• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Amatu konkursu ziņas
Valsts un pašvaldību institūcijas publicē uzaicinājumus uz vakantajām amata vietām, augstskolas - uz akadēmisko amatu vakancēm. Pēc konkursa noslēguma atsevišķi iesniedzēji publicē arī informāciju par konkursa rezultātu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2024/119.AKK1): amata konkurss. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 20.06.2024., Nr. 119 https://www.vestnesis.lv/op/2024/119.AKK1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

20.06.2024., Nr. 119

OP 2024/119.AKK1
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Amata konkurss

Amatu konkursu ziņas

Amata konkurss

Jelgavas valstspilsētas pašvaldība izsludina konkursu uz Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes "Centrālā pārvalde" Pašvaldības īpašumu departamenta Ekonomikas nodaļas ekonomista amata vietu (1 vakance uz nenoteiktu laiku)

Galvenie pienākumi:

- veikt pašvaldības kapitālsabiedrību katra ceturkšņa saimnieciskās darbības ekonomisko rezultātu analīzi

- sagatavot pašvaldības kapitālsabiedrību un kapitālsabiedrību, kurās pašvaldībai pieder kapitāla daļas vai akcijas, gada pārskatu ekonomisko rādītāju analīzi, izvērtēt kapitālsabiedrību finanšu darbības efektivitātes un vidējā termiņa darbības stratēģijās noteikto finanšu un nefinanšu mērķu sasniegšanu

- veikt pašvaldības piešķirtā finansējuma pamatkapitāla palielināšanai un dotāciju līdzekļu izlietojuma uzraudzību pašvaldības kapitālsabiedrībās un kapitālsabiedrībās, kurās pašvaldībai pieder kapitāla daļas vai akcijas

- piedalīties Jelgavas valstspilsētas ekonomikas attīstības koncepcijas aktualizācijā un pašvaldības publiskā gada pārskata sagatavošanā

Prasības pretendentam(-ei):

Akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (bakalaura grāds) grāmatvedībā, ekonomikā vai finanšu menedžmentā.

Vismaz 3 (trīs) gadu darba pieredze grāmatveža amatā (par priekšrocību tiks uzskatīts darbs pašvaldību vai valsts kapitālsabiedrību darbības uzraudzībā).

Prasme izteikt un aizstāvēt viedokli par kompetencē esošajiem jautājumiem.

Labas komunikācijas prasmes, augsta atbildības sajūta un precizitāte pienākumu izpildē.

Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī (C2).

Pieteikuma dokumenti:

1) motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu,

2) dzīves, darba un profesionālās pieredzes apraksts (CV),

3) izglītību apliecinošo dokumentu kopijas

iesniedzami līdz 2024.gada 5.jūlijam (ieskaitot) Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes "Centrālā pārvalde" Administratīvā departamenta Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, Jelgavā, 131. kabinetā, ar norādi: "Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes "Centrālā pārvalde" Pašvaldības īpašumu departamenta Ekonomikas nodaļas ekonomista amata konkursam" vai jānosūta elektroniski, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu, uz e-pastu dace.ebere@jelgava.lv, tālr. uzziņām 63005498.

Amats klasificēts ar profesijas klasifikatora kodu 2631 02, 15.2. amata saime, IV līmenis, 10. mēnešalgu grupa ar mēnešalgu 1361,00 euro bruto.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim - pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus no konkursa rezultātu paziņošanas brīža. Papildu informācija par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības personas datu apstrādi skatāma pašvaldības tīmekļvietnē, sadaļā "Personas datu apstrāde" paziņojumā datu subjektiem - personāla atlases procesa dalībniekiem (pretendentiem).

Vēl šajā paziņojumu grupā:

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!