• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī;
  • plānošanas dokumentus, kā arī informatīvos ziņojumus par politikas plānošanas dokumentu īstenošanu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2024. gada 23. aprīļa noteikumi Nr. 247 "Grozījumi Ministru kabineta 2010. gada 7. septembra noteikumos Nr. 827 "Noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veicēju reģistrāciju un ziņojumiem par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām un iedzīvotāju ienākuma nodokli"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 25.04.2024., Nr. 81 https://www.vestnesis.lv/op/2024/81.4

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr. 249

Grozījumi Ministru kabineta 2013. gada 3. septembra noteikumos Nr. 761 "Noteikumi par civilstāvokļa aktu reģistriem"

Vēl šajā numurā

25.04.2024., Nr. 81

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 247

Pieņemts: 23.04.2024.

OP numurs: 2024/81.4

2024/81.4
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 11 Pēdējās nedēļas laikā 34 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr. 247

Rīgā 2024. gada 23. aprīlī (prot. Nr. 17 13. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2010. gada 7. septembra noteikumos Nr. 827 "Noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veicēju reģistrāciju un ziņojumiem par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām un iedzīvotāju ienākuma nodokli"

Izdoti saskaņā ar likuma
"Par valsts sociālo apdrošināšanu"
13. panta pirmo, otro, 2.1, ceturto, piekto
un sesto daļu, 20. panta astoto daļu,
20.1 panta trešo un ceturto daļu,
20.2 panta piekto daļu
un 23. panta pirmo, 1.2 un otro daļu,
likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli"
38. panta otro daļu,
Jaunuzņēmumu darbības atbalsta likuma
6. panta devīto daļu
un Covid-19 infekcijas izplatības
seku pārvarēšanas likuma
8.2 panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2010. gada 7. septembra noteikumos Nr. 827 "Noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veicēju reģistrāciju un ziņojumiem par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām un iedzīvotāju ienākuma nodokli" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 145. nr.; 2011, 52., 157., 205. nr.; 2012, 48., 161. nr.; 2013, 37., 224. nr.; 2014, 6., 72., 190. nr.; 2015, 61. nr.; 2016, 67., 220. nr.; 2017, 26., 52., 254. nr.; 2020, 119. nr.; 2021, 248. nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 8.1. apakšpunktu šādā redakcijā:

"8.1. par personām, kuras uzsāk darbu, – ne vēlāk kā vienu stundu, bet ne ātrāk kā mēnesi, pirms persona uzsāk darbu;".

2. Izteikt 8.2. apakšpunktu šādā redakcijā:

"8.2. par darba ņēmējiem, kuri ir mainījuši vai zaudējuši likumā "Par valsts sociālo apdrošināšanu" un Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā noteikto darba ņēmēja statusu, tai skaitā par darba ņēmējiem, kuriem ir piešķirts vai beidzies bērna kopšanas atvaļinājums, atvaļinājums bērna tēvam sakarā ar bērna piedzimšanu, atvaļinājums sakarā ar ārpusģimenes aprūpē esoša bērna vecumā līdz trim gadiem adopciju vai atvaļinājums bez darba algas saglabāšanas (tai skaitā atvaļinājums bez darba algas saglabāšanas, kas piešķirts darbiniekam, kura aprūpē un uzraudzībā pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā ar bāriņtiesas lēmumu nodots aprūpējamais bērns), par darbiniekiem, kuri atrodas dīkstāvē, kas radusies darbinieka vainas dēļ, vai darba ņēmējiem, kuri ir atstādināti no darba bez darba algas saglabāšanas, – ne vēlāk kā trīs darbdienas, bet ne ātrāk kā mēnesi pirms statusa maiņas vai zaudēšanas."

3. Izteikt 8.7 punktu šādā redakcijā:

"8.7 Ja darba devējs ir likvidēts un Valsts ieņēmumu dienestā nav iesniedzis ziņas par darba ņēmēja statusa zaudēšanu vai Valsts ieņēmumu dienests ir pieņēmis lēmumu par kapitālsabiedrības saimnieciskās darbības izbeigšanu un tas ir stājies spēkā, Valsts ieņēmumu dienests reģistrē personai (darba ņēmējam) darba ņēmēja statusa zaudēšanu (ziņu kods – 29) ar datumu, kad darba devējs ir likvidēts vai ir stājies spēkā Valsts ieņēmumu dienesta lēmums par kapitālsabiedrības saimnieciskās darbības izbeigšanu. Valsts ieņēmumu dienests, pamatojoties uz Fizisko personu reģistrā iekļautajām ziņām par personas miršanu, reģistrē darba ņēmēja statusa zaudēšanu (ziņu kods – 29) ar darba ņēmēja miršanas datumu."

