• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Promocijas darbi
Augstskolas promocijas padome vismaz divas nedēļas pirms promocijas darba aizstāvēšanas zinātniskā grāda iegūšanai izziņo par to šajā sadaļā, norādot promocijas darba nosaukumu (tēmu), autoru, recenzentus un iespējas iepazīties ar zinātnisko darbu. Ja ir iesniegts promocijas darba atsaukums, vienas nedēļas laikā pēc atsaukuma saņemšanas to paziņo ar publikāciju.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2024/73.PM3): promocijas darbi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 15.04.2024., Nr. 73 https://www.vestnesis.lv/op/2024/73.PM3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Promocijas darbi

2024. gada 20. jūnijā plkst. 11.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes "P-05" atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1...

Vēl šajā numurā

15.04.2024., Nr. 73

OP 2024/73.PM3
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Paziņojums par promocijas darba aizstāvēšanu

2024. gada 20. jūnijā plkst. 10.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes "P-05" atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 306. auditorijā, ROBERTS LAZDIŅŠ aizstāvēs promocijas darbu par tēmu "Aktīvā lietotāja un galalietotāja energokopienas plānošanas rīka un metodoloģijas izstrāde" zinātnes doktora grāda (Ph.D.) iegūšanai.

Recenzenti:

- Dr. sc. ing. Romāns Petričenko, Rīgas Tehniskā universitāte;

- Dr. sc. ing. Irina Oļeiņikova, Norvēģijas Zinātņu un tehnoloģiju universitāte, Norvēģija;

- Dr. sc. ing. Saulius Gudžius, Kauņas Tehnoloģiskā universitāte, Lietuva.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties Latvijas Nacionālajā Digitālajā bibliotēkā, RTU tīmekļvietnē https://ortus.rtu.lv, RTU e-grāmatu platformā https://ebooks.rtu.lv/, kā arī RTU tīmekļvietnē www.rtu.lv (Doktorantiem → Promocija → Promocijas darbi).

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!