• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Centrālā vēlēšanu komisija
Centrālā vēlēšanu komisija publicē pieņemtos lēmumus, t. sk. par instrukciju apstiprināšanu, par grozījumiem vēlēšanu iecirkņu sarakstā, par tautas nobalsošanas izsludināšanu, par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas rezultātiem, par iniciatīvas grupas reģistrēšanu vai atteikumu reģistrēt u.c.

Pirms vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija publicē priekšvēlēšanu programmas, kandidātu sarakstus, kā arī ziņas par kandidātiem:

  • ne vēlāk kā divdesmit dienas pirms Saeimas vēlēšanu dienas;
  • ne vēlāk kā deviņpadsmit dienas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienas.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Centrālās vēlēšanu komisijas informācija "16. saraksts. Politiskā partija "Stabilitātei!"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 20.05.2024., Nr. 96 https://www.vestnesis.lv/op/2024/96.18

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rīgas domes saistošie noteikumi Nr. RD-24-265-sn

Grozījumi Rīgas domes 2023. gada 14. jūnija saistošajos noteikumos Nr. RD-23-204-sn "Par pašvaldības palīdzību bīstamības novēršanai un energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu veikšanai dzīvojamās mājās, kā arī tām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai Rīgā"

Vēl šajā numurā

20.05.2024., Nr. 96

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija

Veids: informācija

OP numurs: 2024/96.18

2024/96.18
RĪKI

Centrālās vēlēšanu komisijas informācija: Šajā laidienā 16 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Centrālās vēlēšanu komisijas informācija

16. saraksts
Politiskā partija "Stabilitātei!"

2024. gada 8. jūnija Eiropas Parlamenta vēlēšanu priekšvēlēšanu programma,
deputātu kandidātu saraksts, ziņas par kandidātiem

Klausīties priekšvēlēšanu programmu:

Lejupielādēt priekšvēlēšanu programmu audioformātā

Klausīties ziņas par deputātu kandidātiem:

Lejupielādēt ziņas par deputātu kandidātiem audioformātā

 

Priekšvēlēšanu programma:

Politiskā un ekonomiskā neatkarība Eiropā:

Latvijas Republikas pamats ir cīņa par brīvību un neatkarību. Valsts brīvība ir iegūta ilgstošā un asiņainā cīņā, par kuru tika maksāta mūžīga un augsta cena – mūsu senču dzīvības. Mūsdienu laikmetā valsts apdraudējums ir ekonomiskā verdzība, kas paralīzē visu, galvenokārt - valsts attīstību. Ekonomiskā verdzība mazina jaunās paaudzes rašanos, tiešā veidā apdraud ģimenes institūtu, iznīcina sirmgalvju mūžīgu darbu un viņu cerības uz mierīgām vecumdienām. Eiropas Savienības sastāvā esam zaudējuši pašcieņu, spēju aizsargāt savas suverēnās tiesības un valsts attīstības veicināšanas iespējas. Šodienas Eiropas Savienības realizējamā politika, kas tiešā veidā ietekmē Latviju, ir praktiski nesavienojama ar valsts attīstību un plaukstošu nākotni. Totālā ekonomiskā nabadzība, uzņēmēju bankrotēšana, imigrācijas politika, bērnu programmas neesamība, mākslīgi uzpūstie nodokļi un cenas uz enerģētiskiem resursiem ir tiešais signāls – valsts nākotne ir apdraudēta.

Iepriekšminēto iemeslu dēļ, "Stabilitātei!" uzņemas atbildību, lai runātu par "aizliegtajiem" jautājumiem un "slēgtajām" tēmām atklāti un drosmīgi. Valsts neatkarība ir mūsu pastāvēšanas nosacījums un simbols, kas tagad ir būtiski apdraudēts. Ekonomiska un politiska neatkarība Eiropas Savienības sastāvā, drosmīga politika, kura vērsta uz Latvijas iedzīvotāju interešu aizsardzību, vai nopietna jautājuma izvērtēšana par iespēju palikt Savienībā, nepārskatot šodienas Latvijas tiesības, un spēju būt ekonomiski brīvai un politiski neatkarīgai.

