• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Amatu konkursu ziņas
Valsts un pašvaldību institūcijas publicē uzaicinājumus uz vakantajām amata vietām, augstskolas - uz akadēmisko amatu vakancēm. Pēc konkursa noslēguma atsevišķi iesniedzēji publicē arī informāciju par konkursa rezultātu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2024/38.AKK1): amata konkurss. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 22.02.2024., Nr. 38 https://www.vestnesis.lv/op/2024/38.AKK1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

22.02.2024., Nr. 38

OP 2024/38.AKK1
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Amata konkurss

Amatu konkursu ziņas

Amata konkurss

Kultūras ministrija (reģistrācijas Nr. 90000042963) izsludina atkārtotu atklātu konkursu uz Mākslu izglītības kompetences centra "Nacionālā Mākslu vidusskola" direktora amatu

Galvenie pienākumi:

- plānot, vadīt un koordinēt Mākslu izglītības kompetences centra "Nacionālā Mākslu vidusskola" darbu, nodrošinot Mākslu izglītības kompetences centra "Nacionālā Mākslu vidusskola" mērķu un uzdevumu izpildi

- pārstāvēt Mākslu izglītības kompetences centra "Nacionālā Mākslu vidusskola" intereses valsts un pašvaldību iestādēs, komercsabiedrībās un tiesu iestādēs

- nodrošināt Mākslu izglītības kompetences centra "Nacionālā Mākslu vidusskola" finansiālo, juridisko un administratīvo darbību tās mērķu un uzdevumu īstenošanai atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Prasības pretendentiem/-ēm:

- atbilstība Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktajām prasībām

- augstākā izglītība (saskaņā ar Ministru kabineta 2018. gada 11. septembra noteikumos Nr. 569 "Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību" noteiktajām prasībām)

- vismaz 3 (trīs) gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā

- vismaz 3 (trīs) gadu darba pieredze vadošā administratīvajā darbā izglītības vai kultūras institūcijā

- teicamas latviešu valodas un labas angļu valodas zināšanas (vismaz C1 līmenis valsts valodai, vismaz B1 līmenis mutvārdu saziņas prasmēs angļu valodai atbilstoši Europass valodu pases pašnovērtējuma tabulai (pieejama https://rm.coe.int/CoERMPublicCommonSearchServices/DisplayDCTMContent?documentId=090000168045bb5e)

- vēlama darba pieredze projektu vadībā

- zināšanas par izglītības iestādes darbību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem, profesionālās izglītības jomu un tās attīstības tendencēm

- zināšanas par valsts iestādes finanšu un budžeta vadības principiem

- zināšanas par kultūras nozari (īpaši par mūzikas, mākslas un dejas nozari)

- izpratne par profesionālās izglītības iestādes vadīšanu

- orientācija uz rezultātu sasniegšanu

- komandas vadīšana

- stratēģiskais redzējums.

Pieteikumu konkursam var iesniegt līdz 2024. gada 22. martam (ieskaitot) elektroniska dokumenta veidā, kas parakstīts ar drošu elektronisku parakstu un satur laika zīmogu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz Kultūras ministrijas oficiālo elektronisko adresi (e-adresi): DEFAULT@90000042963 vai elektroniskā pasta adresi: vakances@km.gov.lv ar norādi "Pieteikums konkursam uz Mākslu izglītības kompetences centra "Nacionālā Mākslu vidusskola" direktora amatu".

Pretendentiem/-ēm lūdzam iesniegt šādus dokumentus:

- pieteikuma anketa (pieejama Kultūras ministrijas mājaslapas www.km.gov.lv sadaļā Vakances)

- parakstītu dzīvesgājuma aprakstu (Curriculum Vitae) latviešu valodā (vēlams sagatavot atbilstoši Europass CV standarta formai (pieejama http://www.europass.lv/curriculum-vitae/veidlapas))

- izglītību apliecinošu dokumentu kopijas (ja izglītības dokuments vai grāds iegūts ārvalstīs, pievieno Akadēmiskās informācijas centra izziņu par to, kādam Latvijā piešķirtam izglītības dokumentam vai grādam atbilst ārvalstīs iegūtais izglītības dokuments vai grāds)

- pretendenta izstrādātu Mākslu izglītības kompetences centra "Nacionālā Mākslu vidusskola" turpmākās darbības attīstības piedāvājumu 5 (pieciem) gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi (teksta apjoms - 3 (trīs) līdz 5 (piecas) A4 formāta lapas)

- Valsts izglītības satura centra izsniegta valsts valodas prasmes apliecības kopija (ja persona nav ieguvusi pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās programmās latviešu valodā)

- kā arī citus dokumentus, kurus pretendents/-e uzskata par nepieciešamu pievienot.

Mēneša atlīdzība (bruto): no 3631,60 līdz 4216,60 EUR (pamatojoties uz Ministru kabineta 2016. gada 5. jūlija noteikumu Nr. 445 "Pedagogu darba samaksas noteikumi" 4. punktu un Kultūras ministrijas iekšējiem noteikumiem, kas nosaka kārtību, kādā nosaka mēnešalgu Kultūras ministrijas padotībā esošo profesionālās vidējās izglītības iestāžu vadītājiem).

Tālrunis uzziņām 25784751.

Kultūras ministrija informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi atklāta konkursa ietvaros. Pretendentu personas datu apstrādes pārzinis ir Kultūras ministrija.

Vēl šajā paziņojumu grupā:

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!