4. Izteikt 10. punktu šādā redakcijā:

"10. Ja darba ņēmējam nav Fizisko personu reģistra piešķirtā personas koda, darba devējs, iesniedzot Valsts ieņēmumu dienestā ziņas par darba ņēmēju, norāda tā dzimšanas datus (datums, mēnesis, gads). Valsts ieņēmumu dienests šādam darba ņēmējam piešķir unikālu reģistrācijas numuru, kuru paziņo darba devējam turpmākajai izmantošanai normatīvajos aktos noteiktās informācijas iesniegšanai par attiecīgo darba ņēmēju."

5. Izteikt 25.6. apakšpunktu šādā redakcijā:

"25.6. par darba ņēmējiem, kuri tiek nodarbināti brīvības atņemšanas soda izciešanas laikā vai kuri tiek nodarbināti, atrodoties izmeklēšanas cietumā, un ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai, invaliditātes apdrošināšanai un apdrošināšanai pret bezdarbu;".

6. Izteikt 25.7. apakšpunktu šādā redakcijā:

"25.7. par darba ņēmējiem, kuri tiek nodarbināti brīvības atņemšanas soda izciešanas laikā vai kuri tiek nodarbināti, atrodoties izmeklēšanas cietumā, un ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai (darba ņēmēji, kuri sasnieguši vecumu, kas dod tiesības saņemt valsts vecuma pensiju, vai kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija (tai skaitā priekšlaicīgi), un darba ņēmēji, kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija ar atvieglotiem noteikumiem);".

7. Izteikt 30.2. apakšpunktu šādā redakcijā:

"30.2. darba devējs (maksātnespējas procesa administrators) – ja saskaņā ar tiesas spriedumu, tiesas lēmumu par izlīguma apstiprināšanu vai attiecīgās valsts pārvaldes iestādes pieņemtu pārvaldes lēmumu personai ir izmaksāta atlīdzība par darba piespiedu kavējumu vai izmaksāti laikus neizmaksātie darba ienākumi. Ienākumus un obligātās iemaksas precizē, iesniedzot ziņas par darba ņēmējiem un darba devēja ziņojumus par tiem pārskata mēnešiem, par kuriem veiktas vai bija jāveic obligātās iemaksas. Aizpilda 3. pielikuma 1., 2., 3., 4., 5. un 10. aili;".

8. Izteikt 30.7. apakšpunktu šādā redakcijā:

"30.7. darba devējs – novēršot Valsts ieņēmumu dienesta paziņojumā par nodokļu kontroles uzsākšanu norādītās neatbilstības paziņojumā norādītajā termiņā vai saņemot Valsts ieņēmumu dienesta paziņojumu par nodokļu revīzijas (audita) veikšanu."

9. Izteikt 32. punktu šādā redakcijā:

"32. Uzņēmējdarbības riska valsts nodevu darba devēja ziņojumā norāda darba devēji, kuriem saskaņā ar Maksātnespējas likumu var pasludināt juridiskās un fiziskās personas maksātnespējas procesu vai saskaņā ar Kredītiestāžu likumu var pasludināt kredītiestādes maksātnespēju, ja darba devējs ir kredītiestāde, par darbiniekiem, ar kuriem attiecīgajiem darba devējiem saskaņā ar Darba likumu ir nodibinātas darba tiesiskās attiecības."

10. Izteikt 1. pielikumu jaunā redakcijā (1. pielikums).

11. Izteikt 3. pielikumu jaunā redakcijā (2. pielikums).

Ministru prezidente E. Siliņa

Labklājības ministrs U. Augulis

 

1. pielikums
Ministru kabineta
2024. gada 23. aprīļa
noteikumiem Nr. 247

"1. pielikums
Ministru kabineta
2010. gada 7. septembra
noteikumiem Nr. 827

Ziņas par darba ņēmējiem

Nodokļu maksātāja kods

(darba devēja, mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja nosaukums vai vārds un uzvārds)


Nr.
p. k.

Personas kods (ja nav personas koda, reģistrācijas numurs un personas dzimšanas dati)

Vārds, uzvārds

Datums, mēnesis, gads (dd.mm.gggg.)

Ziņu kods

Valsts kods1

Profesijas (aroda, amata, specialitātes) kods atbilstoši Profesiju klasifikatoram

1

2

3

4

5

6

7

             

Ziņu kods un tā atšifrējums

Nr.
p. k.

Ziņu kods

Atšifrējums

1.

11

Darba ņēmēja statusa iegūšana

2.