Elektroenerģija:

Latvija vairs nevar turpināt atpirkt savu elektroenerģiju no Eiropas "Nord Pool Group" biržas. Tas nav pieņemami, ka valsts un tautas resursi tiek nodoti svešā pārvaldībā, kas tikai veicina mākslīgu cenu pieaugumu, apdraud Latvijas iedzīvotāju spēju nodrošināt sevi ar valsts piederošu resursu, attīsta nabadzību, veicina pakalpojumu un pārtikas produktu sadārdzinājumu un noved uzņēmējus uz bankrota sliekšņa. Ievērojot Savienības struktūru, "Stabilitātei!" piedāvās Eiropas Savienībai divus risinājumus:

1.cenu algoritma pārskatīšana un pazemināšana līdz faktiskajai pašizmaksai. Gadījumā, ja Latvijas sabiedrībai nepieciešamais risinājums netiks panākts, mēs apvienosim līdzīgi domājošos politiķus uz Eiropas Parlamenta platformas;

2."Stabilitātei!", aizsargājot Latvijas intereses, iniciēs dienas kārtībā jautājumu par iziešanu no Eiropas "Nord Pool Group" biržas, tādējādi būtiski samazinot cenu elektrībai Latvijā un atgriežot valsts tautai piederošu resursu. Mūsu neatkarība ir izdzīvošanas un taisnīguma jautājums!

Gāzes pieejamība Latvijas iedzīvotajiem:

Analoģiski kā elektrības iegāde, tā arī gāzes iegāde un tālākā pārdošana tiešā veidā ietekmē pakalpojumu, produktu cenas un komunālo pakalpojumu izmaksas katrā Latvijas mājsaimniecībā. Alternatīvu un jaunu piegādātāju meklējumi ir noveduši situāciju Latvijā līdz kritiskai. Pārtikas cenas veikalos aug straujāk, nekā to varēja iedomāties, valsts iedzīvotāji ekonomē uz siltuma un karstā ūdens. Latvijā ir pilsētas, kur pašvaldība, vairāku apdzīvotu namu iedzīvotājiem, bija spiesta atslēgt karsto ūdeni, šādi ekonomējot un glābjoties no bankrota. Nepieciešams atteikties no pašnāvnieciskās politikas un nekavējoties pārtraukt gāzes iegādi caur starpniekiem par mākslīgi sadārdzinātām cenām. Tikai ārējās politikas pārskatīšana Latvijas iedzīvotāju labā spēs veicināt Eiropas Savienības atjaunošanu un Latvijas iedzīvotāju labklājību.

Eiropas Centrālā banka/Mūsu aizņēmumi:

Hipotekāro kredītu procentu likmju pieaugumi 2023. gadā pierādīja, cik lielā mērā esam atkarīgi no Eiropas struktūrām un cik veiksmīgi esošie Latvijas pārstāvji Briselē nemaz necenšas aizstāvēt Latvijas iedzīvotāju intereses šajā nozīmīgajā jautājumā. Procentu likmju pieaugums, atsevišķajos gadījumos pat trīsreiz, nav nedz pamatots, nedz adekvāts esošajā valsts situācijā un Eiropas Savienībā kopumā. Skaidrojums par nepieciešamajām darbībām, lai pasargātu Eiropas ekonomiku, neiztur nekāda veida kritiku. Attaisnojums tam - vēlme gūt peļņu, par ko liecina banku palielinātie ienākumi, kuri mērāmi vairāku simtu miljonos un tas ir tikai Latvijas Republikā. Pietiek! Vajag apvienot līdzīgi domājošas valstis, atjaunot Latvijas ekonomisku neatkarību un spēju pašiem noteikt suverēnu jautājumu gaitu un attīstību.

