• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu
Tiesa sagatavo un publicē paziņojumu ar aicinājumu ierasties tiesā procesa dalībnieku, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma. Aicinājuma saturs ir atbilstošs tiesas pavēstes saturam. Tiesa var izskatīt lietu bez atbildētāja piedalīšanās, ja pagājis ne mazāk kā viens mēnesis no aicinājuma publikācijas dienas oficiālajā izdevumā. Ja lieta tiek izskatīta rakstveida procesā, savlaicīgi lietas dalībniekam, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma, paziņo datumu, kad lēmuma norakstu varēs saņemt tiesas kancelejā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2024/39.UT1): uzaicinājums uz tiesu. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 23.02.2024., Nr. 39 https://www.vestnesis.lv/op/2024/39.UT1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Uzaicinājumi uz tiesu

Rīgas rajona tiesas izskatīšanā atrodas SIA "Creditreform Latvija" pieteikums par puses procesuālo tiesību pārņemšanu civillietā Nordea Bank AB Latvijas filiāles maza apmēra prasībā pret Innu Gercu par parāda piedziņu.
Paziņojam...

Vēl šajā numurā

23.02.2024., Nr. 39

OP 2024/39.UT1
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu: Šajā laidienā 11 Pēdējās nedēļas laikā 28 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Uzaicinājums uz tiesu

Uzaicinājums uz tiesu

Zemgales rajona tiesa paziņo, ka Zemgales rajona tiesas lietvedībā ierosināta vienkāršotās procedūras civillieta OU "PlusPlus Baltic" prasībā pret Eviju Butovu par naudas piedziņu, kas tiks izskatīta rakstveida procesā, ja puses nelūgs lietas iztiesāšanu tiesas sēdē.

Tiesa nosaka EVIJAI BUTOVAI, dzim. 1968. gada 6. februārī, termiņu rakstveida paskaidrojumu iesniegšanai 30 dienas no paziņojuma publicēšanas dienas. Paskaidrojuma neiesniegšana nav šķērslis sprieduma taisīšanai lietā.

Saīsinātu spriedumu tiešsaistes sistēmā varēs saņemt, sākot no 2024. gada 13. jūnija, kas uzskatāms par sprieduma sastādīšanas datumu.

Informējam, ka lietu skatīs Zemgales rajona tiesas tiesnese L.Ašmane rakstveida procesā (bez lietas dalībnieku klātbūtnes) un atbilstoši Civilprocesa likuma 194. pantam tiks sastādīts saīsinātais spriedums. Tiesnese izskaidro, ka pusēm ir tiesības pieteikt noraidījumu tiesnesim līdz lietas izskatīšanai.

Saīsināta sprieduma gadījumā pusēm ir tiesības 10 dienu laikā no saīsināta sprieduma sastādīšanas dienas iesniegt tiesai pilna sprieduma sastādīšanas lūgumu. Tā neiesniegšanas gadījumā spriedums stājas likumīgā spēkā. Ja tiek saņemts sprieduma sastādīšanas lūgums, tiesa atbilstoši Civilprocesa likuma 250.25 panta 2.3 daļai spriedumu sastāda 20 dienu laikā pēc sprieduma sastādīšanas lūguma iesniegšanas termiņa beigām.

Lietas dalībnieks lūgumu par sprieduma sastādīšanu ar drošu elektronisko parakstu parakstītu var nosūtīt uz Zemgales rajona tiesas e-pasta adresi zemgale@tiesas.lv, var iesniegt personīgi vai nosūtīt pa pastu Zemgales rajona tiesai (Jelgavā), Dambja iela 12, Jelgava, LV-3001. Nosūtot dokumentus, lūgums atsaukties uz civillietas numuru. Lūgumu iespējams nosūtīt arī tiešsaistes sistēmā jeb portālā https://www.elieta.lv/web/, kā arī uz e-adresi DEFAULT@40900016047.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!