14

Darba ņēmēja statusa iegūšana, ja persona tiek nodarbināta brīvības atņemšanas soda izciešanas laikā vai tiek nodarbināta, atrodoties izmeklēšanas cietumā

3.

21

Darba ņēmēja statusa zaudēšana, pamatojoties uz darba ņēmēja uzteikumu

4.

22

Darba ņēmēja statusa zaudēšana sakarā ar darba ņēmēja pārkāpumu atbilstoši normatīvajiem aktiem, kuros noteikta personu atbrīvošana no darba

5.

23

Darba ņēmēja statusa zaudēšana sakarā ar darba devēja vai mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja likvidāciju

6.

24

Darba ņēmēja statusa zaudēšana sakarā ar nespēju veikt nolīgto darbu veselības stāvokļa dēļ

7.

25

Darba ņēmēja statusa zaudēšana citos gadījumos

8.

40

Datums, ar kuru darba ņēmējam ir piešķirts bērna kopšanas atvaļinājums, atvaļinājums bez darba algas saglabāšanas, kas piešķirts darbiniekam, kura aprūpē un uzraudzībā pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā ar bāriņtiesas lēmumu nodots aprūpējamais bērns

9.

41

Datums, kurā darba ņēmējs ir sācis darbu pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, pēc atvaļinājuma bez darba algas saglabāšanas, kas piešķirts darbiniekam, kura aprūpē un uzraudzībā pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā ar bāriņtiesas lēmumu nodots aprūpējamais bērns

10.

50

Datums, ar kuru darba ņēmējam ir piešķirts atvaļinājums bez darba algas saglabāšanas

11.

51

Datums, kurā darba ņēmējs ir sācis darbu pēc atvaļinājuma bez darba algas saglabāšanas

12.

61

Darba ņēmēja statusa iegūšana, ja persona tiek nodarbināta sezonas rakstura darbos

13.

71

Tāda darba ņēmēja statusa iegūšana, kurš uzsāk darbu ārvalstīs

14.

72

Tāda darba ņēmēja statusa iegūšana, kurš izbeidz darbu ārvalstīs

15.

81

Fiziska persona, ar kuru ir noslēgts uzņēmuma līgums

16.

82

Fiziska persona, ar kuru ir izbeigts uzņēmuma līgums

17.

29

Darba ņēmēja statusa zaudēšana, pamatojoties uz darba ņēmēja iesniegumu Valsts ieņēmumu dienestam vai sakarā ar darba devēja likvidāciju, ja Valsts ieņēmumu dienestā nav iesniegtas ziņas par darba ņēmēja statusa zaudēšanu, vai Valsts ieņēmumu dienesta pieņemto lēmumu par kapitālsabiedrības saimnieciskās darbības izbeigšanu, vai Valsts ieņēmumu dienestā saņemto ziņu par personas nāvi

18.

PM

Darba ņēmēja profesijas (aroda, amata, specialitātes) maiņa

19.

91

Datums, ar kuru darba ņēmējam ir piešķirts atvaļinājums sakarā ar bērna piedzimšanu vai atvaļinājums sakarā ar ārpusģimenes aprūpē esoša bērna vecumā līdz 18 gadiem adopciju

20.

92

Datums, ar kuru darba ņēmējs ir sācis darbu pēc atvaļinājuma sakarā ar bērna piedzimšanu vai pēc atvaļinājuma sakarā ar ārpusģimenes aprūpē esoša bērna vecumā līdz 18 gadiem adopciju

21.

26

Darba ņēmēja statusa zaudēšana, ja persona nav uzsākusi darbu

22.

53

Datums, ar kuru darba ņēmējs atrodas dīkstāvē, kas radusies darbinieka vainas dēļ, vai darba ņēmējs ir atstādināts no darba bez darba algas saglabāšanas

23.

54

Datums, kurā darba ņēmējs ir sācis darbu pēc dīkstāves, kas radusies darbinieka vainas dēļ, vai darba ņēmējs ir sācis darbu pēc atstādināšanas no darba bez darba algas saglabāšanas

24.

55

Darba ņēmējs, kurš sācis sociālo pakalpojumu sniegšanu un kura darba devējs, tā struktūrvienība vai filiāle ir Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā reģistrēta institūcija

25.

56

Darba ņēmējs, kurš vairs nesniedz sociālos pakalpojumus un kura darba devējs, tā struktūrvienība vai filiāle ir Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā reģistrēta institūcija

Amats  

Vārds, uzvārds  

Paraksts2    

Datums2    

Tālruņa numurs    

Piezīmes.