Sankcijas:

Vairāk nekā desmit uz sankcijām vērstie un pieņemtie lēmumi par Krievijas ierobežošanu un ekonomisku vajāšanu nav devuši vēlamo rezultātu. Noteiktie mērķi nav sasniegti - Krievija turpina savu attīstību, atklātā veidā veiksmīgi darbojas starptautiskajos tirgos un Eiropas tirgos ar starpnieku palīdzību. Vairāku Eiropas valstu pārstāvji nemaz neslēpj, ka viņi turpina valstij izdevīgu sadarbību konkrētajās nozarēs. Gala rezultātā ir nodarīti būtiski zaudējumi, izslēdzot sevi no lētas enerģijas tirgiem bez starpniekiem, kā arī akūti nepieciešamā eksporta tirgus ierobežošana Latvijai. Valsts kļuva arī par zaudētāju tūrisma nozarē, kas bija viens no lielākajiem ienākuma avotiem valstī. Atbilstoši Latvijas iekšējām interesēm veicināt diplomātiskas sarunas un atjaunot Latvijai izdevīgus sadarbības jautājumus, tanī skaita lētu energoresursu iegādi bez starpniekiem, Latvijai ir jāiemācās izmantot savu ģeogrāfisko stāvokli, un, pat grūtākajos brīžos, rūpēties par savu ekonomiku un savas valsts iedzīvotājiem. Mūsu suverēnu interešu upurēšanu starptautiski neviens neatcerēsies un pateicīgs nebūs. Ir jādomā un jārīkojās savas valsts iedzīvotāju labā un to labklājības līmeņa uzlabošanai.

Starptautiskie konflikti, karš:

Savu redzējumu varam droši citēt ar vienas no ievērojamākās personas Latvijas vēsturē (Kārļa Ulmaņa) teikto: "Mēs gribam, lai labklājība būtu mums apkārt pie visiem un būtu atrodamā katrā mūsu zemes stūrītī, katrā mūsu iedzīvotāju mājā un mājvieta".

 

Deputātu kandidātu saraksts:

Nr. p. k.

Vārds

Uzvārds

1

Ņikita Piņins

2

Andrejs Kozlovs

3

Pāvels Kuzmins

4

Jekaterina Drelinga

5

Artis Salinieks

6

Jeļena Aferonoka

7

Vjačeslavs Ciganovs

8

Daiga Kameņeva

9

Naomi Farbere

10

Dmitrijs Čulkovs

11

Santa Škarste

 

Ziņas par deputātu kandidātiem:

Nr.
p. k.

Vārds

Uzvārds

Dzimšanas datums

Dzimums

Pilsonība

Dzīvesvieta

Darbavieta, nodarbošanās

Izglītība

Iegūtais grāds, izglītības iestāde

Tautība

Ģimenes stāvoklis

Latviešu valodas prasme

Citu ES oficiālo valodu prasme

Sadarbojies*

1

Ņikita Piņins 31.08.1995. vīrietis Latvijas Jelgava Nexpay UAB, produkta vādītajs;

"BALSS!", valdes loceklis;

Politiskā partija "Stabilitātei!", biedrs.

augstākā Sociālo zinātņu bakalaura grāds tiesībās un biznesā (LL.B.) ar atzinību, Rīgas Juridiskā Augstskola, 2017. krievs / krieviete nav norādīts nav norādīts nav norādīts

2

Andrejs Kozlovs 27.08.1992. vīrietis Latvijas Rīga Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mediaservice", Press.lv attīstības direktors. vidējā Vispārējā vidējā izglītība, Rīgas 34. vidusskola, 2011. nav norādīts nav norādīts nav norādīts nav norādīts

3

Pāvels Kuzmins 24.04.1989. vīrietis Latvijas Rīga Accenture Latvijas filiāle, vecākais finanšu eksperts;

Latvijas Republikas Saeima, deputāta palīgs;

Dzīvokļu īpašnieku biedrība "Čaka 82/84", valdes loceklis;

"BALSS!", valdes loceklis;

Politiskā partija "Stabilitātei!", biedrs.

augstākā Maģistra grāds starptautiskās vadības jomā ar atzinību, Ekonomikas universitāte Bratislavā, 2013;

Sociālo zinātņu bakalaura grāds vadības zinātnē, Transporta un Sakaru Institūts, 2011.

nav norādīts nav norādīts nav norādīts nav norādīts

4

Jekaterina Drelinga 15.03.1997. sieviete Latvijas Daugavpils Latvijas Republikas Saeima, 14. Saeimas deputāte;

