• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu
Tiesa sagatavo un publicē paziņojumu ar aicinājumu ierasties tiesā procesa dalībnieku, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma. Aicinājuma saturs ir atbilstošs tiesas pavēstes saturam. Tiesa var izskatīt lietu bez atbildētāja piedalīšanās, ja pagājis ne mazāk kā viens mēnesis no aicinājuma publikācijas dienas oficiālajā izdevumā. Ja lieta tiek izskatīta rakstveida procesā, savlaicīgi lietas dalībniekam, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma, paziņo datumu, kad lēmuma norakstu varēs saņemt tiesas kancelejā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2024/41.UT7): uzaicinājums uz tiesu. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 27.02.2024., Nr. 41 https://www.vestnesis.lv/op/2024/41.UT7

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Uzaicinājumi uz tiesu

Rīgas pilsētas tiesa aicina LILIIU VINOKUROVU (LILIIA VYNOKUROVA), kuras pēdējā zināmā dzīvesvietas adrese ir Aleksandra Čaka iela 115-72, Rīga, LV-1011, ierasties uz slēgtu tiesas sēdi 2024. gada 12. septembrī plkst. 11.00 Rīgas pilsētas...

Vēl šajā numurā

27.02.2024., Nr. 41

OP 2024/41.UT7
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu: Šajā laidienā 9 Pēdējās nedēļas laikā 28 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Uzaicinājums uz tiesu

Uzaicinājums uz tiesu

Zemgales rajona tiesa paziņo, ka 2024. gada 11. janvārī Zemgales rajona tiesā, Dambja ielā 12, Jelgavā, ierosināta civillieta Nr. C73259024 prasītājas maksātnespējīgās akciju sabiedrības "PNB Banka" prasībā vienkāršotajā procedūrā par naudas piedziņu pret atbildētāju GEORGIJU MINESKURTI, dzim. 1978. gada 8. oktobrī. Civillieta tiks izskatīta rakstveida procesā un saīsināts spriedums būs pieejams tiešsaistes sistēmā 2024. gada 18. aprīlī pēc plkst. 15.00. Datums, kad saīsinātais spriedums ir pieejams tiešsaistes sistēmā, uzskatāms par sprieduma sastādīšanas datumu.

Tiesa vienkāršotās procedūras lietā sastāda spriedumu atbilstoši šā likuma 193. pantā noteiktajam sprieduma saturam, ja puse tai rakstiski iesniedz sprieduma sastādīšanas lūgumu. Lūgumu iesniedz tiesai 10 dienu laikā no saīsinātā sprieduma sastādīšanas dienas, un uz šo termiņu neattiecas šā likuma 48. panta ceturtās daļas otrajā teikumā noteiktais. Spriedumu sastāda 20 dienu laikā pēc sprieduma sastādīšanas lūguma iesniegšanas termiņa beigām. Datums, kad spriedums ir pieejams tiešsaistes sistēmā, uzskatāms par sprieduma sastādīšanas datumu. Lūgums par sprieduma sastādīšanu iesniedzams, izmantojot portālu www.elieta.lv, personīgi vai nosūtāms pa pastu Zemgales rajona tiesai (Jelgavā), Dambja ielā 12, Jelgavā, LV-3001. Ar drošu elektronisko parakstu parakstīts lūgums par sprieduma sastādīšanu nosūtāms uz e-pasta adresi zemgale@tiesas.lv. Nosūtot dokumentus, lūdzu atsaukties uz civillietas numuru.

Tiesa nosūta pusei saīsināto spriedumu vai atbilstoši šā likuma 193. pantā noteiktajam sprieduma saturam sastādīto spriedumu tikai pēc puses rakstveida lūguma.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!