1. 1 Aizpilda tikai darba devējs – Latvijas rezidents – par personām, kas uzsāk vai beidz algoto darbu ārvalstīs atbilstoši šo noteikumu 8.2 punktam.

2. 2 Dokumenta rekvizītus "Paraksts" un "Datums" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

3. Pielikumā nenorāda ziņas par darba ņēmējiem, kuriem ir piešķirts vai beidzies grūtniecības un dzemdību atvaļinājums, atvaļinājums bērna tēvam vai adoptētājam, vai citai personai, kura faktiski kopj bērnu.

4. Iesniedzot ziņas par darba ņēmējiem, kuri nav sasnieguši 15 gadu vecumu, piemēro to darba ņēmēju statusu, kuri ir apdrošināmi atbilstoši visiem valsts sociālās apdrošināšanas veidiem."

 

2. pielikums
Ministru kabineta
2024. gada 23. aprīļa
noteikumiem Nr. 247

"3. pielikums
Ministru kabineta
2010. gada 7. septembra
noteikumiem Nr. 827

Nodokļu maksātāja kods

(darba devēja nosaukums vai vārds un uzvārds)

Darba devēja ziņojums

darba ņēmēji, kuri ir apdrošināmi atbilstoši visiem valsts sociālās apdrošināšanas veidiem

darba ņēmēji, kuri ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai, invaliditātes apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai, vecāku apdrošināšanai un sociālajai apdrošināšanai pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām (darba ņēmēji, kuriem ir piešķirta izdienas pensija vai kuri ir personas ar invaliditāti – valsts speciālās pensijas saņēmējas)

darba ņēmēji, kuri ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai, vecāku apdrošināšanai un sociālajai apdrošināšanai pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām (darba ņēmēji, kuri ir sasnieguši vecumu, kas dod tiesības saņemt valsts vecuma pensiju, vai kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija (tai skaitā priekšlaicīgi), un darba ņēmēji, kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija ar atvieglotiem noteikumiem)

darba ņēmēji, kuri saskaņā ar tiesas spriedumu vai attiecīgās valsts pārvaldes iestādes pieņemtu pārvaldes lēmumu atjaunoti darbā un kuriem izmaksāta atlīdzība par darba piespiedu kavējumu vai kuriem saskaņā ar tiesas spriedumu vai attiecīgās valsts pārvaldes iestādes pieņemtu pārvaldes lēmumu izmaksāti laikus neizmaksātie darba ienākumi

personas, kuras nav obligāti sociāli apdrošināmas

darba ņēmēji, kuri tiek nodarbināti brīvības atņemšanas soda izciešanas laikā vai tiek nodarbināti, atrodoties izmeklēšanas cietumā, un ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai, invaliditātes apdrošināšanai un apdrošināšanai pret bezdarbu

darba ņēmēji, kuri tiek nodarbināti brīvības atņemšanas soda izciešanas laikā vai tiek nodarbināti, atrodoties izmeklēšanas cietumā, un ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai (darba ņēmēji, kuri sasnieguši vecumu, kas dod tiesības saņemt valsts vecuma pensiju, vai kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija (tai skaitā priekšlaicīgi), un darba ņēmēji, kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija ar atvieglotiem noteikumiem)

darba ņēmēji, kuru darba ienākumu aprēķināšanā un izmaksāšanā Valsts darba inspekcija pārbaudē konstatējusi pārkāpumus

darba ņēmēji, kuru darba ienākumus precizē maksātnespējas procesa administrators

darba ņēmēji, ar kuriem ir izbeigtas darba attiecības un kuriem sākotnēji tika piešķirtas akciju pirkuma tiesības

darba ņēmēji – kapitālsabiedrības valdes locekļi, kuri atbilst likuma "Par valsts sociālo apdrošināšanu" 1. panta 2. punkta "m" apakšpunktā minētajiem nosacījumiem un ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai un invaliditātes apdrošināšanai

darba ņēmēji – kapitālsabiedrības valdes locekļi, kuri atbilst likuma "Par valsts sociālo apdrošināšanu" 1. panta 2. punkta "m" apakšpunktā minētajiem nosacījumiem un ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai (darba ņēmēji, kuri sasnieguši vecumu, kas dod tiesības saņemt valsts vecuma pensiju, vai kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija (tai skaitā priekšlaicīgi), un darba ņēmēji, kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija ar atvieglotiem noteikumiem))

jaunuzņēmuma darba ņēmēji, par kuriem tiek veikts fiksētais maksājums un iemaksas valsts pensiju apdrošināšanai un kuri ir pakļauti visiem valsts sociālās apdrošināšanas veidiem

