• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Amatu konkursu ziņas
Valsts un pašvaldību institūcijas publicē uzaicinājumus uz vakantajām amata vietām, augstskolas - uz akadēmisko amatu vakancēm. Pēc konkursa noslēguma atsevišķi iesniedzēji publicē arī informāciju par konkursa rezultātu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2024/115.AKK1): amata konkurss. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 14.06.2024., Nr. 115 https://www.vestnesis.lv/op/2024/115.AKK1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Vakance: Lektors, bērnu tiesību aizsardzība
Valsts policijas koledža...

Vēl šajā numurā

14.06.2024., Nr. 115

OP 2024/115.AKK1
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Amata konkurss

Amatu konkursu ziņas

Amata konkurss

Dārzkopības institūts - vadošais dārzeņkopības un augļkopības pētniecības centrs Latvijā, kas veic Baltijas ģeoklimatiskajiem apstākļiem piemērotu augu sugu selekciju, pēta videi draudzīgas audzēšanas sistēmas, izstrādā inovatīvus pārtikas produktus, veic bioloģisko pamatu pētījumus, kā arī rīko dažādus pasākumus un uzņem apmeklētājus ceriņu un augļu dārzā.

Aicina komandā:

ZINĀTNISKO ASISTENTU/-I uz 1 pilnas slodzes asistenta vietu Pārstrādes un bioķīmijas nodaļā darbam bioķīmijas laboratorijā

Prasības pretendentiem:

Darbi laboratorijā, kas saistīti ar:

1) paraugu sagatavošanu standarta un HPLC analīžu veikšanai;

2) standarta analīžu veikšanu ar dažādām analītiskajām iekārtām;

3) iegūto rezultātu datu uzskaiti un apkopojumu.

Prasības pretendentiem/-ēm:

Augstākā izglītība (maģistra grāds, vai bakalaura grāds un paralēlas studijas maģistratūrā ar institūta darbību saistītā nozarē (vēlams ķīmijā vai pārtikas tehnoloģijās). Zināšanas MS Office programmatūras lietošanā. Vismaz 5 gadu pieredze darbā laboratorijā. Nepieciešamās prasmes - precizitāte, ticamība, spēja strādāt komandā. Spēja patstāvīgi līdzdarboties pētnieciskajā darbā, publikāciju un prezentāciju gatavošanā. Vēlama autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

Nepieciešamo apmācību darbam ar laboratorijas, t.sk. analītiskām iekārtām. Atbalstām izglītošanos un prasmju uzlabošanu, studējot zinātniskajās institūcijās, piedaloties konferencēs, semināros, īsa laika zinātniskās misijās ārvalstīs dažādu projektu ietvaros. Piedāvājam elastīgu darba laiku un sev interesējošus pētījumu virzienus.

Mēs sagaidām:

Ieinteresētību zinātnisko pētījumu veikšanā, vēlmi apgūt jaunas iekārtas un analītiskās metodes, drosmi un neatlaidību mērķa sasniegšanā.

ZINĀTNISKO ASISTENTU/-I uz 1 pilnas slodzes asistenta vietu Augu pataloģijas un entomoloģijas nodaļā

Prasības pretendentiem/-ēm:

Asistents/-e augu patoloģijā - Maģistra zinātņu grāds bioloģijā vai lauksaimniecībā, darba pieredze pētnieciskajā darbā augu patoloģijā, t.sk. darbā ar augiem patogēnajām sēnēm un baktērijām un to ierosinātām slimībām; ir prasmes un pieredze augu patogēnu raksturošanā un diagnostikā (t.sk. ar molekulārām metodēm), biotestu ierīkošanā un slimību norises raksturošanā. Ir pieredze pētniecības projektu realizācijā un zinātnisko publikāciju sagatavošanā.

Konkursam iesniedzamie dokumenti:

• pieteikums dalībai konkursā;

• dzīves gājuma apraksts (CV);

• izglītības un kvalifikācijas apliecinošu dokumentu kopijas.

Zinātniskā asistenta darba samaksas likme no 8.00 līdz 11.00 EUR stundā atkarībā no izglītības un noslodzes projektos saskaņā ar Dārzkopības institūta darba samaksas noteikšanas principiem.

Konkursam iesniedzamos dokumentus (ar ieskenētu parakstu uz iesnieguma vai parakstītus ar drošu elektronisko parakstu) nosūtīt uz e-pasta adresi: darzkopibas.instituts@llu.lv ar norādi "Amatu konkursam".

Konkursa termiņš ir viens mēnesis no paziņojuma publicēšanas dienas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Mēs strādājam: Graudu ielā 1, Ceriņos, Krimūnu pagasts, Dobeles novads, LV-3701, http://www.darzkopibasinstituts.lv

Informējam, ka jūsu iesniegtie pieteikuma dokumenti tiks apstrādāti, tikai šī atlases konkursa norisei un tiks glabāti 6 mēnešus, ja netiks uzsāktas darba attiecības. Lūgums pieteikuma dokumentos nenorādīt sensitīva rakstura datus, piemēram: foto, tautību, arodbiedrības statusu u.tml. Pieteikuma dokumentos norādītos personas datu apstrādās Dārzkopības institūta atbildīgās personas.

Vēl šajā paziņojumu grupā:

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!