Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2005. gada 15. marta noteikumi Nr. 180 "Kārtība, kādā Bērnu un ģimenes lietu ministrija sniedz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai informāciju, kas nepieciešama Padomes 1971.gada 14.jūnija Regulā (EEK) Nr.1408/71 noteikto uzdevumu izpildei, un kārtība, kādā tā sadarbojas ar Labklājības ministriju pārrobežu situāciju risināšanā, piemērojot minēto regulu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 18.03.2005., Nr. 46 https://www.vestnesis.lv/ta/id/103991

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.181

Kokmateriālu transporta pavadzīmes-rēķina lietošanas un noformēšanas kārtība

Vēl šajā numurā

18.03.2005., Nr. 46

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 180

Pieņemts: 15.03.2005.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.180

Rīgā 2005.gada 15.martā (prot. Nr.14 6.§)
Kārtība, kādā Bērnu un ģimenes lietu ministrija sniedz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai informāciju, kas nepieciešama Padomes 1971.gada 14.jūnija Regulā (EEK) Nr.1408/71 noteikto uzdevumu izpildei, un kārtība, kādā tā sadarbojas ar Labklājības ministriju pārrobežu situāciju risināšanā, piemērojot minēto regulu
Izdoti saskaņā ar Valsts sociālo pabalstu likuma 17.panta sesto daļu
1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā Bērnu un ģimenes lietu ministrija sniedz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai informāciju, kas nepieciešama Padomes 1971.gada 14.jūnija Regulā (EEK) Nr.1408/71 par sociālā nodrošinājuma shēmu piemērošanu nodarbinātām, pašnodarbinātām personām, kā arī to ģimenes locekļiem, kas pārvietojas Kopienas teritorijā (turpmāk — regula), noteikto uzdevumu izpildei, un kārtību, kādā Bērnu un ģimenes lietu minis­trija sadarbojas ar Labklājības ministriju pārrobežu situāciju risināšanā, piemērojot minēto regulu.
2. Bērnu un ģimenes lietu ministrija pēc Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras rakstiska iesnieguma saņemšanas sniedz šādu informāciju par atbilstoši tās kompetencei piešķirtajiem valsts sociālajiem pabalstiem (turpmāk — pabalsts) un personu, kas saņem pabalstu:

2.1. vārds, uzvārds un personas kods;

2.2. personas ģimenes locekļu (laulātā un bērnu) vārds, uzvārds un personas kods;

2.3. pabalsta veids;

2.4. pabalsta apmērs;

2.5. pabalsta izmaksas periods.
3. Bērnu un ģimenes lietu ministrija pēc Labklājības ministrijas rakstiska iesnieguma saņemšanas atbilstoši kompetencei sadarbojas pārrobežu situācijas risināšanā:

3.1. norīko amatpersonu sadarbības īstenošanai;

3.2. 10 dienu laikā sniedz informāciju par konkrētajai pārrobežu situācijā iesaistītajai personai izmaksātā pabalsta veidu, tā apmēru un izmaksas periodu;

3.3. sniedz informāciju, kas nepieciešama Labklājības ministrijai, veicot regulā noteiktās kompetentās pārvaldes iestādes funkcijas.
Ministru prezidents A.Kalvītis

Bērnu un ģimenes lietu ministrs A.Baštiks

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!