Saimnieciskās darbības veicējs, valodas kursu vadītāja;

Politiskā partija "Stabilitātei!", biedrs.

augstākā Profesionālais bakalaura grāds izglītībā, kvalifikācija "Pirmsskolas un pamatizglītības (1.-3.kl.) skolotāja", Daugavpils Universitāte, 2023;

Humanitāro zinātņu bakalaura grāds angļu filoloģijā, Daugavpils Universitāte, 2019.

nav norādīts nav norādīts nav norādīts nav norādīts

5

Artis Salinieks 14.01.1989. vīrietis Latvijas Rēzekne Saimnieciskās darbības veicējs, datu apstrāde, uzturēšana un ar to saistītās darbības. augstākā Profesionālais maģistra grāds vides aizsardzībā, kvalifikācija "Vides inženieris", Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2018;

Profesionālais bakalaura grāds vides aizsardzībā, kvalifikācija "Vides inženieris", Rēzeknes Augstskola, 2012.

latvietis / latviete nav norādīts nav norādīts nav norādīts

6

Jeļena Aferonoka 21.11.1986. sieviete Latvijas Daugavpils Uzņēmēju klubs "ANCHOR", priekšsēdētēja;

Biedrība "Latgales Enduro", valdes locekle.

augstākā Profesionālais bakalaura grāds ekonomikā, kvalifikācija "Ārējo sakaru struktūrvienības vadītajs", Latvijas Universitāte, 2010. nav norādīts nav norādīts nav norādīts nav norādīts

7

Vjačeslavs Ciganovs 24.03.1960. vīrietis Latvijas Liepāja Pensionārs;

Politiskā partija "Stabilitātei!", biedrs.

augstākā Ekonomikas zinātņu maģistra grāds, Rīgas Aviācijas Universitāte, 1998;

Mašīnbūves rūpniecības, ekonomikas un organizācijas specialitāte, kvalifikācija "Inženieris-ekonomists", Rīgas Politehniskais institūts, 1988.

krievs / krieviete nav norādīts nav norādīts nav norādīts

8

Daiga Kameņeva 14.03.1986. sieviete Latvijas Rīga Latvijas Republikas Saeima, konsultante;

Politiskā partija "Stabilitātei!", biedrs.

augstākā Profesionālais bakalaura grāds iestāžu darba organizācijā un vadībā, kvalifikācija "Personāla vadītāja", Rīgas Tehniskā universitāte, 2015. latvietis / latviete nav norādīts nav norādīts nav norādīts

9

Naomi Farbere 01.04.1995. sieviete Latvijas Rīga "PROJECTON SOLUTIONS LIMITED" Latvijas filiāle, Infrastruktūru attīstības vadītāja;

Latvijas Republikas Saeima, deputāta palīdze;

"BALSS!", valdes loceklis;

Politiskā partija "Stabilitātei!", biedrs.

augstākā Sociālo zinātņu bakalaura grāds starptautiskajā ekonomikā, Latvijas Universitāte, 2019 nav norādīts nav norādīts nav norādīts nav norādīts

10

Dmitrijs Čulkovs 11.12.1983. vīrietis Latvijas Rīga SIA "LAPA Ltd" (sadarbības līgums, starpnieks), jūrnieks, vecākais kapteiņa palīgs. vidējā Profesionālās pilnveides izglītības programma, 30P 525 06 Kuģu vadītāju vadības līmeņa programma (ar grozījumiem), Latvijas Jūras akadēmija, 2013;

Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diploms, kuģu vadītāja kvalifikācija, Latvijas Jūras akadēmija, 2006.

nav norādīts nav norādīts nav norādīts nav norādīts

11

Santa Škarste 07.05.1998. sieviete Latvijas Rīga Latvijas Republikas Saeima, deputāta palīdze;

Politiskā partija "Stabilitātei!", biroja vadītāja, biedrs.

augstākā Profesionālais maģistra grāds finansēs, kvalifikācija "Finanšu analītiķis", Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2023;

Sociālo zinātņu bakalaura grāds ekonomikā, Latvijas Universitāte, 2020.

latvietis / latviete nav norādīts nav norādīts nav norādīts

* Kandidāts ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs.

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!