lv/ta/id/10447

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.307

Valsts nozīmes derīgo izrakteņu un atradņu, kā arī valsts nozīmes zemes dzīļu nogabalu izmantošanas kārtība

Vēl šajā numurā

08.09.2000., Nr. 313/315

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 306

Pieņemts: 05.09.2000.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 306

Rīgā 2000.gada 5.septembrī (prot. Nr.41, 2.§)

Grozījumi Ministru kabineta 1998.gada 17.marta noteikumos Nr.93 "Kārtība, kādā lauksaimniecības produkcijas ražotājiem par izlietoto dīzeļdegvielu (gāzeļļu) atmaksājams akcīzes nodoklis naftas produktiem"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par akcīzes nodokli naftas produktiem" 8.panta pirmo daļu

Izdarīt Ministru kabineta 1998.gada 17.marta noteikumos Nr.93 "Kārtība, kādā lauksaimniecības produkcijas ražotājiem par izlietoto dīzeļdegvielu (gāzeļļu) atmaksājams akcīzes nodoklis naftas produktiem" (Latvijas Vēstnesis, 1998, 73./74.nr.; 2000, 55./57.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt 5.2.apakšpunktu ar teikumu šādā redakcijā:

"Izziņā jānorāda platības, kuras ir apsekotas saskaņā ar šo noteikumu 17.punktu."

2. Aizstāt 7.punktā vārdus "pēc Zemkopības ministrijas attiecīgā rajona lauksaimniecības departamenta un Valsts zemes dienesta veiktā apsekojuma saskaņā ar šo noteikumu 15.punktu" ar vārdiem "pēc Lauku atbalsta dienesta un Valsts zemes dienesta veiktā apsekojuma saskaņā ar šo noteikumu 17.punktu".

3. Papildināt noteikumus ar 9.3.apakšpunktu šādā redakcijā:

"9.3. pašvaldības izziņu par visu personas īpašumā, pastāvīgā lietošanā vai nomā esošo zemes platību, kas faktiski tiek izmantota lauksaimniecības produkcijas ražošanai."

4. Izteikt 11.punktu šādā redakcijā:

"11. Šo noteikumu 9.punktā minētie dokumenti iesniedzami kalendāra gadā ne biežāk kā reizi mēnesī un ne vēlāk kā līdz 31.decembrim."

5. Izteikt 13.punktu šādā redakcijā:

"13. Valsts ieņēmumu dienesta iestāde pārbauda šo noteikumu 9.punktā minētos dokumentus un divu nedēļu laikā pēc to iesniegšanas atmaksā nodokli par kārtējā gadā iegādāto dīzeļdegvielu (gāzeļļu) atbilstoši šo noteikumu 2.punktā noteiktajai normai. Ja ir nepieciešama papildu pārbaude, Valsts ieņēmumu dienests nodokļa atmaksāšanas termiņu var pagarināt par vienu mēnesi, informējot par to pieprasītāju."

6. Izteikt 17.punktu šādā redakcijā:

"17. Lauku atbalsta dienests un Valsts zemes dienests izlases veidā apseko vismaz 30 procentu no pagasta teritorijā esošās lauksaimniecībā izmantojamās zemes un informē par to pašvaldību, kā arī pēc Valsts ieņēmumu dienesta pieprasījuma apseko konkrētā zemes īpašnieka, pastāvīgā lietotāja vai nomnieka zemi un informē Valsts ieņēmumu dienestu par lauksaimniecībā izmantotās zemes platībām."  

Ministru prezidents A.Bērziņš  

Finansu ministrs G.Bērziņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!