jaunuzņēmuma darba ņēmēji, par kuriem tiek veikts fiksētais maksājums un iemaksas valsts pensiju apdrošināšanai un kuri ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai, invaliditātes apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai, vecāku apdrošināšanai un sociālajai apdrošināšanai pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām (darba ņēmēji, kuriem ir piešķirta izdienas pensija vai kuri ir personas ar invaliditāti – valsts speciālās pensijas saņēmējas)

jaunuzņēmuma darba ņēmēji, par kuriem tiek veikts fiksētais maksājums un iemaksas valsts pensiju apdrošināšanai un kuri ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai, vecāku apdrošināšanai un sociālajai apdrošināšanai pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām (darba ņēmēji, kuri ir sasnieguši vecumu, kas dod tiesības saņemt valsts vecuma pensiju, vai kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija (tai skaitā priekšlaicīgi) un darba ņēmēji, kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija ar atvieglotiem noteikumiem))

jaunuzņēmuma darba ņēmēji, par kuriem tiek veikts fiksētais maksājums un iemaksas privātajā brīvprātīgajā pensiju shēmā un kuri ir pakļauti visiem valsts sociālās apdrošināšanas veidiem

jaunuzņēmuma darba ņēmēji, par kuriem tiek veikts fiksētais maksājums un iemaksas privātajā brīvprātīgajā pensiju shēmā un kuri ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai, invaliditātes apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai, vecāku apdrošināšanai un sociālajai apdrošināšanai pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām (darba ņēmēji, kuriem ir piešķirta izdienas pensija vai kuri ir personas ar invaliditāti – valsts speciālās pensijas saņēmējas)

jaunuzņēmuma darba ņēmēji, par kuriem tiek veikts fiksētais maksājums un iemaksas privātajā brīvprātīgajā pensiju shēmā un kuri ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai, vecāku apdrošināšanai un sociālajai apdrošināšanai pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām (darba ņēmēji, kuri ir sasnieguši vecumu, kas dod tiesības saņemt valsts vecuma pensiju, vai kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija (tai skaitā priekšlaicīgi), un darba ņēmēji, kuriem ir piešķirta valsts vecuma pensija ar atvieglotiem noteikumiem))

profesionāls sportists

persona, par kuru veic obligātās iemaksas saskaņā ar Valsts pārvaldes iestāžu nodarīto zaudējumu atlīdzināšanas likumu vai Kriminālprocesā un administratīvo pārkāpumu lietvedībā nodarītā kaitējuma atlīdzināšanas likumu

Nr.
p. k.

Personas kods vai reģis-
trācijas numurs

Vārds, uzvārds

Darba ienākumi (euro)

Aprē-
ķinātās valsts sociālās apdroši-
nāšanas obligātās iemaksas (euro)

Precizētie darba ienākumi (palieli-
nājums (+) vai samazi-
nājums (−)) (euro)

Precizētās aprēķinātās valsts sociālās apdroši-
nāšanas obligātās iemaksas (palieli-
nājums (+) vai samazi-
nājums (−)) (euro)

Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (euro)

Uzņēmēj-
darbības riska valsts nodeva (euro)

Obligāto iemaksu veikšanas datums1

Nostrādāto stundu skaits mēnesī

Iemaksas pensiju apdroši-
nāšanai 10 % (euro)

Aprēķi-
nātais solida-
ritātes nodoklis (euro)

Precizētās iemaksas pensiju apdroši-
nāšanai 10 % (palieli-
nājums (+) vai samazi-
nājums (−)) (euro)

Precizētais aprēķi-
nātais solida-
ritātes nodoklis (palieli-
nājums (+) vai samazi-
nājums (−)) (euro)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

                             
                             

Kopā

           

X

X

       

Amats    

Vārds, uzvārds    

Paraksts*    

Datums*    

Tālruņa numurs    

Piezīmes.

1. Ja jāveic uzņēmējdarbības riska valsts nodevas vai mēnesī nostrādāto stundu skaita precizējumi par iepriekšējiem pārskata periodiem, darba devējs iesniedz precizētos darba devēja ziņojumus par to pārskata mēnesi, kurā radās kļūda.

2. 1 Saskaņā ar Ministru kabineta 2010. gada 7. septembra noteikumu Nr. 827 "Noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veicēju reģistrāciju un ziņojumiem par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām un iedzīvotāju ienākuma nodokli" 29.3. apakšpunktu.

3. * Dokumenta rekvizītus "Paraksts" un "Datums" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

4. Tabulas 12., 13., 14. un 15. aili aizpilda tikai jaunuzņēmumi par darbiniekiem, par kuriem tiek veikts fiksētais maksājums."

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!