• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu
Tiesa sagatavo un publicē paziņojumu ar aicinājumu ierasties tiesā procesa dalībnieku, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma. Aicinājuma saturs ir atbilstošs tiesas pavēstes saturam. Tiesa var izskatīt lietu bez atbildētāja piedalīšanās, ja pagājis ne mazāk kā viens mēnesis no aicinājuma publikācijas dienas oficiālajā izdevumā. Ja lieta tiek izskatīta rakstveida procesā, savlaicīgi lietas dalībniekam, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma, paziņo datumu, kad lēmuma norakstu varēs saņemt tiesas kancelejā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2024/73.UT3): uzaicinājums uz tiesu. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 15.04.2024., Nr. 73 https://www.vestnesis.lv/op/2024/73.UT3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Uzaicinājumi uz tiesu

Rīgas pilsētas tiesas izskatīšanā atrodas civillieta Nr. C771668023 OU "AKTIVA FINANCE GROUP" vienkāršotās procedūras prasībā pret RALFU PUDĀNU par naudas piedziņu.
Paziņojam atbildētājam Ralfam Pudānam, dzim. 1962. gada...

Vēl šajā numurā

15.04.2024., Nr. 73

OP 2024/73.UT3
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu: Šajā laidienā 12 Pēdējās nedēļas laikā 34 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Uzaicinājums uz tiesu

Uzaicinājums uz tiesu

Zemgales rajona tiesa paziņo, ka 2024. gada 28. februārī Zemgales rajona tiesā ierosināta civillieta Nr. C73324624 prasītājas SIA "JK Namu pārvalde" prasībā vienkāršotajā procedūrā par naudas piedziņu pret atbildētāju ZINTI BERĢI, dzim. 1990. gada 11. septembrī.

Lietu izskatīs Zemgales rajona tiesas tiesnese M.Griķe. Atbildētājam ir tiesības pieteikt noraidījumu tiesnesei.

Civillieta tiks izskatīta rakstveida procesā un saīsināts spriedums būs pieejams tiešsaistes sistēmā 2024. gada 13. jūnijā pēc plkst. 15.00. Datums, kad saīsinātais spriedums ir pieejams tiešsaistes sistēmā, uzskatāms par sprieduma sastādīšanas datumu.

Tiesa vienkāršotās procedūras lietā sastāda spriedumu atbilstoši šā likuma 193. pantā noteiktajam sprieduma saturam, ja puse tai rakstiski iesniedz sprieduma sastādīšanas lūgumu. Lūgumu iesniedz tiesai 10 dienu laikā no saīsinātā sprieduma sastādīšanas dienas, un uz šo termiņu neattiecas šā likuma 48.panta ceturtās daļas otrajā teikumā noteiktais. Spriedumu sastāda 20 dienu laikā pēc sprieduma sastādīšanas lūguma iesniegšanas termiņa beigām. Datums, kad spriedums ir pieejams tiešsaistes sistēmā, uzskatāms par sprieduma sastādīšanas datumu. Lūgums par sprieduma sastādīšanu iesniedzams, izmantojot portālu www.elieta.lv, personīgi vai nosūtāms pa pastu Zemgales rajona tiesai (Jelgavā), Dambja iela 12, Jelgava, LV-3001. Ar drošu elektronisko parakstu parakstīts lūgums par sprieduma sastādīšanu nosūtāms uz e-pasta adresi zemgale@tiesas.lv. Nosūtot dokumentus, lūdzu atsaukties uz civillietas numuru.

Tiesa nosūta pusei saīsināto spriedumu vai atbilstoši šā likuma 193. pantā noteiktajam sprieduma saturam sastādīto spriedumu tikai pēc puses rakstveida lūguma.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!